Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

monkap
30. apr 2009

kosska: pre mna boli v nemocke vzdy najhorsie prve dni ... potom som si uz akosi "zvykla" 😝 ale vydrz, coskoro uz urcite budes drzat svoje babo v naruci ...

kosska3003
30. apr 2009

monka no jo zaciatky su vzdy tazke a zabijem sa ked som pekny 😀 😀 ved tak ma spodok pobolieva z toho vysetrenia ale nejdem si robit nadeje necham to uz plynut raz to pride vecne nebude v brusku

mystery7
30. apr 2009

kde ste kocky? ☹

kosska3003
30. apr 2009

mys ja som tu ja mam teraz cas kym ma to nechyti 😀

jamaat
30. apr 2009

kosska, tak nech ti aj knižku na učenie donesú. Veď ja som to tiež bohvieako nevedela. 🙂

mystery7
30. apr 2009

mas tam vlastny notebook? celkom dobra vecicka ked tam musis byt dlhsie 😉

evita6
30. apr 2009

joooj tak napríklad kým by som sa to ja naučila tak by som určite aj porodila 😀 😀 😀 som antitalent do ručných prác

mystery7
30. apr 2009

ja som niekedy strikovala pre babiky, ale bolo to hrozne, pozmolene, spinave, nemam na to nervy -asi 😅

kosska3003
30. apr 2009

jamaat ja som neni na rucne prace mos
mys hej mam tu vlastny myslis ze v nemocke je tu je najvacsia vymozenost farebny televizor s uhlaprieckou 15cm

kodada
30. apr 2009

koska drz sa, aj dannynka sa na teba pytala 😉

mystery7
30. apr 2009

heh, na taky som zvyknuta z intaku 🙂 a este bol aj ciernobiely a sumel 😀

vies, ked ides priamo na porod, tak mas potom aj tak ine starosti, ale ked tam zeny dlhsi elen tak lezia... mozu ich odviezt rovno na psychiatriu ☹

zuzkaprofant
30. apr 2009

koska a aspon nehladujes v nemocke ci ti vasi nosia jedlo

ja som kukala decke veci lebo ani neviem co mame a co nie

kosska3003
30. apr 2009

kodada hej drzim sa teda lezim zvycajne tak ju pozdrav a ze je furt nic

mystery7
30. apr 2009

zeny maju fakt tazky zivot. ale niekedy, ked si nevedli presne vyrat termin to bolo lepsie, cakali kym to na nich pride a nestresovali sa a ani tolko nechodili po doktoroch
teraz je uz vsetko pretechnizovane 😒

kosska3003
30. apr 2009

mystery vsak to keby uz som mala malu pri sebe tak na notebuuk ani nepomyslim ale ked tu mas cely den len tak lezat a ja tu vstavam o 5 lebo nemozem spat tak to len rozmyslam nad hovadinami a revem takto sa aspon zabavim
zuzka no strava tu nestoji za nic teraz ma caka bageta este a potom zajtra mi mamina nieco dobre donese

kosska3003
30. apr 2009

mys tak tak my zeny to mame tazke chlapy sa vyhovarali na vojnu ale aj tu uz zrusili a aj ja vravim kedysi to nebolo a nic sa nedialo takto ta teraz vystresuju a potom mas mat dobre vysledky

kodada
30. apr 2009

koska neplac, mala vie preco sa jej nechce ist na svet, o to bude tvoja radost vacsia 😉

zuzkaprofant
30. apr 2009

joj koska dako uz vydrz nezavidim ti ja som si dnes poplakala bo u mna to tak vypada asi ako u teba ze aj pretahovat by som mala a pri tych nasich maxi bruskach to je na prd uz ani vycikat poradne len cvroty ale ja som aspon doma aspon citaj daku knihu aby ti cas presiel

evita6
30. apr 2009

Nemocničná strava je fuuuuj
Márnosť moja maternica sa znovu rozhodla pre večerné trénovanie - to zas bude noc - znovu si nebudem vedieť nájsť vhodnú polohu na ležanie. brrrr

kosska3003
30. apr 2009

kodada ved ja ani nechcem ale ja uz som taka ved hej ona to vie potvorka moja ale keby mi to vedela povedat preco ale uz to vydrzim a potom si budem uzivat doma

kosska3003
30. apr 2009

zuzka no ja mam notebuk a sa hram ja sa neviem sustredit na citanie teraz mam plnu hlavu hovadin no zuzka my mame tie bruska ved ked tu kukam na niektore baby tak maju teraz termin a brucha nikde ja som to musela zase vyhrat
evita pridi si sem lahnut tu neni ziadna poloha normalna ja uz ani od bolesti nemozem vstat

kosska3003
30. apr 2009

´monka ozaj ty vies tu vsetko od tialto nevies ci ma babjak aj normalne ordinaciu ci len tu je lebo ta moja dr ma tak nasrala ze uz viem isto ze odchadzam

mystery7
30. apr 2009

ja som bole cez vikend navstivit kamoksu co je za mnou 3 dni, tak ja oproti nej vyzeram ako keby som dvojicky cakala a ona? modelka ☹ a to uz druhe caka ☹ nepochopim. nic nema opuchnute, vsetko v pohode oblecie ☹

idem ja jest a pozerat tv

pa pa

monkap
30. apr 2009

kosska: neviem isto, ale babjak tusim ordinaciu nema ... ved sa ho kludne spytaj, ked ho uvidis ..

kosska3003
30. apr 2009

mystery no my sme to vyhrali vies ako no niektore baby pokial sa neotocia ani nevies ze su tehu
monka no ved chcem sa ho ale akosi nanho nemam stastie

mimi21
30. apr 2009

ahojte dievcata, pridavam sa k vam "majovkam" - mna to caka 14.5. ale tiez by som to uz najradsej mala za sebou, preto s tebou mila kosska sucitim a zelam skory a lahky porod 🙂

mimi21
30. apr 2009

Evita ja som zo Zvolena, ty Detva, kde ides rodit?

kosska3003
30. apr 2009

mimi ahoj a vitaj a diky neboj na kazdu z nas dojde

evita6
30. apr 2009

ahoj mimi tak to sa možno aj v pôrodnici stretneme 😀

mimi21
30. apr 2009

ja viem, len tie posledne tt su fakt o drzku, po hlave chodia sprostosti, aj sa mi snivaju, no proste hruza

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre