Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

jamaat
17. apr 2009

Dnes sa nám tu nejaké nové tváre objavujú. Či len ja ich nepoznám? 🙂
Každopádne vitajte.

sirinka
17. apr 2009

no super...kvetinkaaa ide na vec... 😀

kosska3003
17. apr 2009

tak dalsia na rade no nakoniec ja budem aj posledna 🙂
monka ahoj hej lezala som na prvom od utorka

kodada
17. apr 2009

koska a preco?

kosska3003
17. apr 2009

kodada no lebo uz ma predbiehaju ale ved mam este 12 dni do terminu a po pobyte v nemocke teraz sa tam moc nehrniem chcem byt doma chvilu
akosi mi blbne a vypadava konik aj vam

mystery7
17. apr 2009

kvetinka uz maka? ved mala termin az 7.5. 😅 tak sa mi zda, ze sa to tu pekne posuva 😅

kosska3003
17. apr 2009

mystery no to sa posuva a riadne este ma aj ty predbehnes a koniec potom 😀 😀

mystery7
17. apr 2009

koska: ved ja som mesiac za tebou, to by nebolo velmi dobre 😉 dam ti prednost 😀

kosska3003
17. apr 2009

mystery no ved jasne ty mas este cas to som sa len smiala este nech si babo bahni v brusku 🙂

mystery7
17. apr 2009

presne tak, ale ked vidim ako sa to rozbiehm, normalne len cumim 😅

kackabrcka
17. apr 2009

jamaat - no ja vas sem chodim pozerat len nejako nefrcim na nete cely den .. ale sledujem vas a obcas sa pridam.. 🙂

kosska3003
17. apr 2009

no ved zacat to muselo niako 😉 ja este nemam postielku ale v nedelu by mala dojst tak hadam do vtedy vydrzi mala v brusku

zuzkad
17. apr 2009

Kvetinkaaaaa drz saaaaaaaaaaaaa !!! 🙂 🙂 🙂
juuuj naozaj my rizikove pojdeme na koniec 😀 😀 😀 ...to uz bude tretie babatko...ako to je ...dievcatko - didi, chlapcek - Veronika a kvetinka caka ???

Aj mi pride luto, ze ja este niiiiic...aj ked mna stresovali uz o porode v 36tt....a teraz som 38tt a nic...ale nevadi...hlavne nech je mojmu drobcekovi dobre 😅 😅

emode : som si citala aj ten link co si prilozila, aj to co si popisala dnes v nemocnici...a poviem ti, ze mna to riadne rozculilo...tak si viem predstavit teba ako si sa musela jedovat....toto ani snad pravda nie je 😠 😠 😠 a ten "ochotny" pristup dr. koksoooooooooooooo niekam by som ich asi skaredo poslala 😠 😠 😠

monkap
17. apr 2009

kosska: tak mna vo stvrtok pustili a ty si v utorok nastupila .... aj tak fajn, ze ta tam dlho nedrzali ... jedna kocka tam uz bola 2 mesiace a este mesiac ci kolko tam mala byt ... hroza

jamaat
17. apr 2009

kackabrcka - teba poznám tak z videnia 🙂

kackabrcka
17. apr 2009

oki 😵

monkap
17. apr 2009

zuzkad: ver tomu, ze drobcovi je v brusku fajn 😉 ...

kosska3003
17. apr 2009

monka no to hej museli nabrat zase ked pustali pred velkou nocou ved v utorok tam mali iny chaoz porody a tak no ta baba co vravis tam je uz skoro tri a ma este min 3tt do porodu no asi by ma tam svaclo ved ma boli cely clovek s tej postele no hruza v utorok idem na monitor aj prietoky tak dufam ze to bude ok leno ja tam uz nechcem ☹ ☹

monkap
17. apr 2009

kosska: tak v utorok asi nabrali kopec novych ... bo ja ked som odchadzala, uz tam ostalo iba zopar bab ...

kosska3003
17. apr 2009

monka no niakych 18 nas tam bolo no nabrali v utorok asi zo 5 doslo isto ale no mam to za sebou a uz to bude hadam ok vsetko a pojdem az rodit ved vlastne dokopy mi nic ani nebolo 🙂

kosska3003
17. apr 2009

no a kde ste zutekali vsetky dneska mam niaku smolu na vas 😒

jamaat
17. apr 2009

Idem ja. Dobrú noc všetkým a málo cikania. 🙂

kosska3003
17. apr 2009

jamaaat dobru a to cikanie dobre 🙂 🙂 normalne v nemocke som nechodila v noci ani curat tak som zvedava ko to bude dnes

monkap
17. apr 2009

kosska: ja ked som odchadzala, tak ich tam ostalo tak 8 mozno ... no do desat urcite ...

sssimi
17. apr 2009

Kvetinkáááá držím palčeky!!!!

Práve som kukla kodade do albumu... Tak ona mala termín až na 8.5 či 9teho?! Už som pozabudla... No a ide to na striedačku dievča-chlapec-dievča, takže sa posnažte nech neporušíme striedačku 😀 ... Len dúfam, že to nepokazím ja... Bola som na tom cvičení a keď som precvičujúcej povedala o tej plodovej vode, tak ma ani nechcela nechať cvičiť... ale som len tak trošku.... Doma som hodila vaňu a pekne mi prestalo aj bruško tvrdnúť a aj chrbát prestal bolieť...

kosska3003
17. apr 2009

monka no tak teraz ich je tam viac isto aj dneska mali niake prijmi no tam sa to meni kazdy den je to tam ine ved ja som tam bola 4dni a vystriedali sa mi dve spolubyvajuce a to vcera som uz bola sama na izbe

kosska3003
17. apr 2009

sssimi aj mne zacalo tvrdnut tak som dala sprchu a dobre ale mala mi akosi strasne tlaci dole az ma vystiera normalne idem skusit ciknut

atima
17. apr 2009

ńo teraz to už ide naozaj akosi rychlo
kvetinka držime prsty aby to dobre dopadlo a a aby si to mala rychlo za sebou
ja tu budem tvoriť asi sama majovy inventar 😖

atima
17. apr 2009

kde ste všetky? pozerate miss alebo už spinkate?

monkap
17. apr 2009

kosska: pri mne sa tiez dve spolubyvajuce vystriedali ... jedna bola 2 dni a druha je tam este teraz .. no ja tiez uvidim, ci sa tam nevratim bud. tyzden ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre