Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

evita6
30. apr 2009

Ja som z okresu Detva - konkrétne bývam v Hriňovej ale rodiť budem určite vo Zvolene. Prvý termín mám tiež 14. 05. tak uvidíme.

evita6
30. apr 2009

A potom v literatúre napíšu, že tehotentvo a pôrod sú nádherná záležitosť 😀 😀 😀 na druhej strane na čo by sme keď bude po všetkom spomínali......

mimi21
30. apr 2009

chces si aj dohodnut nejakeho dokiho, alebo to nechavas na nahodu?
ja som sa chcela dohodnut so svojim dr. ale nejako sa mi nepaci to vyvolavat umelo, ked nie je treba cisarsky

evita6
30. apr 2009

Ja som sa rozhodla, že to všetko nechám na náhodu - nejako sa mi nepozdáva taký vysoký príspevok do doktorovho vrecka - a tiež už vidím ako kvôli mne beží až si nohy ide dolámať..... veď ak sa mám trápiť tak mi ani zaplatený lekár nepomôže.
A vyvolávačke by som sa tiež rada vyhla. 😝

evita6
30. apr 2009

kosska zaspinkala si? 🙂

kosska3003
30. apr 2009

evita nie aj ked sa mi drieme ale aj tak by som nezaspala tak som este tu
a inac k tomu dohodnutemu dr niekedy je to aj horsie lebo nevies kedy ta to chyti moze ta to aj v sobotu stiahnes ho s oslavy a bude mat vypite no radsej idem normalne ved aj tak to musim sama odrodit no ne

mimi21
30. apr 2009

tak, tak, pravda je to...
no idem k telke, malá ožíva, ako kazdy vecer 🙂
urcite sa tu este uvidime

zelam pekny vecer kocky

kosska3003
30. apr 2009

mimi pekny vecer

evita6
30. apr 2009

papa mimi ja čakám na ordináciu 😀 idem čerpať inšpiráciu......

joooj môj drobček je dnes celý deň nejaký aktívny...... asi sa mu nepáčilo, že ho dnes doktor sledoval. 😀

Tiež som si istá že v nemocnici nebudem spať..... ja to dokážem len v mojej posteli a s mojim vankúšikom 😅

evita6
30. apr 2009

ozaj kosska veď na nete aj ty môžeš niečo sledovať..... rýchlejšie ti prejde čas

kosska3003
30. apr 2009

evita nesledujem nic vela to zere ale zajtra mi mm donese niake filmy asi inac to nevidim a inac ani mojej malej sa neluby monitor dneska ho isla vykopnut

evita6
30. apr 2009

možno jej vadí žiarenie 😀

mimi21
30. apr 2009

ta som zase tu, zobrala som PC k telke
aj vy mavate vecer niekedy pocit, ze uz by to aj mohlo zacinat?
asi tie falosne kontrakcie, ale ja som si nie ista ci je to ono, prve tehu, tak si niekedy pripadam ako z marsu

kosska3003
30. apr 2009

mimi ja som uz takych pocitov mala a vidis nic zavrata som to su len poslickovia ja som aj na lopte skakala aj teple sprchy davala a nic ono to babo sa rozhodne samo

kosska3003
30. apr 2009

evita jej vadi asi cela nemocnica podla mna 🙂

evita6
30. apr 2009

mimi najnovšie každý večer - prosto ma to chytí.... stvrdne mi bruško, bolí ma celá panva a vaječníky s maternicou mi idú vyskočiť...... od radosti neviem či mi treba na WC kde len cvrknem 😝
kukáš ordináciu?

mimi21
30. apr 2009

no ved hej, ved aj ja si kazdy vecer hovorim, ze uz asi aj hej... a potom nam prejde dalsi krasny dnik ako dnesny a babo stale v brusku 🙂

evita6
30. apr 2009

kosska to ona cíti, že mamička nie je vo svojej koži.... určite je vnímavá 😀

no super a do toho všetkého mi maličké teraz začalo čkať..... a to šteklí 😀

mimi21
30. apr 2009

kukám ordináciu 😀 , manzel nie je doma, tak si to vychutnávam

ku ktorému dr. chodís?

mimi21
30. apr 2009

čkanie je riadna sranda 😉
celé je to uzasny zazrak, fakt by som niekedy chcela nakuknut do bruska, co tam babo robi...

evita6
30. apr 2009

mimi tak isto lebo keď je manžel doma tak sa ordinácia nepozerá 😀 😀 má na slovenské seriály alergiu 😀

Lekára mám priamo u nás v Hriňovej Dr. Dávid - je to celkom v pohode len má veľa pacientiek aj dnes som v poradni sedela 3 hodiny.... na budúci týždeň som sa objednala už odmietam tráviť deň v ordinácii

mimi21
30. apr 2009

počula som o ňom, že je celkom fajn, nevieš či chodí aj slúžiť do nemocky vo zv?

evita6
30. apr 2009

No myslím, že väčšinu dňa prespí 😀 teda aspoň ten môj zázrak je aktívny väčšinou len ráno a večer...

evita6
30. apr 2009

Chodí kľudne môžeš rodiť aj pri ňom 🙂
Je síce málovravný ale na otázky vždy odpovie

mimi21
30. apr 2009

aj moja slecna ma najväčšiu zábavu večer, ak to tak bude aj keď bude vonku, tak sa asi zbláznim 🙂

evita6
30. apr 2009

nooo večer to nie je také najhoršie - predstav si, že by ju najväčšia aktivita chytila okolo druhej ráno 😀

Najlepšie je, že keď u doktora chcú sledovať pohyby tak ich maličké ignoruje 😀 😀 😀 no prosto cez deň spí

mimi21
30. apr 2009

ja som raz dokonca na sone videla ako prehlta plodovu vodu, bolo to uzasne 😀 😀 😀

evita6
30. apr 2009

drahý sa vždy smeje, že čo to má za čudné akvárium keď si do neho ciká a potom to pije 😀

No tak také pekné sono som ja nezažila naposledy na Dr Šimo vyriešil za 5 min som bola sklamaná..... 😢

mimi21
30. apr 2009

Kosska ,si este tam?

kupovala si pre malu aj nausnicky, aby ti prepichli uska uz v porodnici?

kosska3003
30. apr 2009

no to ona citi to hej aj sa jej cudujem ze ju to tam bavi ked som taka vystresovana

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre