Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

dannynka
23. apr 2009

siri-ved to aj pre mna bolo utrpenie,umyvat sa vo vani kde som si ohriala vodu...a navyse v noci ekd nemozem spat je to moja jedina zachrana myslim ta tepla sprcha 😅 ,nerobili reviziu ale bola havaria ci ako sa tomu hovori a tak museli opravovat potrubie,ale uz vyzera ze je to oki lebo od rana ide 😉 klop-klop 😉

sirinka
23. apr 2009

dupi no u kazdeho sa kila inac rozlozia...ale fakt mam +15kg 😝 a ja jem ako drevorubac...sa normalne bojim, ze ked uz nebudem tehu ani kojit, ze ako prestanem jest take davky alebo priberiem ako gula 😀

dannynka
23. apr 2009

siri-ale vazne nevyzeras ze by si tolko pribrala 😉

co sa tyka kg tak ja mam zatial nejakych +9kg,a kedze ratam ze mimi urcite nebude mat pod 4-kg tak dufam ze po porode ostanem na svojej povodnej vahe 😅 -asi by som chcela moc 😅 😅 😅

no nic bezim do tej sprchy uz sa mooc tesim 😉

sirinka
23. apr 2009

dakujem vam dievcata...ani ja inac tie kila moc necitim, len ked sa obcas popozeram v zrkadle...ujujuj... 🙂

kosska3003
23. apr 2009

snezzy ze 6 kil ja mam plus 20 tak som zvedava ako to pojde dole po porode ale pomaly by to mohlo 🙂

zuzkad
23. apr 2009

danny mozno prave koonecne dnes ta tepla sprcha ti privola porod 😉 😉 😉

sirinka chcem sa ta opytat...strasia ma niektore kocky, ze ak ani moja maminka ani sestra nemali mlieko....zevraj nebudem mat ani ja ☹ ☹ prosim povec mi, ze to nie je pravda ☹

zuzkaprofant
23. apr 2009

joooj musie vahy mate ja mam 25kg a som stastna ze dako nepriberam uz 😀 😀 😀

kosska3003
23. apr 2009

zuzkad neboj budes mat masli pozitivne hlavne
zuzkaprafant no ja nemam daleko k tym 25 uz som sa dlho nevazila a ni sa uz nejdem radsej 😀

snezzy7
23. apr 2009

ale aj tak mi začali praskať stehná a v noci umieram od bolesti, už ani neviem, čo je to sa poriadne vyspať 😢
zuzkad nebola si náhodou včera v poradni?

zuzkad
23. apr 2009

snezzy7 vcera som bola v nemocnici ale rano okolo 7,30 na odbere..v poradni som bola dnes...ja chodim na c. dveri 23 a ty ???

snezzy7
23. apr 2009

no mne sa tá moja sestrička pomylíla a poslala ma na číslo dverí 26,až ma mráz prešiel, keď som zistila čo je to za ambulanciu, chodím na číslo dverí 25, hneď vedľa. neviem či to bolo len tým, že bolo veľa ľudí, ale to vyšetrenie mi neprišlo tak kvalitne ako u mojej doky, tu som bola za 3 minúty vonku a keby som sa nepýtala, tak ani nič neviem 😠

kodada
23. apr 2009

babulky len kratko, mame dalsie majovciatko a konecne je to dievcatko - maminkou je Klomi

Ocko siel chlastat, mamina este fuci od bolesti, takze sa musim predstavit sama... Volam sa Lea, vazim 3400 g, meriam 49 cm a na svet somprisla 17.10. P.S. Vsetci 3 sme o.k.

aj Kvetinka sa mi ozvala, poslala aj fotku malickej, maju zltacku, zajtra by mali ist domov, pozdravuje vas

cervenaciapocka
23. apr 2009

Cavte baby, uz asi 3 hodiny mam bolesti - citim to ako menstruacne bolesti, presne tak isto, ako ked prave dostavas menstruaciu, neodchadza to su to uz skoro tri hodiny. Volala som lekarovi, sestra mi povedala, ze ked to nevypada na kontrakcie, lebo tie bolesti nie su od seba, cize nemam 5 minut pauzu, ani nic take, ale su stale konstantne. Ze mam zavolat neskor, ako sa citim. Pre istotu som volala lebo mam mat posledne sonogram v pondelok, som si to preobjednala na dnes na 5:30 vecer. Mavate to aj vy? Je to normalne? Dakujem za odpovede.

dannynka
23. apr 2009

zuzkad-to s tym mliekom je riadna volovina,moja mamina nas mala troch a najdlhsie kojila najmladsieho braska 6-tyzdnom.A ja?Ja som moju Gabiku kojila do roka,mala som mliecka a mliecka a bola by som kojila mozno aj dodnes keby sa mi nebola sama odstavila ked mala asi 13-nast mesiacov 😉 tkze takym reciam by som moc neverila 😅 😉

kosska3003
23. apr 2009

no super dalsia to ma zasebou tak gratulujem a nech su zdravucke
aj ja chceeeeeeeeeeeeeem

dannynka
23. apr 2009

jeeeeej klomi moccccc gratulko,vela zdravicka a mliecka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a tak to vyzera ze vsetky trencanky uz porodili uz som tu ostala len ja 😅 ,inak aj mne volala sedembodka,a aj kvetinka ze su spolu s dm v nemocnici.... 😉

zuzkad
23. apr 2009

juuj tak mame dalsie miminkooooo ...gratulujem Klomi za dievcatkoooo 😉 😉 uz bolo na case aby zase dievcatka sa pytali na svet, lebo nejak moooc chlapcov mame 😉 😉 ...tesim sa s klomi a chcem fotooooooooooooo 🙂 🙂

cervenaciapocka bolesti mavam akoby menstrulacne, ale rozhodne nie takto dlho ako mas ty ☹ skusala si teplu sprchu na brusko..mozno ti to pomoze a bolesti prejdu. Neboj ak to nie su prave kontrakcie, tak su to asi falosne...poslickovia..skus si lahnut a v klude dychat, drzim paste aby bolest presla 😉 😉

sssimi
23. apr 2009

Klomi gratulujééééém. Ja som čakala správu už včera keďže písala, že sa necíti dobre.... Tak to je super, že ďaľšia to má za sebou... Ale sme sa pekne rozbehli 😀 ...

sssimi
23. apr 2009

Sirinka a neskúšala si cviky aby sa malé otočilo? Nie je to nič ťažké. My sme to cvičili na cvičeniach pre tehotné a ja mám malú otočenú už asi od 28tt a viac sa ani nevrtela...

kackabrcka
23. apr 2009

gratulujem KLOMI k dcerke 🤐
cervenaciapocka ja bolesti mam ale len ako pri mrche no este slabe tak ti neporadim a nie nejake dlhe.. ved ked to bude horsie ze nevydrzis chod radsej do nemocky.. viac ti osobne neporadim..

dupinka
23. apr 2009

Klomi GRATULUJEEEEEMMMMMMMMMMMMM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cervenaciapocka: skus si dat teplu sprchu, a ak to neprejde, prip. sa budu stupnovat bolesti, tak radsej chod do nemocky, nech ta aspon pozru... vyloz nohy a oddychuj. 😉

zuzkaprofant
23. apr 2009

ja mavam tie bolesti uz 3den aj v noci aj cez den troska zmyznu ale zacnu ze to tak ma byt mi bolo povedane 😀 😀 oikual netvrdne rbucho v pravidelnych intervaloch tak sa nejde rodit

kosska3003
23. apr 2009

no nic ja idem do hajan ide na mna unava tak si idem lahnut kym si to nerozmyslim tak dobru noc

emode
23. apr 2009

zas som prisla po funuse ???
super, mame dievcatko 😀

ciapocka mne sa to stalo predvcerom od rana asi tak dve hodiny ma bolelo podbrusko a krize uplne ako menzes ale preslo to
ale teraz, uz som zacinala skoro stopovat, bolesti pravidelne citim ich hlavne naspodu ... ale asi to prechadza myslim

baby, aj vy citite ako sa vrtaju hlavickou uplne tam dolu? normalne som napochybach, ci je mala ok, uplne ako cervicek alebo si len hlada polohu ???

cervenaciapocka
23. apr 2009

Zuzkad aj ostatne zienky dakujem, dala som si teplu sprchu, a rochu to preslo., citim sa lepsie...
idem prave na ultrazvuk, som zvedava, co mi vsetko povedia, mam tam toho dost napisane, co vsetko maju zistit. Je to moj posledny ultrazvuk pred babom... Takze sa tesim, ze ho uvidim, a dostanem aj nejake fotecky.... od Vianoc som nebola. Preistotu som si to preobjednala na teraz na 5 : 30 vecer (som 6 hodin pozadu), lebo mala som to mat az v pondelok, ale preistotu , aby som zaspala dnes, ci je vsetko ok. potom postnem ako som dopadla.

zuzkad
23. apr 2009

cervenaciapocka drzim paste na sone 😉 😉 som rada, ze bolest ti presla..neboj nic zle sa nedeje, len sa ti telo pripravuje na porod...preto tie stahy a bolest ...ja som sa tiez bala a pytala som sa na to doki, ci ta bolest je normalna a uistila ma, ze to je v poriadku..ako som ti pisala 😉 😉
daj urcite vediet co nove 🙂 🙂

emode ja citim maleho asi vsade uz 😀 😀 tiez ked stikuta mam pocit, ze ho citim az pri konecniku sorry ako som to napisala 😝 😝 ...inac ak vas picha tam uuplne dole..je mozne, ze zacina povolovat krcok...aj to mi doki povedala... 😉 😉

dualcore
24. apr 2009

caute baby. pridal som par novych foto.

tato 🙂

dualcore
24. apr 2009

btw..a jj, je pekny p tatovi🙂)))))))))))

jamaat
24. apr 2009

Dobré ránko.

Korino je úplne nádherný, zamilovala som sa doňho 🙂

sirinka - s tým močom som sa nebála infekcie, ale štípania. 🙂

A Klomi gratulujem. Poriadne rýchlo sa to rozbieha.....a že májovky. Veď to ide už spred polky apríla ako na bežiacom páse!!!

Ja žiadnych poslíčkov ani bolesti nemávam. Teda bolesti ano, ale "len" kĺbov. Ešte aj krk a plecia ma bolia, no nechápem.

Dnes idem na prietoky, ctg a na diabetológiu. Dúfam, že tam neskysnem pol dňa. Chcem ísť až na nejakú desiatu, takže sa ešte nemôžem ani najesť, lebo krv mi musia brať hodinu a pol po raňajkách. A ja som hladná už od šiestej!!!

lasenka
24. apr 2009

dobre ranko 😉
KLOMI - blahozelame k princeznicke 😉 no naozaj sa to tu rozbieha a maj zacina az o tyzden 😕 😵

dual - naozaj krasny chlapcek 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre