Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kackabrcka
13. apr 2009

kvetinkaaaa priznam sa ze voda mi nechyba 😀 ale mamine velkonocne dobrotky aj ano..
no MM ma tento tyzden dovolenku tak sa nam povenuje nazeniem ho este do par malych uprav ci oprav v byte a cely tyzden bude varit - sice nemecke jedla ale aj to sa da.. na par dobrotiek som si uz zvykla..
ja sice poslickov este nemam ale po 38tt koncom aprila by som uz rodit aj isla.. uz sa neviem dockat malinkej.. vcera si svokor robil srandicky ze ci predsa len nepribudne este jeden velkonocny zajacik 😀

kvetinkaaa
13. apr 2009

atima tak to je super, ja som nejaka psycho, tesim sa na malu ale este sa necitim pripravena... ☹ este aspon mesiac...

dupinka no čo uz moj je v tomto ...švác!! to ma jeho sestra ubezpečila ze ona to mala cely zivot horor s nim, on si totiz vzdy vecer chystal vodu do chladničky.takze asi mam byt este rada 😠
mne sa tiez zle dycha v noci fučim ako slon kym si najdem polohu...

atima
13. apr 2009

naozaj už mame prve majove babatko?

kvetinkaaa
13. apr 2009

dual tak ja som z toho švac 🙂 včera zuzkad pisala o tych posličkoch tak som bola v tom ze som ich uz aj mala a teraz neviem. lebo nefučim tak ako nas učili na tehu cvičeni 🙂
ale ako som pisala tak mi ta hlienova zatka odtiekla, dnes som to svagrinej hovorila a ta uz sa tesila ze bude mala bublinka 😉 len ja som sa akosi zlakla...
dual a teda super, ze ste to spolu prezivali. mna to isto chyti ked budem sama doma...

kackabrcka len to je vacsinou jedno s druhym...
kacka a tvoj muz je nemec??

kvetinkaaa
13. apr 2009

atima

zuzkad • 37tt • Včera o 21:42
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
kodada • 15tt • 8. apr 2009 o 18:34
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
ahojte babulky ... mam ohromnu radost .... uz sa to rozbehlo a mame na svete prve majovciatko 2009, teda sa trosku poponahlala, ale je tu

Stastnou mamickou je Didi83
Volam sa Terezka, vazim 2950 g, 49 cm. Popytala som sa na svet skor, ale som ok. Maminu som dlho netrapila, len teraz je unavena. Plakala som po 1x o 15.50. Didi83

toto je ten prispevok

dannynka • 1d, 39tt • Včera o 21:49
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
kvetinka
tu je to prve babo uz aj v tabulke

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

kvetinkaaa
13. apr 2009

😉 😉 😅

kvetinkaaa
13. apr 2009

atima a este som sa dobre pobavila na tomto čo som čitala 😅
____

didi83 • 39tt • 31. mar 2009 o 12:08 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
kočky, myslite si, ze ked mam termin 02.05. mam si uz balit tasku? zda sa mi to zavcasu....

____

jamaat
13. apr 2009

Ahojte dievčence. Pozerám práve tabuľky. Zisťujem, že tam nie som a že som z vás najstaršia 🙂

kvetinkaaa
13. apr 2009

jamaat treba napravit, poslat kodade udaje do tabulky a aj kontakt,ona ti posle svoj (ak ste nevymenili este) a bude nas o tebe informovat, ak das vediet 😉

kvetinkaaa
13. apr 2009

MONKAP ozi aj ty by si mala dat kodade kontakt,vsetky sme boli na teba zvedave a nič sme o tebe nevedeli ☹

atima
13. apr 2009

kvetinka hej aj ja som sa usmiala, po 35 to už je horuce takž edufam, že už mate tašky pripravene

sssimi
13. apr 2009

Kvetinka ja by som už aj išla rodiť... Zajtra mám tu skúšku a po nej by mi to už ani nevadilo...len by som porušila rodinnú májovú tradíciu, keďže skoro celá rodina je rozdelená medzi máj a júl...

Jamat tak to treba napraviť... Napíš Kodade údaje a ona ti to tam hneď šikulka zajtra dopíše 😉

kvetinkaaa
13. apr 2009

atima ja mam az na par maličkosti..

sssimi jaj keby som aj ja uz tak na tom ze by som šla...ked ja som sa akosi zlakla..

sssimi
13. apr 2009

Kvetinka či teraz alebo o mesiac aj tak ťa to počká 🙂 ...

kosska3003
13. apr 2009

ahojte babenky no co vysibane ja uz to mam zasebou vsetko 🙂 🙂
v noci som mala taky krasny sen ze uz som porodila a ze som kocikovala no uplne taky zivy sen ale som sa zobudila a zistila som ze mam este brusko 😒 hmmm tak super ale bolo to krasne
ja by som sla hned rodit ale malej sa este nechce je jej dobre v brusku
monka vitaj doma a dufam ze do nemocky pojdes uz az rodit vela stastia prajem 🙂

jamaat
13. apr 2009

Čísla sme si s kodadou vymenili a údaje jej teda ešte pošlem.

kvetinka - Máš ešte takmer mesiac čas, tak nestresuj. 🙂 ....Zvládli iné, zvládneme aj my. A ten pôrod je zakaždým iný, tak sa na to ani pripraviť nedá. Ja tým, že prvý som mala ľahký, tak sa teraz bojím o to viac, keď sa nad tým začnem zamýšľať. A tak sa radšej nezamýšľam. Bude ako bude.

jamaat
13. apr 2009

monkap - podobne ako ty som pri prvom tehotenstve ležala v špitáli, podľa sona mi vyšiel sklz 6 týždňov. Mala som však rodinné problémy, tak som sa na revers vypýtala domov. Porodila som asi 4 dni na to a malá mala 3260g a 53cm, čiže úplne normálna veľkosť. Len mala malú hlavičku a to bol pre výpočet smerodajný údaj.

kvetinkaaa
13. apr 2009

jaj baby ved ja viem,l ja sa asi ani nebojim tak porodu (ako kedy, je to premenlive) ale skor toho či to vsetko budem zvladat a tak. či budem mat vsetko pre malu prichystane, proste taka depka ma chytila ze az...
mne sa snivalo asi pred dvoma dnami ze uz som kočikovala a to bolo skvele, ale potom ma to zase chytilo...

este pred nedavnom som chcela prodit koncom aprila a teraz som akasi out..

baby idem si lahnut boli ma chrbat a uz zase sa napchavam, 😖

tak pekny sviatok,oddychnite si paaa

jamaat
13. apr 2009

kvetinka - Jasné, že budeš zvládať. Len sa nesnaž byť úplne 100%-ne perfektná.

zuzkaprofant
13. apr 2009

cafte no ako ja som vcera myslela ze utekame do nemocky sme sa boli prejst vecer len tu po ulici a hend som na to zaspal od unavy a o 3 hodky som sa zobudila na taky bolest bruska tvrde bolo ako skala nohy ma boleli vsetko martin ma len dvihal s gauc a dotrepal ma na postel a brusko zmeklo ale to sa tak opakoval skoro pol noci co si pamatam len ja som bola taka unevana ze som driemala a predychavala vsetko ma bolelo cely spodok klby nohy , krc som este dostla do nohy romantika, ja uz mam dost vam poviem ked tak potiahnem do termina tak babo ani nevytlacim bo silu nebudem mat ledva na zachodik dojdem a spet uz auz ani nevarim nic nerobim presuvam sa popri stene take stavy som dlho nikdy 😀 😀

gavslavka
13. apr 2009

zuzi neboj už to maš za par .ked sa narodi babo na toto si ani nespomenieš.

gavslavka
13. apr 2009

dnes rano vstal moj syn a sama modrina na tvari.bol na disco že ho napadla nejaka banda.v noci ma vobec nezobudil.teraz z mužom bol v nemocnici a na policii.našťastie nema otras mozgu ani nič zlomene.ešte teraz sa trasiem.

jamaat
13. apr 2009

gavslavka - No paráda! Ktovie, čo mňa čaká o 3 roky s dcérou. A možno aj skôr.

gavslavka
13. apr 2009

syn nechodi moc von .už sme si robili srandu že mi v jeho veku sme boli každý vikend vonku .ide raz a takto to dopadne.už ho nebudem posielat von.a ked pojde nebudem spať kzm sa nevrati.teraz ma napada čo sa mohlo všeličo stať.čo su to za chlapcov maju 16 18 čo budu robit v 20 strielat sa.

zuzkad
13. apr 2009

ahojte babulky 🙂 🙂

gavslavka ja mam nervy na zasranov co takto chodia v noci po vonku a vyvolavaju bitky, rozbijaju vsetko...a nema to ani 18 rokov...nerozumiem co su to za decka sproste 😠 😠 my sme mali tiez v noci rusno jeden pod oknom nam isla taka banda soplakov...a jeden nam skocil na auto na strechu...moj Peto zacal po nom hucat cez okno ale mala som pocit, ze skoci za nim von...a to by mlady zle dopadol...booze ved su to este decka a ako dokazu uz robit zle 😠 😠 😠 ...syna tvojho mi je luto, lebo urcite to nie je prijemny zazitok pre neho, ale hlavne ako pises, ze sa horsie nestalo..a dufam, ze zasranov chytia 😠 😠

paanecku tu sa uz rodi jedna radost...ja som porod velmi riesila pred mesiacom, potom som sa nejak zacala sustredit na ine veci...a teraz sa skor tesim...a nestresujem sa...ved tie hnusne kontrakcie musia niekedy skncit, nebudeme ich mat predsa stale uz ..a po nich budeme mat deticky 😅 😅 😅 😅 😅

kvetinkaaa
13. apr 2009

ahojte
no v dnesnej dobe to nie je sranda... gavlslavka chvalabohu ze sa horsie nestalo, je to na prašky uz toto ked vidis svoje dieta zbité.
ja uz teraz vravim ked bude miska chodit na disky ze mi bude volat a budem chodit pre nu 😉 .....neviem či sa jej to bude pačit ale mam este par rokov na to aby som to nejako vymyslela 😉

sssimi
13. apr 2009

Kveti 😀

Ja som tak o tom kecala s mužíkom. Všetci jeho kamoši majú dievčatá, tak si potom môžu buď deliť služby alebo si aspoň môžu dávať navzájom rady 😀 ... Len už teraz mi je tých dievčat ľúto, lebo z nich budú asi staré dievky 😀 ... lebo keď si naša malá dovedie domov frajera, tak ho mm tak zdeptá, že chlapec si 2x rozmyslí či chce takého svokra...teda ak to vôbec prežije 😀

cervenaciapocka
13. apr 2009

Ahojte baby, nechodim tu casto, vacsinou len citam. mate vsetky velike bruska? alebo aj take mensie?
Mam trosku nervy, lebo od predVianoc som nebola na ultrazvuku, lekar mi povedal, ze ma posle az na konci tehotenstva, ze vsetko je podla tabuliek. Takze idem az na konci aprila. !!! Predtym som chodila velmi casto. Asi som si ich vsetky vyminula... 😠 Co som pokukala vase fotky, mate ovela vacsie bruska ako ja... Lekar mi povedal, ze dieta ma normalnu velkost, predtym mi hovorili, ze nech si davam trosku pozor na vahu, lebo hrozi riziko vacsia mamina = vacsie babo... A ja som pribrala takych 16 kg. NEviem kde tie kila su aj tak. (asi v plodovej vode, krvi...), hihi, lebo na postave - som vacsia mozno o 5 kg.
Takze stresujem teraz, ci mam si predsa len vypytat este jedno sono, niekedy tieto dni len tak pre istotu. To co ste chodili na prietoky, to sa tu ani nerobi. Inak zdravotnictvo a vsetko je tu na super urovni... ale pytala som sa na tie prietoky a lekar mi povedal, ze no na tom poslednom sone vsetko zistia.... ;o(
Ste tu niektore, ze mate male brusko? Alebo mensie? LEbo viem ze krpcek je tam stiesneny a v takej polohe, ze uz tam nema miesta, ale neviem si predstavit, ze tam mam celeho novorodenca strceneho, na to sa mi zda to brusko male.... 😀

kackabrcka
13. apr 2009

kvetinkaaaa ja mam muza nemca ano.. aj v nemecku zijem aj ked cele tehu som lietala do SR k lekarovi no konecne od 32tt som u lekara v nemecku lebo dovtedy som tu nemala zdravotku.. materska mi pojde zo SR.. inak.. lebo tu nemam narok na nic..

baby uz niekomu odisla ci odchadza hlienova zatka?

cervenaciapocka pozri album - kodada tam su bruska majovych maminiek.. 🙂

dualcore
13. apr 2009

ahojte 🙂
tak mne sa hlienova zatka drzi ale ani mi odtiect nemusi kedze mam este tyzden do cisarskeho.uz sa ale velmi tesim len sa bojim nech sa to nespusti prirodzene ked mavam take silne poslicky.lebo to by nebolo dobre kedze je drobcek stale zadockom 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre