Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

bambi7
7. apr 2009

siri a mozem si dat aj mm stare tricko nie?to potom vyhodim 😀

sirinka
7. apr 2009

bambi iste mozes...

bambi7
7. apr 2009

tak si ho tam zoberiem a bude 😉

kvetinkaaa
7. apr 2009

siri dakujem velmi pekne, robim teraz mrkvovy salatik a potom si k tomu v klude sadnem.

bambi7
7. apr 2009

siri do tej tasky na porod co balis?

sirinka
7. apr 2009

bambi papuce, mobil a nabijacku, velku flasu vody a nieco lahke pod zub...

dm1
7. apr 2009

ja som si na porod kupila taku kolesu od "cinana" do 100,--SK a potom ju planujem hned vyhodit lebo presne ako pise kvetinka v nasej nemocke proste nedavaju ....

ja mam tiez zbalenu len 1 velku tasku ale asi to budem musiet trochu aspon poprehadzovat a veci k porodu dat navrch.

bambi7
7. apr 2009

ja mam jednu tasku a taku malu mini k porodu tam to hodim 😉

mystery7
7. apr 2009

dm: tiez dobry napad s tou koselou. pouvazujem o tom.

bambi7
7. apr 2009

siri a do nemocnice si brala aj deku pre malu?

sirinka
7. apr 2009

bambi nie, ja som rodila v najhorucejsom obdobi 😀
a ani teraz asi nebudem brat, male budem mat vacsinu casu aj tak pri sebe v posteli...takze ho budem zohrievat vlastnym teplom. a prinajhorsom ked pojdem na anvstevu a bola by zima, tak ho necham v zavinovacke....erarnej 😉

bambi7
7. apr 2009

ja zoberiem mojmu to tricko mam to ako koselu a je..... 😉 ale aj u cinana sa da kupit 😉 len uz nema kto 😀 moj ma toho moc a chodi vecer......tak postaci aj to jeho tricko

zuzkaprofant
7. apr 2009

cafte co porabate ja som pratala dala som prat vyvesala som aj pradlo a robim csi cestoviny a este som nahanala vtaciky po chodbe a kupelni bo mi vletel tak na nervu 😀 😀 😀 musi dat martin sietky na okna bo tak sa neda raz vtacik potom vcely uz to zacina

dievcata trapite sa skg ale nemate preco ja keby som mala 15tkg som stastna zena a beham ja pri mojcich sa ledva postavim zo stolicky teraz som volala tete a revala jej ze este mesaic ved prasknem ked tak pojde dalej moje priberanie a terz ked je tak teplo tak sa mi zda ze viacej puchnem

sirinka
7. apr 2009

zuzka mi uz mame sietky dva tyzdne...lebo uz muchy zacali robit najazdy...

bambi7
7. apr 2009

ok siri ved keby nieco da sa aj potom povedat nech donesu 😉 nechce sa mi tam toho brat co nepotrebujem ...

a pre mimco co beriete len tak v skratke.....ten lieh daju oni ci ho mam kupit?

bambi7
7. apr 2009

zuzka chapem ta ......podla mna ti aj vela vody telo zadrziava este kusocek vydrzkaj a bude vsetko ok 😉
kamoska pribrala tiez 25kg a dala dole 🙂

dm1
7. apr 2009

bambi u nas lieh vraj netreba brat, daju ho. Pre mimi preto beriem len: balik plienok 2-5kg, vlhcene utierky, rukavicky /aby sa neposkriabalo/, capicku bavlnenu /keby naaaahodou bolo chladno a prefukovalo/. To je tusim vsetko zbytok az ked pojdeme domov - oblecko + zavinovacku.

bambi7
7. apr 2009

tak mam uz vsetko 😀 este kupim tie jednorazove nohavicky a je.....

kvetinkaaa
7. apr 2009

dm1 ahojky, takze lieh nam netreba? ja som ho včera kupila domov, neviem či zobrat aj do nemocky.
pri tej nasej by som sa nečudovala :D
ja som nevedela či aj rukavičku na kupanie treba brat, ja uz pri nasej nemocke premyslam nad vsetkym...

bambi7
7. apr 2009

u nas ze netreba na kupanie tak uvidim keby nieco zavolam mojmu a donesie......nechce sa mi to tam trepat 😅

ladywitch26
7. apr 2009

caute skoromaminy, co nove? ja zas doma s anginou. uz ma to nebavi...celu noc som nespala, lebo som mala upchaty nos a nedalo sa mi dychat. dnes som bola objednana u doktorky do poradne, ale mala nejake skolenie, tak ju zastupoval taky stary skleroticky dedko, tak som radsej bola len u sestricky, nech ma skontroluje ona.

bambi7
7. apr 2009

ale clovek fakt nikdy nevie 😀

babulky idem kuki tv tak sa zatial majte krasne paaaa

zuzkaprofant
7. apr 2009

co ste mali na obedik ja papam akurat tunoiakovo zeleninovy salatik 😉

dm1
7. apr 2009

kveti mne povedali ze netreba ani lieh ani nic na kupanie. Ved lieh uz mozno nebudes potrebovat ked prides domov lebo pupcek uz moze byt zahojeny. Preto aj baby pisali ze staci kupit ak bude treba v lekarni pri odchode z nemocky.

zuzkaprofant
7. apr 2009

ja napr nekupujem ani nic na kupanie len budeme kupat s cistou vodou popripade v bylinkovom odvare keby malo vyrasticky a na masaz olivovy oolej kupime a na ritku utoeranei len obycko akoby kozmeticke vreckovky ktore namocim do vodicky y tie kupene mokre utierky budeme pouzivat len ked budeme niekde vonku lebo to je chemia a nechcem maleho tym natierat a pod este bude mat cas cely zivot na take vecicky

ladywitch26
7. apr 2009

zuzu, ja tiez planujem kupat len s cistou vodou, pripadne pridam trosku harmancekoveho odvaru. a po kupani trosku detskeho olejceka, ak bude mat moc suchu pokozku. lebo doktorka mi vravela, ze ked nie je koza sucha, tak naco ju zbytocne premastovat, potom si koza zvykne a nenauci sa sama premastovat.

sirinka
7. apr 2009

my sme pupcek osetrovali este dost dlho po prepusteni z nemocnice...lieh sa podla mna zide doma.

na kupanie iba cistu vodu, pozor na harmancek je vela ludi alergicky...a na premastenie iba ked je sucha kozka...my sme do pol roka nepouzivali ziadnu kozmetiku pre malu.

ladywitch26
7. apr 2009

siri, tu mame dost chlorovu vodu, ja ked sa po sprche nenatriem, tak mam az take suche supinky po kozi, tak s tym olejcekom asi raz za cas budem musiet ponatierat. ale mam brita filter na vodu na pitie, tak ked budem malu kupat, tak skusim davat tu vodu, uvidim, co to spravi.

tanulik21
7. apr 2009

ahojte,

no konecne som dospala noc ☹

siri ani dets.mydielko ste nepouzivali?

kosska3003
7. apr 2009

ahojte no ja som sa sem konecne dostala dneska som mala monitor na hruza ma potrapili najskor som tam lezala vyse pol hodiny potom ma poslali na prietoky to je na prizemi a ze mam ist zase na monitor potom a to je na 4 Pposchodi tak sm behala a funila 😝 😝 😝 ale je vsetko ok tak som rada
zajtra mam poradnu tak uvidim ako tam dopadnem 😀 😀 😀
aj ja chcem kupat len v cistej vode a mydlo pouzijem sem tam nie kazdy den ale budem ho pouzivat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre