Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

lasenka
23. apr 2009

mati - no tom som fakt nevedela... asi nabehnem do obchodu 😵

mystery7
23. apr 2009

o tych lanovych semiackach som pocula, ale nevedela som odkedy je mozne ich brat. Mam ich uz ddoma pripravene. nad tym cajom som nejako neuvazovala. fakt pomaha?

lasenka
23. apr 2009

martina - a ako casto sa to berie? napis nieco o tom 😉

jamaat
23. apr 2009

Zajtra pôjdem asi zase na prietoky a ctg, ale službu má iný lekár, tak ten možno povie viac. Uvidíme. Na sone mi vždy len zmerali dĺžky a obvody, tak som si potom tu na nete pozrela približnú váhu. A vždy nám to vychádza o pár dní popredu.

mystery7
23. apr 2009

las: tak si ma teraz potesila, ze si aj ty 2 tt vopred 😉 aspon budeme dve

martinaxyz
23. apr 2009

Ja som to začala brať a piť od včera...jednu lyžicu semienok a 2 šálky čaju..

mystery7
23. apr 2009

ja to zase beriem tak, ze aj ta vaha, je +/- 0,5kg . minule pisa ize presne sa to urcit neda.
a videla som jeho ksichtik 🙂

lasenka
23. apr 2009

mys - tak tak 😉 ten tyzden este poodychujeme, nech dotiahneme 8 mesiac a budeme papat semienka a pit ten cajik, co odporuca martinka... ja by som najradsje rodila uz aj dnes - som tak super vyspata a silu mam tiez 😅

mystery7
23. apr 2009

ja som akurat dnes dobita. zvykla som si vstavat o 10:00 a dnes som hore uz od 6:00 😅

ale uz sa mi dost zle chodi 😉 tak mozno po tom 10.5. to bude fajn

bambi7
23. apr 2009

mys presne tak ta vaha bude presna ked bude vonku 😀

no ja uvidim ako dnes dopadnem.....aj vas boli v noci tak brusko ?mna picha aj asi 3 dni a citim ju dole

mystery7
23. apr 2009

mna v noci trochu boli brucho ked sa otacam a dnes ma nejako popichava aj dole

jamaat
23. apr 2009

Vám tie termíny posúvajú hore-dole....čítala som, že sa to už vo vysokom štádiu nedá posúdiť podľa veľkosti. A 4 týždne pred termínom už chcú tí vaši doktori ísť na vec? Hmm, divné mi je to. Mám pocit, že je to rozdielne aj vrámci Slovenska podľa regiónov. Tu nám povedia, že je všetko OK, a vtedy sa termíny neriešia, neposúvajú.

lasenka
23. apr 2009

mna brusko neboli, ale dole ma picha strasne, hlavne ked vstavam z postele alebo zo stolicky... je to na umretie 😖

bambi7
23. apr 2009

mna aj crbat a krize .....ale to brucho dost boli v noci ani spat sa neda no ale uz dnes snad povedia co dalej 😒

lasenka
23. apr 2009

jamaat - moj doky mi nepovedal, ze mi vyvola porod... on len spomenul, ze aj ked sa maly bude pytat na svet, tak je vsetko v poriadku a nemusim sa nicoho bat... a podla posledneho sona mi povedali, ze to vyzera na skor 😉

bambi - u mna pri Matuskovi krize odstartovali porod... tak sa pomaly pripravuj 😉

bambi7
23. apr 2009

las to aj mne ale hlavne na vecer

mystery7
23. apr 2009

mne dr. neposuva termin, ale podla vypoctov je maly vacsi a teda sa moze narodit uz po 10.5. s tym ze bude ok 😉

martinaxyz
23. apr 2009

ja idem do poradne na budúci týždeň, tak som zvedavá čo mi povie, lebo mám pocit že malé je priečne...

lasenka
23. apr 2009

martina - pri poslednom utz ti povedali ze je stale priecne?

jamaat
23. apr 2009

Hmm...u mňa to žiadny doktor nekomentuje, aj keď je malé od začiatku väčšie. Termín pôrodu mám stanovený podľa PM a basta.

mystery7
23. apr 2009

ja mam dalsiu poradnu u normalnej dr. v utorok a potom budem pokracovat aj v nemocke. takze budem vysetrena az-az 😉

lasenka
23. apr 2009

jamaat - no ved hej, termin PM je asi ten najpresnejsi... len aby som nakoniec neporodila zaciatkom juuuuuuna 😕

martinaxyz
23. apr 2009

na poslednom utz som bola v 30tt a nič mi nepovedal len veľkosť hlavičky a stehenej kosti...a že je veľké ako má byť...

mystery7
23. apr 2009

jamaat: ale ved ani u nas to dr. nejako nekomentuju. Oni sa len boja, aby bolo vsetko ok

lasenka
23. apr 2009

martina - ked mas doma spravu z utz, tam mas napisane, ako je dietatko otocene... vyber spravu a napis prve skratky, skusim ti povedat 😉

bambi7
23. apr 2009

ja som bola teraz v pondelok a mala 3100g mne vzdy povie ....zalezi aky je doktor

martinaxyz
23. apr 2009

na polohu tam mám takéto skratky: pol. p. hl. post. II.??????

lasenka
23. apr 2009

ja mam pphl - co znamena poloha plodu hlavickou... len neviem co znamena post.II

jamaat
23. apr 2009

Jaaaj....tak naši bystrickí doktori sa asi neboja 🙂
Mne sa páči termín 17.5. Ja som 17.7., môj chlop 17.4. 🙂
A s júnom nestraš! Ja nechcem! Veď už teraz mám hlavu v smútku z toho, ako to ešte mesiac vydržím s tými boľavými kĺbmi.

martinaxyz
23. apr 2009

takže to mám asi OK... musím sa spýtať na poradni aby som nenola v strese...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre