Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

atima
21. apr 2009

aj ja mam pamoersky new born je ich tam 43 tak dufam, že postačia, že si ma tam nenechaju dlhšie ako 4 dni 😨

leahl
21. apr 2009

máš to istejšie..ja som pri malej brala podla nejakej,,múdrej,, knihy len nejakých 20-25 a vyšla som len tak tak.. tri dni po sekcii som si musela ísť kúpiť do lekárne dalšie do rezervy..(skoro som tam dušu vyplúla)

atima
21. apr 2009

ja mam v tých papieroch čo som dostala z nemocky že treba 40kusov

kosska3003
21. apr 2009

tak aj vas opustam idem pre neter do skolky a potom sa im venovat tak pa vecer 😉

leahl
21. apr 2009

aj mne sa už malá zobudila - opúšťam vás

sssimi
21. apr 2009

Monkap veď bábo nie je také maličké. Veď má krásnu váhu.... Aj mne to skôr príde, že potrebujú plné stavy....

Ja mám nachystaný balík jednorazových. Je ich tam tuším 43... Nechce sa mi ísť do spálne 😅 ...

My už máme konečne elektrinu, tak som hneď dala variť ryžu a pračku som zapla... Na dnes už budem mať toho dosť... Ráno som stihla ešte povysávať a práve ako som išla vypnúť vysávač, tak vypli elektrinu 🙂 ... Poumývala som dlážky a poupratovala-šak ani nebolo čo, ale upratala som si skrinky v kuchyni...tak som spokojná... A stále sa vyhýbam dokončeniu seminárky 😕 Sa mi do toho nechce... A mohla by som aj nejaký koláčik spraviť... No neviem...

emode
21. apr 2009

monkap drz sa moja, zas tie prietoky, uz sme to tu mali viacere, aku si mala hodnotu?

emode
21. apr 2009

sssimi ty si mi nejaka aktivna dnes ja sa len tak tmolim do mesta som nakoniec nesla idem konecne robit tie palacinky nech ma drahy radost

ja neznasam upratovanie 😠

monkap
21. apr 2009

emode: vdaka, IPP/A/B som mala 2,6 , RI som mala v norme ....

sssimi
21. apr 2009

Emode ja už doma cvoknem.... MM len stále otravujem a ťahám ho von, ale dnes je v práci, tak sa strááášne nudím.... Zajtra ho chcem vytiahnuť do mesta na nákup, tak som zvedavá ako zareaguje 😅 To je pre neho utrpenie 😀 , ale to asi pre 90% mužského pohlavia....

monkap
21. apr 2009

sssimi: mas ozaj nejako vela energie 😨

kosska3003
21. apr 2009

ssimi ze sa ti to chce ja mam problem povysavat niekedy ja maximalne navarim hodim do pracky a zehlim po sediecky uz

zuzkad
21. apr 2009

ahojte babule,

troska som si pospala, ale nie nejak moc, ta rana ma zacala boliet, lebo prestala ucinkovat injekcia, dala som si aspon paralen. Spravila som si kasu krupicnu a snazim sa ju jest 😖 😖

monka : urcite je a bude vsetko v poriadku 😉 😉 ...uz len troska a budes mat druhe krasne, zdrave babatko...budeme na teba mysliet 😉 😉

sssimi ja som tiez taka zufala a tulala by som sa...este vcera som pindala mojmu drahemu, ze chcem niekam vypadnut a chcem mat vzruso...a dnes od rana som behala po zubaroch...som mala teda vzruso 😢 😢 ...tesim sa uz na kocikovanie s malym moooooc 😅 😅 😅

monkap
21. apr 2009

zuzkad: vdaka ...
nech ti ta bolest cim skor prejde ... joj, este starosti so zubami mas teraz 😒

emode
21. apr 2009

monkap tieto merania som ja vobec nemala zapisane u mna riesil neviem co ...
palacinky su hotove, uz sme sa aj najedli 😀

atima
21. apr 2009

monkap inač aj pre robili prietoky z vysledok som mala 2,62 a doki povedal že do 3,0 je norma, tak nechapem prečo by ťa kvoly tomu mali hospitalizovať

emode
21. apr 2009

atima my to asi nevyriesime ... snazim sa pochopit to ze chcu byt opatrni ale si neuvedomuju ako negativne to vplyva na nas zvlast ked mas lezat v nemocnici kde ti maximalne 1x za den nieco prekontroluju ...

atima
21. apr 2009

emode maš pravdu, len nechapem ako je možne že maju lekári take rozdielne názory

monkap
21. apr 2009

atima: ale hodnoty normy su pre kazdy tyzden tehotenstva ine .. a pozeram, ze ty si v 35tt a ja koncim 38tt ... a cim vyssi tyzden tehotenstva, tym nizsie hodnoty prietokov su v norme

iinuska
21. apr 2009

ahojteeee

ja som bola dnes na ctg a mala som aj poradnu, vsetko OK, maly je stale v priecnej polohe

iinuska
21. apr 2009

Dnes som stihla konecne odmrazit mraznicku. Uz som sa na to chystala 2 tt. Manzelik pomohol 😉
Boli sme v Ikea. No s tym cikanim to je strasne. Prisli sme tam, musela som ist, ked sme odchadzali znova 😅

iinuska
21. apr 2009

Halooo, kde ste vsetky? Tak ja pridem a vy odiidete? 😔

emode
21. apr 2009

monkap hodnoty prietokov je potrebne sledovat spolu s dozrievanim maternice, cize ked mas maternicu v poriadku nemusia ukazkovo klesat ...

pozri toto:
Odpovedá MUDr Jozef Záhumenský Dobrý deň,
🙂 hodnota prietokov je počítaný index. A rozdiel medzi 0.66 a 0.69 sú milimetre v meraní, čo je normálna chyba.
Okrem toho - dozrievaním placenty klesá odpor v jej cievach a prietoky normálne časom klesajú. A keď sa vhodne podá oxyfilín, alebo magnézium, niekde dávajú aj infúzie s glukózou, tak to vyzerá, že Vás úspešne liečia 🙂

To ako keď ja vidím, že si moj pes chce sadnúť, tak rýchle vydám povel sadni a on vyzerá poslušný.

bambi7
21. apr 2009

cafte ste tuuu haloooo

bambi7
21. apr 2009

tak nic asi som sama 😔

kackabrcka
21. apr 2009

behanie po obchodoch a 3hodinova prechadzka nezabera zatial na urychlenie porodu ☹ 😠

dm1
21. apr 2009

monkap tak sme na tom rovnako... ja zajtra tiez nastupujem do nemocky a uz urcite az do porodu. Asi mi ho budu vyvolavat kvoli tlaku, bielkovinam v moci a opuchom - doobeda som pisala. Tak uz som pobalena a uz som sa aj trochu ukludnila a aj sa tesim ze bude maly uz pri mne.... len aby vsetko dobre dopadlo.

kosska3003
21. apr 2009

dm no tak to ma mrzi ale ked mas zle vysledky je to lepsie potom daj hned vediet ako sa mas a ako male 🙂

sssimi
21. apr 2009

Dm, Monkap určite to zvládnete... Budem na vás myslieť a nech ste doma čo najskôr aj s bábenkami...

Už sa mi pečie koláčik a už som stihla aj manžela informovať o zajtrajšom výjazde do mesta a súhlasil 😀 .... Pôjdeme hneď aj pozrieť švagra do nemocnice... Dnes nám volal, že kedy tam už prídem konečne 😀 ... On by bol na 1 a ja na 3ťom poschodí...

kosska3003
21. apr 2009

ssssimi no ty si sikula este si aj kolac upiekla no dala by som si ale mne sa nechce piect akosi ja uz som akosi k.o akurat som si dala sprchu tak mi je dobre 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre