Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

rybca
8. máj 2009

kacka - ja som uz v 38tt mala 3600 kg, takze ak to bude este plus 500 g a este urcite podrastlo, tak to bude male slonica..🙂

a co sa tyka svokry, tak mi prave volala, ze ako to zvladam a ze uz pride v sobotu priatel (ako keby som to nevedela), ze uz jej odbudne jedna starost, pritom ziadnu starost so mnou nema, a ze by som uz nemala cestovat, neuvedomuje si, ze nemam na vyber, ked mam doktora v BA

slnecnica11
8. máj 2009

Čaute kočky,vas citat za dva dni...to da namahu 🙂

kackabrcka
8. máj 2009

sssimi ja pozeram to masko a dolievam vodu a otacam ale asi na 1,5hodky max. podla toho aj ake hrube si ho dala lebo ja peciem krajane na platky.. a zalezi ci truba s ventilarotom ci bez.. lebo ked venti tak staci menej.. a ked zase v janskej mise pecies tak nepotrebuje tolko.. NO tak dufam ze fakt gulky nedorastli.. inak neviem co chce chlapca ved ma dvoch synov neviem ci mu nestacia.. asi podla moho vyzoru to sudil ci ako..

sssimi
8. máj 2009

Kačka tak môj svokor má 5 chlapcov a 2 dievčatá 😀 , ale on súdil podľa vízoru.

kackabrcka
8. máj 2009

rybca no nasa mala 10dni dozadu 3150gr.. ale ako vidim nemusi to byt presne zuzkeprof. vraveli ze bude mat skoro 4kg a christian ma do 3kg.. a ked cestovanie este zvladas tak je to na tebe a nemas ine vychodisko.. ja som letela este v 35tt liatadlom ako aj cele tehu je to na kazdom ako sa citi..

sssimi
8. máj 2009

Mne váhu ani nevedia povedať. Len na 3D mi povedal-v 26tt 😖

kackabrcka
8. máj 2009

sssimi - tak to aj moja si podla vyzoru sudil.. este stale cakaju ze porodim chlapca aj ked MM bol na sone so mnou ked povedal lekar ze je do dievca.. vaha je podla mna orientacna..

idem sprcha neskor sa ozvem..

nikanika28
8. máj 2009

Caute maminy, tak dnes som bola na prietokoch + monitore. Relativne dobre to dopadlo, akurat mam vyssi tlak, tak mam brat magnezium.
No a pozeram, ze ste sa bavili o vahe...no tak stavim sa, ze ta nasa babizna bude najvacsia, uz teraz ma 3600g+300g asi....uffff, a to este asi 10dni potiahnem do cisaraku. V pondelok znova na zmeranie tlaku a v stredu znova na prietoky. Mala ma malo plodovej vody, ale ze je to pravdepodobne tym, ze je taka velka... 😕 😅

slnecnica11
8. máj 2009

nam pred 10 dnami na sone doky povedala,ze mam v brusku slona 🙂
po kom?Tiez si myslim,ze maly bude mat urcite cez 3.500 gr a bude
dlhy po tatinovi.Fuha,len nech ho nerodim dva dni....

mimi21
8. máj 2009

ale ja ked som videla "cerstve" mimi co malo 3500gramov tak mi pripadalo take malicke 😵 😵 😵

slnecnica11
8. máj 2009

pozerali ste vcera spravy na joj-ke?Ta tehotna s infarktom....

mimi21
8. máj 2009

no ale ta kosska, uz mi je to fakt divne, ze sa ta neozyva...

no o tej s infarktom som to videla, aj o tej tehotnej co vyskocila z okna 😖

kackabrcka
8. máj 2009

ja nesledujem slovensku tv 😒

kosska3003
8. máj 2009

ahojte babule ja som stale kinderko aj ked ste mi uz priali porod ale dneska som si pospala do pol 12 a potom prisiel po mna brat a zavezol ma ku mame a tam som bola doteraz a kym som vas docitala tak mi to dalo zabrat a akoto ze tu nemame este niaku maminu novu dneska
ssssimi a ty co tu ved si si dneska rezervovala den ze ides ty a stale nic ja mam akosi tvrde brusko ale inac nic idem si dat zmrzku sprchu a uvidime ci sa bude nieco diat

dupinka
8. máj 2009

jeeej, kosska, skoda ☹ ☹

Baby, my sme vcera na trznici kupili domace jahody, pre mna na chut. Cena 5,50 EUR za kilo, ale domaaace fajnove 😵 😵 Mnam. Mozno prve aj posledne tento rok...

kosska3003
8. máj 2009

dupinka no co uz spravim nechca sa jej stale

veronika1982
8. máj 2009

ahojte. vidim ze ste tu riesili vahu. mne den pred porodom povedali ze maly ma okolo 3000 g a nakoniec mal 3560 takze to vobec nie je smerodajne..

v stredu sme boli v poradni a konecne sme zacali priberat. za tyzden pribral 300 g takze sme mali velikansku radost tak kojime dalej.. v nedelu mame krstiny tak hadam ich zvladneme a uz konecne mozno prejdeme na nejaky rezim pretoze teraz je to take nijake. papame vtedy ked sa zobudime.. 🙂

mimi21
8. máj 2009

kosska, a ty co tu este !
ved mi uz sme ta vsetky poslali rodit 😉 😉 😉
ja som bola prave na nakupe v kauflande a este som tam aj svojho dr. videla ...
tak dnes nema sluzbu, tak ja dnes nerodim 😕

kosska3003
8. máj 2009

mimi no vidis nic nechce sa jej ale strasne ma tlaci na pravej strane potvorka no uvidime hadam do nedele pojde alebo do stredy
veronika juj ty uz krstiny vybavujes aj ja chcem ale mala na to kasle a je v brusku furt

kosska3003
8. máj 2009

ale a kde ste vsetky usli ledva som vas docitala a ked uz som na konci tak je tu tichucko skosi co rodite 😀

mimi21
8. máj 2009

no ja som tu, akurat sme pozerali odsavacku mlieka
mm mi doniesol od nich z firmy elektricku, len na pozicanie
len je to riadny stroj, tak ak ju budem potrebovat v nemocnici, tak neviem ako to poriesim...

mimi21
8. máj 2009

kosska ty mozes spat do pol dvanastej
no tak to si stastny clovek
u nas dnes rano od 7 kosili okolo panelaku, tak som si bohovsky pospala

kosska3003
8. máj 2009

mimi no ja mam len taku obycajnu to mi staci uz ju mam aj v taske do nemocky zbalenu preistotu

sssimi
8. máj 2009

Kosska ja už som si bola tebou takmer istá 😀 No vidím, že ma chceš psychicky podržať, lebo ja už mám nervozo...

Ale zajtra je SPLNNNNN!!! Vtedy sa vraj rodí veľa detičieeeek....

kosska3003
8. máj 2009

sssimi no my dve musime ist asi naraz 🙂 🙂 no dufam ze nam zajtra ten spln pomoze a pojdeme a v nedelu budeme mat malinke na svete
a o nervoch mi ani nevrav ked som mala ist do nemocky tak ma rano chytila taka depka som revala ako male decko a co som sa v nemocnici narevala tak preto nechcem ist v stredu lebo ma to zase chyti doma som kludnejsia takze uz len rodit do nemocky a plakat maximalne od bolesti alebo radosti 😉

sssimi
8. máj 2009

Mimi aj ja tak spávam. Večer chodím najskôr po polnoci, potom tak cez hodku zaspávam, ale potom je to už super. Cikať chodím podľa toho koľko večer vypijem. Tak 2x je normál...

sssimi
8. máj 2009

Kosska len od radosti 😉

Ja si denne trošku porevem.... Aspoň trošku. Taká uvolňovačka 😀

kosska3003
8. máj 2009

mimi no ja som sa konecne vyspala az prespala ale mala som aj 2 telefonaty ale este som zasplala a isla som spat okolo 11 a na wcku som bola iba raz rano o pol 7 ja som rada ze sa v posteli otocim ked mam vstat na wcko tak to sa mi musi dat poriadne lebo sa mi strasne zle vstava

kosska3003
8. máj 2009

ssssimi neboj v nedelu si poplaceme od radosti dufam a hlavne prossssiiiiim uz chcem rodiiiiiit a mat to za sebou no keby som bola sama doma tak si poplacem ale kedze teraz je vikend tak som u mami a zajtra ma sesternicina dcera 2 roky tak mam ist tam som jej slubila ak neporodim ze dojdem

kackabrcka
8. máj 2009

tak nedelu som si rezervla aj ja baby 😀

mimi zevraj elektr. odsavacka je velmi dobra, ja mam rucnu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre