Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
18. apr 2009

monka no ja som sa moc nad porodom nazamyslala ale teraz ako som bola v nemocke tak sa ho obavam aj mne sa male hybe ako blazen a to ma 3 kila ale ze mam vela vody tak preto mam aj velke brusko no uvidime 🙂 hlavne treba mysliet optimisticky 🙂 😉

dannynka
18. apr 2009

ahojte 🙂
akurat mi kvetinka poslala fotto misky tak idem vlozit do albumceku,a kodada si potom moze stiahnut k majovym detickam 😵 .Kvetinka vas vsetky moooc pozdravuje a praje aby sme uz aj my mali take pokladiky pri sebe 😵 😵 😵 😵

iinuska
18. apr 2009

kosska, no jasne, vsetky to zvladneme 🙂

kosska3003
18. apr 2009

danny no posielaj uz sa tesim a aj ty ju od nas pozdravuj 😉

kosska3003
18. apr 2009

iinuska jasne sme niake bojovnicky a uz bojujeme dlho tak finale zvladneme 😉

iinuska
18. apr 2009

Danny, ahoj.Dakujeme za pozdravy, nech sa drzi... 😉

kosska3003
18. apr 2009

danny je krasna ja ja chcem az take ale az od pondelka sa chystam 😀 😀 😀 😀

dannynka
18. apr 2009

kosska veru je nadherna aj ja uz chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😅 😅 😅 .

no nic odkaz odovzdany tak sa idem venovat rodinke pa pa 😉

monkap
18. apr 2009

kosska: v pondelok sa chystas rodit??? 😨
ja pojdem v utorok alebo pondelok na premeranie a prietoky - tak uvidime, co povie dr. 😔

kosska3003
18. apr 2009

danny a to sme mali rozbehnut my dve 🙂 🙂 ale hlavne nech sme zdrave aj nase babtka nech to pride ked to pride

sirinka
18. apr 2009

iinuska to nase je zase otocene zadockom...tak som zvedava, ako to dopadne...

kosska3003
18. apr 2009

monka to len od vtedy uz moze ist von lebo zajtra chcem byt este doma ja neviem kedy pojdem ja idem pondelok ku dr mojej a v utorok mam monitor a prietoky no uvidime ako dopadneme aj my

iinuska
18. apr 2009

Miska je zlatucka, 🙂
No som zvedava ktora bude dalsia... 🙂

kodada
18. apr 2009

kvetinka zo srdca gratulujem, z je tvoj drobcek v solocnej tabulke

dannynka
18. apr 2009

kodada ak sa tu ukazes tak by som ta chcela poprosit akurat som vlozila aktualnu fotto bruska,tak mopzes zmenit 😉 moooc dakujem 🙂

scandya
18. apr 2009

Ahojte 🙂
Ktora z Vas ide rodit na kramare v maji?

atima
18. apr 2009

ahojte tak aky ste mali den?

iinuska
18. apr 2009

Ahojte, tak som si dobre pospala, oddychnuta som. Uz som si konecne po dlhom odkladani pripravila veci do porodnice, uz len pre drobceka musim nachystat vecicky. 😉 😉

kosska3003
18. apr 2009

ahojte tak asi ste vonku ked dnes e tak pekne alebo odychujete ci nebodaj rodite
mna dneska akosi bolia krize aj brusko no neviem uvidime asi su to len poslickovia ja uz mam tasku pobalenu ale pre male tiez este musim aby to mm nehladal 🙂

kodada
18. apr 2009

danny menim 😉

sirinka
18. apr 2009

tak ja uz mam aj tasku, aj pre male v autosedacke...tak ma posledna poradna vyplasila, ze som sa plne zmobilizovala...uz iba vybrat nieco na citanie a hotovo...

emode
18. apr 2009

ahojte
kosska mna zas pupok boli, tak raz do tyzdna vzdy ☹ a v noci ma chytila taka jedna neprijemna kontrakcia som myslela, ze nepredycham a potom nic ...

tiez idem este tasku s vecami pre malu pripravit a uz som si rozbehala aj internet cez mobil v pc, takze v porodke budem online 😀 len ci budem stihat 😀

sirinka
18. apr 2009

emode podla mna budes v pohode stihat, aj ked asi bude lepsie spat vtedy ked aj babo...lebo iba tam nemas ziadne ine povinnosti okrem star. o neho...doma uz to bude pernejsie...
preto ja uprednostnim klud, knihu, co najmenej navstev...dufam, ze aspon trosku zrelaxujem... 😵

kosska3003
18. apr 2009

emode to aj mna tak raz do tyzdna pupok mne sa cely den mala tlaci do predu ju citim celi den az mi z toho brusko tvrdne ale uz je nacase aby to zacalo

dannynka
18. apr 2009

ahojte 🙂

kodada mooc dakujem 🙂 😉 .Ako pozeram aj Tebe to rychlo ubieha,vidim ze uz mas 16-tt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 len tak dalej 😉

mystery7
18. apr 2009

ahojky kocky 🙂
kvetinke srdecne gratulujem, mala Miska je nadherna, deculkovska 🙂 uz sa tesim na dalsie foto a jej dojmy z porodu 😅

napriek predpovedi pocasia tu dnes bolo nadherne, slnecno a teplo, doobedu sme boli na prechadzke. kupila som si fajny stolik pod notebook. Lebo pracovny stol nahradi postielka 😀 coskoro 😉

kodada
18. apr 2009

tak danny 16 tt, ale tu to pridava tyzden navyse

mystery7
18. apr 2009

tyzden hore-dole, hlavne ze nam pekne postupujes 😉 tesime sa s tebou

sirinka
18. apr 2009

kodada mne to pocita presne na den ako aj u dr....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre