Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mystery7
29. apr 2009

ja mam tiez problem s puchnutim noh a ruk a este aj ruky ma bolia ☹ ale najhorsie je ked sa v noci zobudim na sialene palenie zahy ☹

dupinka
29. apr 2009

baby, mne je dnes taaak blbo 😖 Neviem, ci je to tym, ze som vobec nespala, ale stale mi tvrdne brusko a je mi tazko od zaludka, boli ma chrbat hlavne v krizoch...
Mam sledovat to tvrdnutie? Lebo vtedy tie poslicky boli uplne ina bolest, taka intenzivnejsia.
Idem do hajan, teda, ak od unavy zaspim. 😒

Emode zajtra drzim palce!

mystery7
29. apr 2009

dupi a beries este magnezium? kedy sa ma prestat brat?

dupinka
29. apr 2009

mys, neberiem od 36tt, to mi kazal doky vysadit. A vraj to tvrdnutie je uplne normalna vec, telo sa pripravuje na porod. Len sa bojim, ci to potom nedopadne tak, ze budem brat bolesti za samozrejme, a ani si nevsimnem kontrakcie 😅

mystery7
29. apr 2009

tak ja este beriem 😒

dupinka
29. apr 2009

mys, aj viacere baby mi radili vysadit, ze inak neporodim ani do vianoc...
Len keby mi dnes nebolo taaak blbo ☹

sssimi
29. apr 2009

Ahojte!
No dúfala som, že už tu budú správy od Kossky a nič... Snáď už zajtra.

Zajtra idem fúkať fit loptu a budem sa na nej celí deň pohupovať... Prvého by som rada porodila 🙂 ...

sirinka
29. apr 2009

ahojte...ja mam zajtra poradnu a zacinam 37tt...tak dufam, ze uz bude babo otocene...

dupi neboj nic, tie prave kontrakcie spoznas...ja som sa toho tiez pri prvom bala, nakolko som mala kontrakcie dva mesiace a bolelo ma z nich cele telo, ale ked prisli tie prave, hned som tusila, ze sa ide na vec 😉

jamaat
29. apr 2009

Sirinka, môj brat sa volá Daniel a svokra je Magdaléna 🙂 ..........To len tak na mardžo 🙂

A idem do postele, dnes som nejaká unavená a brucho mi ide rozdrapiť, aj v žalúdku mám divno. Tak dobrú noc.

sirinka
29. apr 2009

jamaat no pekne...u nas je daniel moj starky a magdalena zase muzova babka...co uz, ale podla toho sme tie mena nevyberali 😀

tanulik21
29. apr 2009

kuk, buntosi tu este niekto ? alebo uz spinkate ?

tanulik21
29. apr 2009

no nist asi som sama taky nocny vtacik ☹ , ja uz ani spat nemozem, co mi brusko skace.

rano mam poradnu tak som zvedava ci sa este zatvaram 😀 😀 😀 , alebo ideme na vec 😀

lasenka
30. apr 2009

dobre ranko 😉
prisla som kuk novu maminku.. no ako tak pozeram - nikto 😔

jamaat
30. apr 2009

Dobré ráno.

Divne mi je ešte od včera. Už to chcem mať za sebou, všetko ma bolí, kĺby, šľachy, opuchnutá som, nos mám zapchatý, žalúdok blbý. Ešte 3 týždne do termínu. ☹

kackabrcka
30. apr 2009

dobre ranko 😉
mystery7 ja neberem magne od zac. 38tt tak aj pomaly vysad..

martinaxyz
30. apr 2009

Dobré ránko...

mňa nič momentálne nebolí len mám zapuchnuté nohy a ruky...cítim sa fantasticky, keby som vládala tak by som bola v pohybe od rána do večera 😎
kackabrcka j aneberiem magnézium od 36tt

jamaat
30. apr 2009

No už asi aj ja vysadím magnézium. Ale zase mi je s ním podstatne lepšie.

atima
30. apr 2009

dobre ranko
magnezium beriem ešte aj ja ale asi ešte nejaky ten týžden budem brať lebo mne tu tt ukazuje o dva viac ako som podla tehu knižky. Ešte mam dosť pred sebou to teda ☹ . Ale vydržim to nejak kvoly malemu

iinuska
30. apr 2009

Dobre ranko prajem,

ja tiez neviem, ale ked uzivam to magnezko,tak mi je tiez lepsie, ako pise jamaat.

Atima, ani sa nenazdas, a budesmat po tom. 😉

henka76
30. apr 2009

ahojte 🙂
tak máme niečo nové?u mňa všetko po starom 😉

atima
30. apr 2009

inuska už by som velmi chcela len mam pocit že čim viacej chcem tým to bude neskor ☹ . No je fakt že ešte mam aspon dva týždne čas.

iinuska
30. apr 2009

Atima, uzi si este to brusko. Oddychuj kym sa da 😉

henka76
30. apr 2009

maminy,čo dnes varíte?ja by som chcela robiť šišky,dúfam,že sa mi vydaria,lebo ja a sladké,tak to nejde dokopy 😀 a jesť by som to jedla 😀

iinuska
30. apr 2009

henka, ja dnes len tak na rychlo gulasovu polievku s chlebom. Uz mi dochadza fantazia.Ja sladke namozem, takze ma cela rodinka dietku so mnou 😀 😀

atima
30. apr 2009

ja budem robiť paradajkovu omačku so zemiakmi a kuraciu polievočku mame zo včera.

martinaxyz
30. apr 2009

ja mám hovädzinu s ryžou...

iinuska
30. apr 2009

Ozaj, aj by som zabudla, vcera som bola v poradni, doktor ma vysetril, maly je stale v priecnej polohe, zajtra mam prist na ultrazvuk.Tak som zvedava, co dalej. 😕

henka76
30. apr 2009

ja mám ešte zo včera rizoto,ale ešte dačo musím...ved moji chlapi vyjedia všetko ☹

iinuska
30. apr 2009

henka, to poznam. U nas fici hlavne masko. Sladke jedlo beru len ako zakusok.Petko nechodi v skole prave kvoli tomu v piatky ani na obedy, lebo vacsinou byva sladke.

henka76
30. apr 2009

iinuska-ved aj u nás je to len dezert.a môj syn by najradšej stále mal bryndzové halušky,alebo jedol chleba,rohlíky a množstvo šunky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre