Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

dupinka
3. máj 2009

baby, nechcem vam rusit debatu, ale poradte nieco na palenie zahy. Mne je dnes cely den neskutocne tazko od zaludka, nemozem sa ani vygrcat. 😖

kosska3003
3. máj 2009

monka no ja sufam ze ak ma maju pustit tak ma pustia pred velkou vizitou

nikanika28
3. máj 2009

ahojte maminy, nejake nove babo? Ja termin sekcie stale este nemam stanoveny..ten dalsi tyzden idem do nemocnice a potom sa uvidi -podla prietokov a ako sa nam bude darit... 😖 Uz mam toho akurat tak dost, ledva chodim...
A vy sa ako citite? Kosska, ty si v nemocnici?

monkap
3. máj 2009

kosska: potom daj vediet. .. ja idem od rana behat po dr. tak uvidime co noveho 😔

nikanika28
3. máj 2009

dupinka, u mna zarucene mandle aj so supkou zaberaju - ale tie asi nemas doma...., druhe miesto mlieko, ale to mi moc neucinkuje a este som pocula, ze aj horcica 😕 , ale to som neskusala. Alebo zuvacka..viac uz neviem, ale tiez je to moj nekonciaci problem.

monkap
3. máj 2009

dupi: ja nepoznam palenie zahy, takze neporadim 😝

dupinka
3. máj 2009

nika: mandle doma mam, tak idem skusit.. Diky za typ. Lebo uz aj maly musi byt hladny, co som dnes toho vela do seba nedostala 😒

nikanika28
3. máj 2009

dupinka, ale aj so supkou, to je zevraj dolezite. Aby to boli tie "horke" mandle. Mne staci zopar a uz citim, ze to zabera

kosska3003
3. máj 2009

monka no dufam ze sa tu nestretneme alebo sa nevimenime jasne dam vediet zajtra ak ma pustia

dupinka
3. máj 2009

nika, tie madle so supkou na zahu zaberaju okamzite... 😵 este keby sa ukludnil zaludok 😒 ... Ale diiiikyyyy!!! 😉

kosska3003
3. máj 2009

nikanika ano ja som v nemocnici a dufam ze zajtra idem domov

dupinka
3. máj 2009

kosska: ak tam zajtra zostanes, tak jedine kvoli tomu, ze sa vypyta na svet Marika 😵 😵

kosska3003
3. máj 2009

dupinka bodaj by si mala pravdu nic baby drzte palce ja si uz idem lahnut musim sa vyspat na zajtra tak pa zajtra dam vediet ako som dopadla

nikanika28
3. máj 2009

dupinka, tak som rada, ze ti zabrali, mne to tiez velmi pomaha 😉 . Tiez by som potrebovala aspon zo 5 orieskov, ale vcera som ich dojedla a zabudla kupit nove.. 😠
Kosska a preco si v nemocke? Nejake problemy?

sssimi
3. máj 2009

Dupinka mne na pálenia záhy v poslednej dobe pomáha len zmrzlina, takže kadiaľ chodím, tadiaľ pchám do seba zmrzlinu... Inak som si už na to akosi zvykla-veďju mám denne 9 mesiacov a to posledne týždne hneď po prebudení. Ani naraňajkovať sa nestihnem... Veď aj mám o 600g menej ako minulý tt...

Ja idem do sprchy a asi pôjdem dnes skôr spať. Som unavená a mám bolesti, tak by som sa mohla v noci zobudiť na to že ideme rodiť... Držte mi palce. Zajtrajší dátum je úplne dokonalý na privítanie Sarah 😉

kackabrcka
3. máj 2009

kosska si pospi, rano daj info.. nasa mala sa nejako moc vrti posledne dve hodky a aj bolesti mam trosku no ved uvidime.. keby sa neozvem do zajtra 20tej tak som nemocka 😀

sirinka
3. máj 2009

sssimi ja som si pocitala kontrakcie vzdy od zaciatku...teda kedy zacala jedna a kolko casu preslo, kym prisla dalsia...
dlzku kontrakcii som nesledovala vobec.

kackabrcka
4. máj 2009

pekne ranko maminy 😉 zase nemozem spat 😠

jamaat
4. máj 2009

Dobré ránko.

Kacka - ja sa tiež budím asi v takom čase ako ty, ale rýchlo utekám na vecko, niečo malé zjem a šup naspäť do postele, zase zaspím.

atima
4. máj 2009

Dobre ranko
Dnes to opat vyzera na pekny den dufam, že sa dnes narodi nejake majovčiatko ved kandidátov by bolo. Ja sa chystam ku dokimu na poradnu a prietoky tak uvidim čo mi povie. Je fakt že ja mam ešte čas, hoci by som to už chcela mať za sebou 😒

lasenka
4. máj 2009

dobre ranko 😉
ja mam so spankom zase opacny problem... vecer nie a nie zaspat a nad ranom sa nie a nie zobudit a vstat z postele... no nuti ma synator, ktoreho vozim do skolky a potom som cely den ako mechom udreta ☹ napriklad dnes sa mi podarilo zaspat o pol tretej rano 😒

martinaxyz
4. máj 2009

dobré ránko 😎
ako po víkende? Dodatočne gratulujem novým májovčiatkám 😉 ...dnes idem do nemocnice na prietoky tak som zvedavá, čo mi povedia...

henka76
4. máj 2009

ahojte tehulky 🙂 tak ja som bola už u doktora.neotváram sa ☹ chcel ma poslať do nemocnici,ale že by som tam iba čakala,tak som radšej zostala ešte doma.v stredu idem zas,ale potom už asi musím do tej nemocky.
ja by som tak rada už mala potom ☹ ☹ ☹

lasenka
4. máj 2009

henka - napisala by som ti, ze typicke pre chlapcov, ktori sa prenasaju... no na zaklade predoslych info sa prenasaju aj dievcence 😉 ale bud rada, ze si doma a nelezkas v nemocke... 😉 hoci by si to uz mala najradsej za sebou, nie?

henka76
4. máj 2009

veru lasenka-pri 1.synovi to prišlo o týždeň prv,rýchlo a nečakane..myslela som si ,že teraz to bude tiež tak,ale malinký chce asi počkať zajtrajšiu tatinovu výplatu 😀 😀 😀 a potom sa rozhodne 😀

lasenka
4. máj 2009

henka - 😀 😀 😀
idem este na nejake nakupy, zistila som, ze nemam vlozky 😀
prajem vam zatial krasny dnik 😉

henka76
4. máj 2009

lasenka-aj ja tebe prajem pekný deň...aj ja by som išla dakde,ale už sama nechodím von ☹

slnecnica11
4. máj 2009

Ahoj tehulky,ako sa mame?Ja si stale myslim,ze uz som komplet
pobalena do porodnice a vzdy sa najde este nieco co mi chyba 🙂

henka76
4. máj 2009

Ahoj slnecnica11-hm aj ja som pár krát prehrabala tašku,či naozaj tam je všetko 😉 ale ked bude niečo chýbať,tak mi to prinesú 😎

atima
4. máj 2009

ja tiež stale čumim do tej tašky či je tam všetko 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre