Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

jamaat
5. máj 2009

Aaaale no, tak hneď dve bábätká! Gratulujem obom a aj všetkým rodičom. Nech sú zdraví, dobre papajú a kakajú. 🙂

mystery7
5. máj 2009

jeej dalsi milacik je na svete, srdecne gratulujem 🙂

podla mna to bude zatka, ked to nie je krv, bud v klude, inac na pohotovost hned

mystery7
5. máj 2009

idem poskladat pradlo, zehlit sa mi nejako nechce a nohy mam stale opuchnute, tak zehlenie bude az zajtra alebo cez vikend 😅

jamaat
5. máj 2009

A ja idem do obchodu a so psom von. Čafko.

kodada
5. máj 2009

zuzkad, to som fotila vcera, dnes som 16+1 tt .... konecne brusko vyskocilo aspon trosku, uz citim aj tie malicke pohyby je to uzasne ...
chcela som sa vas spytat, toto som poriadne nezachytila, co znamena tvrdnutie bruska ... od vcera mi par krat stvrdlo

henka76
5. máj 2009

ja sa presuniem do kuchyni,idem vysmažiť pangasa 😀

jamaat
5. máj 2009

dada - tvrdnutie bruška je normálne, ak je to maximálne 10x za deň. Je to prirodzená reakcia napríklad na pohyby bábätka. Ak to však budeš mať častejšie, treba povedať lekárovi, pravdepodobne ti predpíše magnézium, aby to nevyvolalo predčasný pôrod.

kodada
5. máj 2009

vdaka jani, nieco sa mi marilo s tym magneziom 😉

zuzkad
5. máj 2009

uz som spat...bola som pre maminu bola na jednom vysetreni a od rana od siedmej tam cakala do teraz na lacno samozrejme a doslo jej dost zle..tak sme isli pre nu, aby niekde chuda neodpadla 😉 😉

dadi ...len si to uzivaj tie pohyby...je to nieco super..ja si to cele tehu vychutnavam, lebo moj maly ma setri dost nekope silno skor tak jemnucko pokopkava a natahuje sa...za tym mi aj smutno bude 😉 😉 tesim sa, ze uz mas tieto pohyby...a, ze ste v poriadku 😉 😉 to tvrdnutie presne ako jamaat pisala...tak to aj mne doki povedala 10x za den je to ok...ale dokimu to povec ked budes mat poradnu, je dobre aby vedel o vsetkom 😉 😉 😉

Gratulujem dalsej maminkeeee ...za den dve babatka a to je len zaciatooook 😉 😉 😉 mozno do vecera budu dalsie dve...mozne to je , lebo stale sa tu neozvali kocky ako sssimi, kosska, kacka...uvidime 🙂 🙂 🙂

sssimi
5. máj 2009

Zuzkad si zlatučká ako na nás myslíš 😉

Moooc gratulujem monkap a aj ďalšiemu májovčatku (zabudla som nick 😅 )...

Mne včera večer odtiekla zátka... Možno nie všetko, lebo pôrod sa zatiaľ nezačal... Tak ten sex a horúca voda zabrali aspoň na zátku-to ma teší...

No najhoršie je, že včera som všetko porobila a dnes nemám do čoho pichnúť... Asi upečiem kolááááčik. Veru aj idem na to...

zuzkad
5. máj 2009

sssimi a ty tu ?? 😕 😕 a ja som ta uz videla v porodnici a ty ides piect kolacik 😀 😀 😀 ....nooo pekne sme dopadli, ze cakame a snazime sa porod vyvolat ...skusame hoci co 😀 😀 ...ale sssimi to najlepsie az na koniec 😉 😉 😉

aky kolacik ides piect ?? Mozno by som napiekla aj ja nieco...ale uvidim, lebo teraz skor ma taha spat 😝 😝

dupinka
5. máj 2009

ja som dnes pomerne aktivna. Uz som ozehlila pradlo, hlavne postelne, chystam sa piect moravske kolaciky, len este MM musi zbehnut kupit tvaroh, dlazku som zotrela...

kodada
5. máj 2009

jasne ze si musela ist po nu, chuda male, do 11-tej na lacno ... sice aj ja som ranajkovala az teraz 😉
ja mam tie pohyby este ake jemnucke, ale minule to bolo 30 min. v kuse ...

kodada
5. máj 2009

ssimi ty si este stale tu ??? 😀

nikanika28
5. máj 2009

Caute baby, no vy ste dnes akesi aktivne. Kolacik by som si dala aj ja, keby mi ho mal kto upiect, mne sa nechce ani bohovi... Ale take moravske kolaciky...mnam..dupinka, posli zopar 🙂 . Nam dnes menia okna, bordel vsade jak v ..., uz sa tesim, ked to budem vsetko umyvat a vysavat...ochhh. Spala by som az hruuuuza. V noci som bola o tretej na vecku a potom za slaka zaspat .. 😠

nikanika28
5. máj 2009

sssimi, mne ked pri malom odtiekla zatka, tak do 12hod uz bol aj na svete..sice akutny cisarak, ale bol...Bolesti nemas este? Ja som to mala tusim tak nejak po sebe, najprv zatka a za par hodin bolesti

nikanika28
5. máj 2009

GRATULUJEM (a tisko zavidim 😅 ) NOVYM MAMINKAM...

sssimi
5. máj 2009

Zuzkad, Kodada ešte stále som doma... Bolesti mám-tie menštruačné, ale to mám už vyše týždňa...

Nika mne odtiekla včera asi 22:30, takže už aj 12 hodín ubehlo 😢 a nič extra sa nedeje... Ostáva len čakať...Vo štvrtok ak sa pôrod nerozbehne, tak bude snáď po poradni múdrejšia...

A musím začať sledovať Sárku. Sa mi zdá, že sa dnes málo mrvka a včera zo mňa aj dosť vody tieklo a aj dnes ráno... Bojím sa aby sa mi nezadusila... A moja doky mi vždy len povie, že jej sa to tam pozrieť nedá a že určite je všetko OK....

zuzkad
5. máj 2009

dadi a to mamina chuda vcera musela este pit taky napoj na precistenie criev, tak vcera si vytrpela riadne v krcoch a dnes este tam cakat a hladovat...je to strasne...ale co ma chuda robit ☹ ☹ ☹ hlavne, nech je v poriadku 😉 😉
pockaj dadi ked ti zacne brusko poskakovat...to bude kraaasne 😅 😅 ja som to milovala...dala som si dlan na brusko a sem tam mi maly buchol do dlane...to bolo super...teraz sa len ako hadik pomrvi a koniec 😉 😉

nikanika28 ja som na to podobne ako ty nad ranom som vstala na zachod a od vtedy som sa len prehadzovala...teraz som ako mechom buchnuta 😖 😖 ...ale pojdem si troska lahnut, lebo som ospala a niiiiiic sa mi nechceeeeeeeee 😝 😝

sssimi
5. máj 2009

Ozaj Zuzi asi spravím bábovku alebo bublaninu jahodovú... Ešte som sa nerozhodla 😅

Dupinka aj sa hlásim na moravské koláčiky... Ja moc z kysnutého cesta nerobím. Nemá ma to kto naučiť. Babke sa už nechce a mamča to nevie..., ale ja to niekedy napravím 😉

sssimi
5. máj 2009

Kodada a už aj ocko cítil pohyby? Ja na ten víraz môjho mm nezabudnem keď ho prvý krát kopla a to bolo až po 3tt čo už kopkala... 😀

sssimi
5. máj 2009

A teraz aj keď sa nevytlača a mm priloží ruku, tak už aj je na jeho ruke natlačená a túli sa k nej... To budú také moje dve vtieročky krásne 🙂

nikanika28
5. máj 2009

sssimi, nechcem ta strasit, to urcite nie, ale radsej si to sleduj....mne sa maly skoro zadusil, resp. mu prestavalo byt srdiecko, preto som mala ten cisarak. Tiez som mala take ako menstruacne bolesti, vrazalo mi to do krizov. Ale to ja som uz bola v nemocke nastastie, tak ma mali pod kontrolou a hned zistili, ze je to srdiecko na tom zle. Odteka ti plodova voda??
Zuzi, ja by som tiez sla spat...ale akosi tu mame este stale mierny randal, a ked to dorobia, tak by sa patrilo cosi aj upratat 😖 🙂

kosska3003
5. máj 2009

ahojte tak ja stale nic ale na monku som myslela lebo vecer tu nebola a ta tu je vzdy ked je doma tak sme sa zase vymenili v nemocku ju pustia a ja tam zase pojdem no strasne ale moc moc jej gratulujem a aj vahu mala super to oni len strasia ako blazni vystresuju ta a potom to vobec nieje take zle

zuzkad
5. máj 2009

sssimi ja som vcera akurat mojej doki hovorila, ze sa mi zda, ze moj maly sa nejak malo mrvi a ze som nepokojna z toho.,.,tak ma poslala na monitor a vsetko bolo ok...ale aspon som kludna...kedy mas poradnu ? inac nam sa moze uz zdat, ze dietatka male nejako malo kopkaju, ale na konci tehu je to zevraj normalne,,ale sledovat si to rozhodne treba 😉 😉 ..inac doki ti srdiecko moze kontrolovat tak neviem, co riesi 😠 😠 😠

kosska3003
5. máj 2009

inac moja kope teraz poriadne je asi vystresovana z tej nemocnice vcera sa mm smial ze to ako vo filmoch byva niaky mimozemstan a potom vybehne take pohyby ona stvarala ale asi hodinu v kuse aj teraz to spusta no ja som mm uz vyprevadila do prace tak teraz cakat 3tt kym dojde joj uz mi chyba 😒

sssimi
5. máj 2009

Nika mne sa zdá, že plodovka mi odteká postupne každý deň, ale či je to ozaj plodovka, tak to netuším...

Zuzkad srdiečko mi kontroluje vždy, ale keď zmeniť sa to môže každým dňom... Poradňu mám vo štvrtok. Ja som ešte nikdy ani na monitore nebola... Moja doky má na salame...

henka76
5. máj 2009

kosska-nesmúť 😉 čochvíľa tu máš malú pri sebe a hnes aj tatka 😉

nikanika28
5. máj 2009

Zuzka, to je fakt, babo sa uz ku koncu malo mrvi, pretoze na to mrvenie uz nema ani moc miesta, hlavne ked je babo vacsie. Nase male slonica malo minuly tyzden v piatok uz 3200g 😅 😀 . Teraz v piatok idem znova na sono + prietoky, tak som zvedava..

henka76
5. máj 2009

ja dnes ale píšem,stále sa pomýlim ☹ hned

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre