Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

atima
18. máj 2009

pozri na pribalový leták, že detton je nato dobry a to možu aj tehotne

rybca
18. máj 2009

ahojte, tak ja stale nic, ale uz mame 4200g, v stredu idem na poradnu...:(

atima
18. máj 2009

rybca tak akoto my sme si mysleli že ty už dnes budeš maminka 😉

rybca
18. máj 2009

atima - vidis, este si musim pockat, ale dufam, ze tento tyzden to uz bude

ostrovanka
18. máj 2009

Ahojte,
sice som davno uz neprispievala, ale ku koncu som intenzivne citala a sledovala pokroky majovciatok.
My sme mali mat termin dnes, ale narodili sme sa 11.5.
Rodili sme v Norsku, obaja sme v poriadku a sme stastny z nasho maleho Alexa.

mirka_mt
18. máj 2009

Ostrovanka, blahoželám k synčekovi a obom vám želám veľa zdravíčka
ako aj ostatným májovým novorodeniatkam a ich mamičkám 😵

bambi7
18. máj 2009

aj ja gratulujemmmmm 🙂

kodada
18. máj 2009

mame dalsie majovciatko 😉
Ahojte, volam sa Ninka, narodila som sa dnes o 15:30, som baba k svetu 3780 gramov a 54 cm, maminka aj ja sme OK.
Mimi21

monkap
18. máj 2009

mimi21: gratulujeeeeeeeeeem a prajem vela zdravicka a mliecka 😉

tak dnesne prve babo je na svete .... tak sup, sup dalsie 😵 😵

monkap
18. máj 2009

pardon druhe, ved uz aj lasenka dnes porodila 😵

atima
18. máj 2009

no ešte aspon dve by mali byť predpoklad bol 5 ale lasenku sme neratali 😵. O kosske, ssimi a kačke neviete nič?

monkap
18. máj 2009

kosska dnes dostala vyvolavacku ...

micva
18. máj 2009

ahojte, Kosske dnes vyvolavacka nezabrala, tak uvidime, mozno v noci, ak nie, rano dostane druhu :(

klomi
18. máj 2009

ahojte, vsetkym novym maminkam gratulujeme 😵

Dlhsie som tu nebola,lebo sme boli z malinkou od stvrtku v nemocnici kvoli zltacke 😒 , ale uz sme domka,tak dufam,ze vsetko bude ok...Aj ked mliecka mame menej, ale pomalicky rastieme 🙂

kodada
18. máj 2009

aj o simi vieme ...porodila 😉

kodada
18. máj 2009

Ocko isiel chlastat, mamka este fuci od bolesti, tak sa musim predstavit sama. Volam sa Sarah, vazim 3330 g, meriam 50 cm. P.S: vsetci traja sme OK.
sssimi

rybca
18. máj 2009

ach, to je krasne..🙂 ja som si pre istotu naplanovala na zajtra vylet do rakuska, aby som nemusela mysliet na to, ze este ani poslickovia nechodia..🙂

atima
18. máj 2009

sssimi gratulko, všetko dobre, tak predsa tretie babatko dnes na svete, dosť plodný pondelok pekný začiatok týždna a druhej polovice mesiaca.
Ale aj tak nas je tu nejak veľmi malo, všetke ste už porodili čičo kde ste baby?

jamaat
18. máj 2009

Aj ja som tu a ešte celá. Dnes som si 3 hodiny odsedela v nemocnici na kontrole a zajtra ráno idem na oxytocínový test. Podľa toho uvidia, čo so mnou ďalej. Predpokladám, že ma pošlu domov a budem ďalej čakať.

Čerstvým maminkám gratulujem k prírastkom. Sarah má priam magické miery, to bude nejaká bosorka. 🙂

emode
18. máj 2009

jamaat
drzte sa 😉 my stabilne v noci nespime, naposledy sme medzi jednou a pol stvrtou mali zachvat bdelosti, nastastie sme neplakali 🙂 ale maminka vobec nespala 😖

jamaat
18. máj 2009

emode, díky. Tak cez deň musíte dobehnúť, čo v noci nestíhate 🙂

jamaat
18. máj 2009

emode, aj v brušku ti v noci kopala? Lebo toto moje začína o piatej-šiestej poobede a končí o polnoci. Tak reku či aj po pôrode bude takto buntošiť.

kodada
19. máj 2009

bre ranko vsetkym, tak vcera pribudlo aj stvrte babatko 😉

Haloooo, volam sa Thomas a na svet som prsiel 20:20 ako velke prianie mojich rodicov s mierami 52 cm a 3850 g. Maminka aj ja sme v pohode a cakame vas na navsteve.
Tanulik 21

martinaxyz
19. máj 2009

Gratulujem novým májovčiatkam a maminkám 😉

už sme tu poredšie...aj strany tak rýchlo nepribúdajú...keby sme to mali už za sebou 😨

kodada
19. máj 2009

matka, potom temu uzavrieme uplne 😉

bambi7
19. máj 2009

ahojte gratulujem simmmiiii 😵 aj tanulik gratulujemmmm super dalsie mimca na svete 😵

zuzkad
19. máj 2009

ahojte kocky 🙂 🙂

gratulujem k maminkam a miminkam 😅 😅 😅 sa tesim, ze nam to uz pekne ide rychlo 😉 😉 😉 ...uz zostava len par tehuliek 2v1 a coskoro budeme maminky komplet majovky 😉 😉 😉

emode tuto noc sme mali aj u nas dost divoku...maly dost plakal od osmej vecera do dvanastej...potom ked som mu dala espumisan tak zaspinkal...spinkal pekne aj cez burku strasnu co bola v BA a potom sa mi zobudil okolo tretej rano..najskor spekuloval, ale nakoniec sa napapal a zaspinkal...je nejaky rozhadzany a vidim ako stale chuda moje tlaci a chce prdkat a nejde mu...a espumisan mu nechcem davat stale ☹ ☹ ☹ dnes mi sestra prinesie rektatlnu trubicku, tak dufam, ze pomoze...zatial masirujem s pupikom

bambi7
19. máj 2009

zuzkad aj my sme mal taku noc.....stale hore a o 4h rano uz spat nechce to tak stale uz je hore kuka na mna s tymi ockami a chce byt pri mne......ja ked sa inac neda pomaham jej rurkou nie casto ale ked vidim ze to inac nejde aj lekarka kazala......a espumisan davam aj ja a cez den ju nechavam kopkat si holu a cvicim s nou a potom jej je lepsie

mystery7
19. máj 2009

ahojte kocky,
maminam srdecne gratulujem.
ako to ja vidim, tak tuto temu budem asi uzatvarat ja 😅 u nas sa nic nedeje. A tu to zacina byt teda riadne prazdne ☹

monkap
19. máj 2009

bambi: ako casto davas espumisan?? podla potreby alebo aj preventivne??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre