Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mystery7
7. apr 2009

kveti ty si myslela bioparox?? ten snad uz moze

dada drzim palce, nech to zvladnes 😉

mystery7
7. apr 2009

kde ste? ja mam teraz cas 🙂

kvetinkaaa
7. apr 2009

kodada to hrošikove je prenááádherne 😉 skutočne!!

kosska3003
7. apr 2009

kodada kukala som album aj tie dupacky su zlatucke no hadam to bude dievcatko lebo chlapcek v ruzovom no to by vyzarolo divne 🙂

kvetinkaaa
7. apr 2009

mystery ano ten som myslela. neviem, je tam napisane ze to je antibiotikum...

mystery7
7. apr 2009

je to vraj jedine antib. ktore mozu aj tehotne, alei isla by som radsej k dr

kodada
7. apr 2009

ja som zatazena na hrochy a tomuto som proste v ZA neodolala 😀

kosska3003
7. apr 2009

inac baby aky som ja mala v noci krasny sen aj zivy bol som sa zobudila mokra ako mys tak ja som porodila bolo to dievcatko aj sme kojili no vsetko ako ma byt no krasny sen a ja sa zobudim a pred sebou stale pupuk za rovno nosom ale sa to krati 🙂 🙂

kodada
7. apr 2009

mysty tam som dnes bola, ale ked za 2 hod. vybavila 4 ludi a predomnou este dalsich 6, vzdala som to

mystery7
7. apr 2009

bola si u svojej obvodacky??? mala si ist zaklopat nech ta vezme skor. ved si tehotna a este chora. ti doktori uz asi nemaju cit 😠

kodada
7. apr 2009

ano, u svojej dokyny, este na mne nie je vidiet ze som tehu, predomnou sami dochodcovia co maju cas ... este sa musim naucit vyuzivat/zneuzivat svoje tehotenstvo 😀

atima
7. apr 2009

ahojte babulky bli sme dnes na poradni všetko v poriadku aj prietoky v pohode, tešime sa veľmi 🙂

mystery7
7. apr 2009

atima tak to je super gratulujem

dada: mala si sa asi surovo natlacit dopredu a hotovo 😖

atima
7. apr 2009

dakujem už len vydržať ešte aspon 5tt a možeme isť rodiť 🙂 ,keby to šlo tak ako to naplanujeme 🙂

mystery7
7. apr 2009

plany plany eroplany 😉 radsej to velmi neplanuj, nikdy nvies kedy sa deculo rozhodne 😀

kodada
7. apr 2009

super atima 😉
no musim byt priebojnejsia, viem 😎

mystery7
7. apr 2009

DADA: nic neboj to pride 😉
a ako sa citis doma? nenudis sa?

kodada
7. apr 2009

atima krasne brusko, uz som ho dala do spolocneho albumu

atima
7. apr 2009

dakujem, každa buduca mamina ma pekne bruško 🙂

kodada
7. apr 2009

zatial sa da, dnes som bola 2 hod. u dokyho,potom 2 hod. kocikovat s kamoskou jej maleho ... tak to dnes uslo ... zajtra trochu poriadim

mystery7
7. apr 2009

ja zacinam md od utorka 😀 tak som zvedava ako mi 😀 o pojde. budem tu asi stale zavesena 😀 teraz v praci dorabam posledne veci tak vas niekedy ani citat nestiham 😒

sirinka
7. apr 2009

mys inac ja som to nikdy nevyuzila, ze som tehu...som si stale hovorila, ze radsej pockam, kym mi je dobre...nech mi aj dobre zostane... 😅
iba raz som chcela ist v tescu do prednostnej pokladne ked tam bolo tisic ludi a pani ma odbila, ze ona uz pokladnu zatvara a ze ani netusila, ze sedi v nejakej prednostnej pokladni...no uplna krava to bola...

kvetinkaaa
7. apr 2009

mystery poviem ti ze ja čo som doma menej som na konovi ako ked som pracovala 😉 ale to asi preto ze boli chrbat ked tu mam sediet.
snazim sa teraz čitaj dojčenie čo pisala sirinka ale akosi to len čitam a nepremyslam. uz som unavena a nemozem sa sustredit na to tak to asi necham na zajtra...

atima
7. apr 2009

ja už akože som čerpam dovolenku a až od 15teho idem na matersku

kvetinkaaa
7. apr 2009

sirinka ja som nedavno vyuzila tehu, ked ma policajti zastavili.som to tu aj pisala. ale nebolo to tak ze by som na to upozornila, iba som vystupila, vystrčila pupček a poslali ma preč 😉
ale v posl.dobe sa s tym stretavam, uz ked brusko neschovam ludia vedia byt občas aj milí 😉

mystery7
7. apr 2009

kvetinka: ja teraz sedim v posteli a noteb

mystery7
7. apr 2009

notebook mam na kolenach,

ale ma to riadne nastvalo, stale mi tu naskakuju somariny, tak koncim a idem spat.
pa pa kocky , uvidime sa zajtra

kvetinkaaa
7. apr 2009

ked mne sa tak zle ked mam notebook na kolenach. mam pripojenu ext klavesnicu lebo sa mi na nb zle pise, zvyk. okrem toho som asi pred 2 tyzdnami zistila ze nam nefunguje ta mys na notebooku, touchpad či ako sa to vola... takze musim mat aj ext.mys. takze tak 😠

kvetinkaaa
7. apr 2009

ouky papa idem ja asi este k telke...

cimika222
7. apr 2009

Ahojte májovky,chcem sa spýtať či sa niektora z Vás začala uz otvárat lebo ja som bola v piatok u dokyho a povedal ze tak na pol nechta a nejako mi zacalo padať dolu bruško tak len oddychujem som zvedava ako dopadneme vo štvrtok....Držte palčiaky!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre