Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

henka76
25. apr 2009

ssimi,to mňa sa každý pýta,či to budú dvojičky 😀 také mám veľké bruško

kodada
25. apr 2009

heni tu bolest chrbta ti nezavidim ... aj mna casto pobolieva, a to nic take nerobim 😉
simi, preco si bola zbytocne?

dupinka
25. apr 2009

siri, mne to pride dost "uletene" a v prvom popisanom pripade aj dost morbidne 😖
Ale biznis je biznis.

snezzy7
25. apr 2009

ahojte 😀

tak ja som tiež taká ubolená, tak ma bolia nohy, že ani chodiť nevládzem ani ležať ani sedieť...no som hotová...
včera sme drhli balkón, lebo sme ho dlaždili a potej šparovačke, no 4 hodky po štvornožkách drhnúť a potom hneď na to cvičenie, tam som dostala dvakrát kŕč do nôh a teraz mám aj svalovku no fuuuj,
bože tak závidím babám čo už to majú za sebou, vraj pôrodom odíde celá boleť, tak na ten pocit sa už moooooc tešíííím 😅 😅 😅

sirinka
25. apr 2009

dupi hm...ja tomu tiez celkom nerozumiem...

zuzkaprofant
25. apr 2009

cafte co tu je nove mi smeboli v ikey zvladla som to ale stakym tvrdim bruskom ze az ,a teraz som si musela zdriemnut 😀 😀 ked tym chodenim maleho nevyburcujem vonku tak rodime az po termine 😉

dupinka
25. apr 2009

Zuzka ahoj! Aj ste nieco kupili?

A nejaka maminka na obzore? Ci nikto? 🙂

zuzkaprofant
25. apr 2009

hej mamina si nakupila do bytu braskovy komodu taku okenkovu , stolik, kos na drevo ku krbu a ine veci len neviem ako to donesie domov ........xixixixi..........bo do auta sa to nevoopcha jedine ked ocino tu sam pride

o ste dnes robili

henka76
25. apr 2009

dnes zuzka?ako v sobotu,a ešte k tomu sme boli na nákup a museli sme sa vrátiť,lebo vôbec som nemohla stáť ☹

zuzkaprofant
25. apr 2009

ti verim ved tie bruska treba nosit 😀 😀 mna normalne spodare noh bolia a take spuchlinky ich mam dnes ze som topanku nemohla vyzut mm ma vyzuval a to ledva ledva 😀 😀 😀

dupinka
25. apr 2009

Zuzka, ja som upratala a popoludni leharo.... Trochu som vysivala na plastovku pre drobca menovku, a pozerala Madagaskar 2 🙂

sirinka
25. apr 2009

ja som dnes nerobila nic...bola som na tu pedi a sedela som pri pc... 😀

kosska3003
25. apr 2009

ahojte tak ja som dosla s gulasu joj tak stipal ale mala neprotestuje tak je dobre lebo ja stiplave lubim ale moj mm nie an je take babo kasicky a tak len nech to nestipe taraz si hodim sprchu a lezim pred telkou nic nerobim

dupinka
25. apr 2009

Kosska a ako sa citis? Este ziadne priznaky porodu??

kosska3003
25. apr 2009

dupinka nie ale ako kedy niekedy mi stvrdne brusko a mala sa tlaci dole ale inac nic no ak tak vecer ked si lahnem do postele tak ma hodinu boli brucho a nemozem sa ano otocit v posteli pride mi ako keby malo 100kil ale dala som si teplu sprchu idem si uvarit malinovy caj a cakat 🙂

sssimi
25. apr 2009

Kodada bola som v škole zbytočne, lebo nakoniec nebola prednáška... Zapísala nám len známky z iného predmetu, ale to mi mohla dať aj kamoška zapísať, tak sme sa len premotali a naftu minuli....

A Danny je na tom ako? Dnes má termín!!!

dannynka
25. apr 2009

ahojte 🙂

sssimi stale kinderkovo,len dnes som nemala cas moc sa ozyvat lebo mam manzela doma tak sa venujem rodinke a mali sme tu aj navstevuu svokrovcov 😉

kosska3003
25. apr 2009

no a bola tu vobec dneska sa mi zda ze rano hej ale od vtedy nie ale spominala ze na porod to nevidi
ja uz mam sprchu za sebou este ten cajk si dam a uvidim ked mne niekedy tak spicha ze si myslim ze rodim ale potom nic ja ani neviem ako ta kontrakcia boli ci co ja som debo

kosska3003
25. apr 2009

danny a ty si tu ahoj tak 2v 1 vravis aj ja

sssimi
25. apr 2009

Siri tak to je trošku choré (ten link).... Kokso to už aby som sa bála, že ma raz bábika zabije 😕 ...To je ako Chucky.... 😀

dannynka
25. apr 2009

kosska tak tak stale 2v1 😅 ,a ty sa ako citis?

sssimi
25. apr 2009

Kosska vraj keď to príde, tak určite budeme vedieť, že sú to kontrakcie 😀 Ja som tiež z toho zmätená... Našťastie pôrodnica je 5 minút cesty od nás...

dannynka
25. apr 2009

sssimi a ty ako?este nerodis?

dupinka
25. apr 2009

baby, ja mam take chute na sladke... len by som somariny jedla. A zapijam to kofolou 😠 Sa hnevam sama na seba, ale neviem odolat.

kosska3003
25. apr 2009

sssimi ja to mam 10 minut asi no ved hej ale ked to nechodi a uz ma vseliako bolelo ale rozchodila som to joj ake to mame tazke tie prvorodicky ja uz chcem ist
danny no ja sa citim ako kedy akurat mam zacinaju krize boliet tak sa asi natiahnem

kosska3003
25. apr 2009

dupinka daj si ked mas na to chut ja si vzdy poviem dam si kym mozem po porode sa budem krotit nech idu kilecka dole a nie hore

henka76
25. apr 2009

dupinka aj ja tu vyjedám čo sa dá,a to si hovorím zakaždým,že už nebudem 🙂 ja som zjedla lentilky a teraz mrkvu 😀

dannynka
25. apr 2009

dupi-mi nieco hovor,akurat vcera som spravila manzelovy kremes k narodeninam a samozrejme stale na neho chodim do ladnicky vyjedat 😅 😅

kosska-veru radsej sa chod natiahnut....aj ja som dnes cela akasi dolamana nesvoja....uz chce mat po tom 🙄

kosska3003
25. apr 2009

no ja idem sa natiahnut teda pred telku lebo mm sa chce hrat na pocitaci lebo kukam film na nove a on to uz videl este sem kuknem hadam pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre