Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kackabrcka
24. apr 2009

ja uz sa neviem dockat 😵

henka76
24. apr 2009

veru bambi,už sa nám to všetkým kráti 😉
idem ja do kuchyni,lebo nestihnem asi navariť...

kosska3003
24. apr 2009

ahojte tak dneska ide ktora 😀 ja som spala hrozne celu noc som sa len prevalovala v posteli a nemohla som si najst polohu uz som myslela ze aj porodim tak ma niekedy boleleo brusko ale nic stale kinderko so mne pekny den ja idem poupratovat cosi a kotulam sa k mame 🙂

dannynka
24. apr 2009

ahojte 🙂
tak aj ja sa hlasim ako kinderko aj napriek tomu ze zajtra mam termin 😅 ,ziadne kontrakcie ani poslieckovia teda nic.... 😅 .Akurat ma strasne hlava rozbolela v noci a neviem s coho a boli ma doteraz fnuk ☹ .v noci som si aj panapol dala lebo by som zase nespala do rana ☹ .No nic babule idem sa venovat dcerke,pekny den prajem 😉

dupinka
24. apr 2009

Ahojte!

ja balim MM, ide na vychod, tak budeme s drobcekom sami. Snad sa nic neprihodi. Ale ani nevyzera, poslickov nemam a spim v pohode. Akurat som sa v noci zobudila, lebo maly mal stikutku, ale preslo ho to nastastie velmi rychlo...

Prajem pekny dnik 😉

sssimi
24. apr 2009

Ahojte!
Danny, Kosska šup šup rodiť.... Pomaly polovica májoviek už odrodila a vy dve sa ešte gúlate 😀 ... Musí byť tým vašim bábenkám v brušku dobre 😉 .
Ja dnes nemám nič na pláne. Len navarím a mám takú malú kôpku na žehlenie a asi sa pôjdem slniť trošku aj bude slniečko poobede...

sssimi
24. apr 2009

Dupinka a na koľko ide. Môj odchádza presne na termín, ale len max.na 2 dni...

dupinka
24. apr 2009

Sssimi, pride az v utorok vecer.... ☹

iinuska
24. apr 2009

Ahojteee
no konecne som si zbalila veci do tasky, manzelik, ze kam sa uz chystam, ved musim vydrat este aspon tyzden. 😀

Bambi, cisarsky budes mat v spinale alebo v celkovej anesteze?

bambi7
24. apr 2009

inus este neviem spinal podla toho ci to pojde mala som tam zlom stavec a úpodla anesteziologa to nepojde tak uvidime v pondelok 😉

a co mate na obed?

dupinka
24. apr 2009

bambi: ja robim vyprazany syr a zemiacky s pazitkou.. 🙂

bambi7
24. apr 2009

mnam dobre 😉 my mame polievocku zeleninovu a rezen a ryzu

mystery7
24. apr 2009

dobre ranko kocky 😀 😀

iinuska
24. apr 2009

Bambi, za spinal sa neplati. v pondelok drzim palceky. 🙂 Ja budem mat podla vsetkeho tiez sekciu, maly je v priecnej polohe, ja by som radsej v spinale.Uvidime. V stredu mam poradnu.

zuzkad
24. apr 2009

ahojte tehulky 😉 😉

juuj bambi tak mi vlastne dochadza, ze ty uz v pondelok budes maminkaaaaaa ...to musi byt nadherny pocit 😅 😅 sa velmi tesim aj za vas, ze ste to tento krat dokazali a budete mat krasnu Nikusku 😉 😉 😉 ...dufam, ze tvoj manzelik nam hned da aspon jednu fotku malickej, aby sme vedeli aka je krasna 😉 😉 ...tak ti zavidim, ale samozrejme v dobrom, ze uz to budes mat za sebou 😉 😉 ...ozaj a k tej cievke, pisala som si s Miluskou z fora na antolskej, ona isla nedavno cisarskym a hovorila, ze tu cievku jej zaviedli az po injekcii, cize vobec nic necitila, podla mna aj u teba to bude tak..neboj nic nebudes citit...aj tak uz budes rozmyslat nad Dominikou 😅 😅 😅

Mnam robite mi chute s jedlom...ja budem mat len spagety...lebo taky rezen si este netrufam jest ..aj ked bolest uz dost ustupuje 😉 😉
ale idem robit dnes bublaninu..teda ak sa nerozhodnem este inac 😉 😉

iinuska
24. apr 2009

Ja dnes nevarim. Vsera som stravila v kuchyni pol dna. Robila som kyslu fazulovu polievku a piekla slane osuchy.Uz mi aj brusko pri tom zacalo tvrdnut. Tak dnes oddychujem.

gavslavka
24. apr 2009

ahojte.včera som bola u lekara mam nový termin 1.5.vzšetril ma a povedal že sa vobec neotvaram.trochu sme pobehali po meste.prišla som domov. a mala som až nohavice krvave.takže panika nemohla som najst čislo doktora.dobalila som si veci. donemocnici.zavolala som dokimu že sa to stava po vyšetreni a mam sa sledovat.v noci som nemala ani tvrdnutie bruška ani žiadnu krv.takže čakam dalej.cvičny poplach mam za sebou.

dupinka
24. apr 2009

uf, gaslavka. davaj na seba pozor, vela oddychovat. 🙂

zuzkad
24. apr 2009

gavslavka : tak ako pises poplach mas uz nacviceny 😉 😉 😉 neboj vsetko je ok...aj ja som bola na to upozornena, ze od prehliadky u lekara moze zena do 3 dni krvacat...ze je to z vysetrenia, ale samozrejme aj ja by som hned volala 😉 😉 keby nieco daj nam vediet

iinuska tak pekne odpocivaj a vychutnavaj si este ten klud len pre seba 😉 😉

bambi7
24. apr 2009

no ako zuzkad co zubok lepsie?a co mrnus este sa mu v brusku paci ze?

bambi7
24. apr 2009

zuzkad jasne moj sem hned napise ma instrukcie 😉

zuzkad
24. apr 2009

bambi7 ...no zubok, teda ta rana uz sa hoji, boliet este pobolieva, ale je to rozdiel ked porovna dva dni do zadu...a teraz...uz je to o dost lepsie, len musim byt opatrna co jem, lebo nerada by som si tu ranu sprajcla s nejakou soletkou 😖 😖 au au to by asi dost bolelo ☹ ☹ ...tak prezuvam ako babka bez protezy 😀 😀 😀 😀
mrnus je asi moooc spokojnyy v brusku, lebo sa natahuje, stikuta si...sem tam mi pasticku vystrci...drobcek moj ma relax u mna...asi preto sa mu nechce ist von 😉 😉 😉

iinuska
24. apr 2009

Zuzka, no ako tak pozeram, uz vsetky musime oddychovat. Ved uz pomaly kazda nieco ma. Ale vsetko bude dobre. Deticky pridu postupne na svet. Uz sa tesiiim. 😉

bambi7
24. apr 2009

no zuzka a vidis mysleli si ze pojdeme prve 😀 ale sme to zvladloi super 😀

ta rana boli to hej auuuuu len sa drzkajte

iinuska
24. apr 2009

Zuzka, mne robili na zuby dobre vyplachy zo salvie.Aj rana sa mi rychlo zahojila.

zuzkaprofant
24. apr 2009

cafet no ja asi budem aj pretahovat mojmu sa nechce ist vonku tak to vypada a aja uz nevladzem len lezim a fnukam mna vsetko boli ani lezat na boku ani po sediacky nic o spodu ma boli no co uz dako 2 tt vydrzim snad nebude rodit az v juni 😀 😀
uz aj mamina mi ide na nervy a vsetko brusko mam uz dake do kocky spadnute a furt nic maly uz je taky velky asi ze ked mi da kopancek tak hviezdicky vidim 😀 😀

iinuska
24. apr 2009

Zuzkaprofant, neboj v maji to bude urcite 😉 Teraz uz treba len oddychovat a vydrzat. Stoji to za to

zuzkaprofant
24. apr 2009

no jasne ze musim vydrzat co mi ostava 😉 co mate na obedik mi polivku paradajkovu a placky zemakove a mama mi pecie medovy kolac a taky jablkovy s mriezkou 😀

iinuska
24. apr 2009

Joooj kolace pomoc. 🤐 Ale po porode to roztocim 😀

mystery7
24. apr 2009

caute

zuzka: nic neboj, nejako to vsetko este pretrpis a potom si budes uzivat maleho 😉

ja dnes idem do aidy na zmrzku, alebo kolacik s kamoskou 😀 sa tesiiiim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre