Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

steva
20. apr 2009

ahojte a dobre ranko 😵
Gratulujem vsetkym uz MAMINKAM. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 krasne sa to tu rozbieha,uz aj ja by som chcela mat malinkeho pri sebe.
Prajem krasny den vsetkym 😵 😵

lasenka
20. apr 2009

dobre ranko 🙂
steva - aj jaaaaa 😉 budeme mat obidve malinkych Jakubkov 😵

steva
20. apr 2009

Tak to ma tesi.trochu mam aj strach,ako to vsetko pojde,ale uz by som to chcela mat ze sebou.

lasenka
20. apr 2009

neboj sa, ani si to nebudes uvedomovat 😉 no v dobrom ti zavidim aj tie 2tt dopredu 🙂
uz si pripravena do nemocky?

dannynka
20. apr 2009

dobre ranko 🙂

lasenka
20. apr 2009

danny - caaw 🙂 dufam ze pises z nemocky 😉

dannynka
20. apr 2009

las ee z domu 😀 ked budem v nemocke tak nebuem moct pisat vobec bo nemam net v mobile ale cislo na kodadu mam 😉
dnes ma caka o 9-30 poradna tak snad budem mudrejsia co a ako dalej,lebo tieto posledne noci su naozaj hroooza 😒 .Mala som ist sice az zajtra na poradnu ale nema mi kto straszit malu tak povedala ze ma zoberie aj dnes ked si zaplatim ze ma zoberie na presnu hodinu,lebo cakat tam 5-hodin ako naposledy sa mi nechce 😝

steva
20. apr 2009

Ano,uz mam veci zbalene,ale stale mam pocit ako keby som nieco zabudla.

dannynka
20. apr 2009

steva-tak to sme dve,ja stale rozmyslam ze co mi tam este v tej taske chyba 😅 😕 😅

lasenka
20. apr 2009

danny - to je hrozne, kolko musis cakat 😒 aj tie noci mi nespominaj, ked si predstavim este mesiac 😔 ale citis sa ako?

steva - manzelik ti prinesie, co zabudnes 😉 prichystaj si hlavne vlozky 🙂

steva
20. apr 2009

tak vlozky mam 😀
Danynka ved ty uz budes rodit.ze by dalsia maminka? 😉

dannynka
20. apr 2009

las-veru bola to hroza,ked som tam musela 5-hodin sediet uz ma aj ritula bolela od tolkeho sedenia,este sa mi nestalo ze by som tam musela tolko cakat,a obzvlast nie ako tehula 😝
a citim sa ak vselijako,unaveno a aj ako velryba.... 😅 😀 ,ale inak ziadne kontrakcie,ani poslieckovia...no neviem vidim to na maj 😅 .Aj ked pocity co opisovala steva ako tvrdnutie bruska som mala vcera vecer podobne... 😕 😅

dannynka
20. apr 2009

steva-este aby si ma nepredbehla 😀 podla mojich vypoctov to vychadza na 4-maj 😅 😝 😀

kackabrcka
20. apr 2009

pekne ranko 😉

steva
20. apr 2009

mne tvrdne brusko dost casto,hlavne ked vstanem,alebo nieco dlhsie robim.niekedy sa aj v noci na to zobudim.ale ja uz neberiem magneB6,doktor mi kazal to vysadit od 37 tyzdna a odvtedy tvrdne viac.

lasenka
20. apr 2009

stevka - no vidis, vlozky su zaklad... ked som bola na ctg minuly tyzden, bola tam jedna tehulka, co sa pripravovala uz na porod, sedela na fit lopte a predychavala... prisla k nej sestricka a povedala jej, aby si pripravila vlozky na salu 🙂 takze zrejme najdolezitejsia vec 😅

danny - mne dokonca brusko ani netvrdne, pri Matuskovi to bolo naopak, vtedy mi tvrdlo o106 a vkuse, aj ked som lezala... Danny, a kolko si prenasala Gabiku?

steva
20. apr 2009

Danynka mna lekar odhadol na 6 maj,tak uvidime. 😉

dannynka
20. apr 2009

las-narodila sa mi na 9-ty den po termine a aj to mi museli prepichnut plodovu vodu(po znamosti) aby isla von 😒

bambi7
20. apr 2009

dobree rankoo 🙂 dakujem za pochvalu za lehatko 🙂

zuzkad lekar tam je od 13h ale idem tam skor aby som dlho necakala 😉

a co budete dnes robkat ?u nas je pod mrakom aspon mi nebude teplo 🙂

dannynka
20. apr 2009

bambi ahojky,drzim palceky u dr 🙂 😉

bambi7
20. apr 2009

danny dakujem 🙂 a co mas dnes v plane?

dannynka
20. apr 2009

bambi poradnu u dr,snad sa dozviem nejake nove info 😉 teda ci uz sa Dominik chysta na svet 😅

lasenka
20. apr 2009

danny - no ved do terminu mas este cas, mozno Dominik pride na svet skor 😉 drzim ti palce, aby cez vikend ste uz boli styria 😉 Gabika to preziva ako? urcite uz obkukava postielku, co? my uz mame pripravene aj hracky pre braceka, Matko sa uz podelil 😵

bambi - no cakam na teba, kraaaaaaaaaasne lehatko si nakoniec kupila... a aka bola vlastne cena? nemam sa ako dostat do Kiky, tak rozmyslam, ako ho kupit... vyzera super, uz si ho aj oskusala? ma to aj nejake zvuky?

dannynka
20. apr 2009

las dakujem bodaj by si mala pravdu,ze by sme uz boli styria.... 😅
CO sa tyka postielky tu este nemame nachystanu,bude ju robit mangel ked ja budem v porodnici,a Gabika bude u babiny ale na bratceka sa urcite tesi....napr taky kocik uz mame nachystany a vie ze to neni pre nu ale pre babetko 😵 ,a tak isto vela oblecenia 😉

bambi7
20. apr 2009

las mne ho kupili svokrovci moj bol s nimi a vybral 😉 mali sme letak ze maju v kike akcie na nete stoji asi tak 2700sk ako kde a v kike 21OOsk ale mm hovoril ze maju aj lacnejsie ze mali na vyber 😉 ja som bola doma na telefone poradca 😀 je super ma tam taku podlozku od 0-4mesiacov ked je mimco male a potom sa da dat prec a je do 9kg.....su tam len hracky jedna hrka ....da sa to dat na pevno ze to nehojda ale ked chces hojdat nohou tak to odbrzdis a hojdas 😉 da sa dat do viacej poloh.....je fajn som spokojna aj ja by som si tam lahla 😀

lasenka
20. apr 2009

danny - planujete aj tretie? 😉

bambi - tak som kukla letacik z Kiky a pozrela aj dalsie, v podstate to iste, len rozne farebne kombinacie... budem musiet to nejako zariadit, lebo aj cena je dobra... pockam na mm a dohodneme sa 😉

dannynka
20. apr 2009

bambi-karasne lehatko a aj super cena 😉

las ee tretie uz nie,dve nam uplne stacia a este navyse parik 😀 .

monkap
20. apr 2009

dobre ranko,

ja som mala hroznu noc ... patrik vstal o 6,45 a ja som bola cela dolamana a nevyspata ... nastastie este zaspinkal potom na hodinku a ja som sa za tu hodinu vyspala viac, ako za celu noc ...
to bola druha noc za sebou co som velmi zle spala ... vecer ma dost pobolievalo podbrusko, tak som mala aj zaludocnu nervozitu z toho 😝 ale zatial sa nic nedeje ... a pobolieva stale

zuzkaprofant
20. apr 2009

cafte ja som este kinderko malemu sa enchce ist vonku stale ma to prejde po obede takze nic ale taska zbalena a uz cakame bo brusko mi zase kleslo dole tak uvidime co bude ale dnesny datum nie je velmi vhodny na porod v nemecku

monkap
20. apr 2009

ja este stale beriem magnezium, dr. ho este nekazal vysadit aj ked uz by som asik mala ... no uvidime, co povedia tento tyzden dr.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre