Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

tanulik21
4. máj 2009

siri uz mas nejake AIO kupene? Neviem ci to potom, kedze su tieto jednovelkostne nebude pri mensich velkostiach vyzerat ako riadny mravci zadocek. Inak vyzeraju dobre.

sirinka
4. máj 2009

tanulik este nemam...som vahala kvoli tym cenam...ale tato by sa snad dala...a este som objavila ceske plienky AIO http://www.medley.cz/pleny.htm len netusim ake su a postovne trosku privysoke
no a cenovo pristupna wonderoos http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/3-1-Lat...

sirinka
4. máj 2009

ta wonderoos ale asi tiez nepatri medzi spickove plienky...ako komu sadne...

sirinka
4. máj 2009

lasenka 😉 a mozno aj narovnako porodime...

lasenka
4. máj 2009

siri - 😉

sirinka
4. máj 2009

mne vonku visia len jedny klarkine papucky, co opisala.... 😎 snad uz su tiez suche...

inac ju musim pochvalit, uz sa vie pekne sama vypiskat pocupiacky vonku na travicku... 😵

mausy21
4. máj 2009

ahojte možem sa pridat?o akych plienkach sa tu bavite?

sirinka
4. máj 2009

mausy o latkovych...
kludne sa pridaj...ved si tiez majovka 🙂

mausy21
4. máj 2009

dakujem, no latkove ja som všetky podostavala takže ani jednu som nekupovala tak ani neviem či sa nejak lišia..je v tom rozdiel?

tanulik21
4. máj 2009

siri ta sketch plienocka vyzera celkom dobre, som zvedava aky velky v nej bude zadocek 😀 - no vyskusame aspon dve kupit, postovne asi doriesim cez znamu 😉 .

sirinka
4. máj 2009

mausy ja som este nepouzivala...takze nejako "odborne" sa vyjadrit nemozem...ale baby, co maju skusenosti tak si vedia vybrat medzi lepsimi a horsimi a hlavne ktore su dobre na noc a ktore na den...no je to cela veda...zo zaciatku som myslela, ze sa v tom nikdy nevysomarim... 😅

sirinka
4. máj 2009

tanulik mas moznost objednat v cechach? lebo az by si vedela, tak by som sa pridala k tvojej objednavke... 😅

mausy a ty chces cisto latkovat alebo budes aj jednorazovky pouzivat?

tanulik21
4. máj 2009

no idem rychlo poupratovat, kym muzik pride a kym vladzem 😒 (co asi nebude dlho), zatial papa

simi, zuzkad - drzim palceky, aby sa nam to dnes uz konecne rozbehlo (prosiiim, prosiiim, prosiiim)

mausy21
4. máj 2009

len jednorazovky ved by som sa zblaznila z tolkeho prania, latkove len na balenie na široko.ty budeš mat latkove len?

nikuska19
4. máj 2009

Baby poradte mi ci mam zacat s tymi teplymi kupelmi.dakujem

tanulik21
4. máj 2009

siri - mam v cechach "rodinku" tak by sa to dalo zariadit. Som teraz pisala na stranku, cakam ake info poslu ohladne postovneho, pokial by to prehnali, urcite objednam cez znamych, dam vediet 😉

sirinka
4. máj 2009

tanulik postovne na sk je 230 sk... ☹ my mame v cechach tiez adresu, len tam nebyva nikto na stalo, takze trosku problem zorganizovat vybratie balika na poste...ale dalo by sa...

mausy...no zo zaciatku asi budem kombinovat a potom uz by som chcela len latkovat 😉

tanulik21
4. máj 2009

niky aspon vyskusaj, a ked sa bojis, tak skus aspon teplu sprchu ... mne ale nepomaha nic ( iba mi trosku tvrde brusko ale nic extra )

sirinka
4. máj 2009

ja sa cele tehu sprchujem horucou vodou...

tanulik21
4. máj 2009

siri- wau to je riadna sumicka, tak to objednam urcite cez znamych, klasicka posta z ciech na svk je tipujem lacnejsia 😅 (vyskusam tie dva kusy), pridas sa?

no dobre uz musim vstat (mam pocit akoby to palenie suviselo s tvrdnutim bruska), lebo zase nic nespravim, vecer sa este stavim 😉 papa zatial

sirinka
4. máj 2009

tanulik ty mas lekara zazmluvneneho?

jamaat
4. máj 2009

Ahojte, tu som na chvíľku.

sirinka, tá prvá baba sa mi nepáči, ako ju urobili, ale teba pekne. Ja už sa len sama musím robiť 🙂

henka - na tie opuchnuté nohy pijem čaje. Doteraz som pila žihľavový a zdá sa mi, že trochu zaberal. Teraz som začala prasličkový (poradili v lekárni) - asi 2-3 dni - a dnes sa až čudujem, že mi nohy neopuchli, aj keď som 2 hodiny po meste behala a dokonca ma menej bolia aj bedrové kĺby. Tak skús, možno aj tebe zaberie.

No a teraz idem so psom k veterinárovi na očkovanie. Čafko zatiaľ.

tanulik21
4. máj 2009

ahojte, tak uz som spat, velmi mi to upratovanie nevydrzalo, dnes musi muzik varit, nohy mam zase ako medved a cerveneeee, a zaha pali, zase, ale uz sa mi vezu tie mandle 😀 .

siri - lekara nemam zazmluvneneho, chodim do "vseobecnej" poradne a uz som bola pri kazdom z tych porodnikov, myslim, ze su vsetci fajn, niektori sa vyjadruju mozno strucnejsie, ale inak pohoda... ja som taky nekonfliktny typ. Moj gynekolog je v NMV, takze nie je porodnik, a zdalo sa mi potom zbytocne viazat si porodnika, ktoreho aj tak nepoznam. Ty mas zazmluvneneho? (som zvedava, ci v nem. este rekonstuuju - pred par tyzdnamni sme tam boli na obhliadke a kvoli tej rekonstrukcii nebol mozny nadstandard)

zuzkad
4. máj 2009

ahojte tak som doma z poradne....doki mi dnes robila ten Hamiltonov hmat aaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuu ale troska mi musela dopomoct, lebo som este stale pevne zatvorena, aj ked zajtra mam termin 😀 😀 ale v pohode..som si spomenula na dannynku ...ved ona tusim den po tom aj porodila, ale u mna nie su zatial ziadne kontrakcie...troska krvacam z toho, ale zevraj nemam robit paniku, ze to je normalne.
Bola som aj na monitore, na stastie mame vsetko v poriadku tak som rada klop klop klop...vo stvrtok rano idem zase na prehliadku do nemocnice a rozhodneme co a ako bude 😉 😉 😉 ja dufam, ze ten porod bude coskoro, rada by som to mala uz za sebou 😉 😉

sirinka fotky su super...strasne sa mi pacis v tom cervenom tricku, kde tak lezis 😉 😉 😉

Som rada, ze mame info o bambi, ze su kocky uz domenka a pekne koja ...sa tesim a pozdravujeeeeeem bambi 🙂 🙂 🙂 asi je toho na zaciatok viac a urcite si chcu vychutnavat tu radost malickej...tak nech si to len uzivaju 😉 😉 ale fotooooooooo by som chcela vidiet aspon jednoooo 😅 😅 😅

tanulik21
4. máj 2009

zuzkad aj ja mam poradnu vo stvrtok(tiez uz po termine), som si hned vygooglila ten hmat 😖 , necitalo sa to prijemne, ale asi to caka aj mna ak sa do stvrtka nic nezmeni, ma to pomoct hned, alebo to potom este par dni potrva?

kosska3003
4. máj 2009

ahojte tak som sa zobudila uz normalne som spala 2 hodiny na gauci a som vyspata viac ako za 5 dni v nemocke joj ako dobre

atima
4. máj 2009

ahojte už som doma z poradne zatial nie som otvorená ani na milimeter, takže tu ako tehulka bude strašiť ešte riadne dlho ☹ .

sssimi
4. máj 2009

Las ja tam bývam aj hodinu... Keď leziem von mám už rozmočené ruky aj nohy 😅 ... No a každý deň si dávam čo najhorúcejšiu sprchu-aj keď ja to moc nemusím... Sprchujem si vodou bruško a pridávam si teplotu...

Nikuška podľa mňa už môžeš. Veď si v termíne, tak pohoda...

Zuzkad tak sa ti možno podarí vmestiť sa do tých 5% žien, ktoré porodili na termín 😉 Držím palčeky!!!

Ja som dnes vytešená. MM ešte nevolali z toho Sabinova čo mal ísť zajtra, takže zajtra je ešte naisto domka... Ostatné sa ešte uvidí... Dnes ma zase pobolieva chrbát a aj bruško... Už mám taký ubolený pocit stále, že sa bojím, že si ani kontrakcie neuvedomím a zistím to až keď sa riadne rozbehnúúúú....

sssimi
4. máj 2009

Tanulik, Zuzkad aj ja mám poradňu vo štvrtok 🙂

mausy21
4. máj 2009

sssimi ja som už na nervy chcem zhodit to bruško hoci je to nadherne, neviem čo už zo sebou, myslite že ta tepla voda zabera?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre