Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
4. máj 2009

mausy ani neviem ci to zabera ja som skakala na lopte teple sprchy a nic ale dneska to skusim zase ci ma to nechyti lebo mm mi uz ide zajtra na 3tt do roboty

sssimi
4. máj 2009

Mausy ja som príkladom toho, že to na každého nezaberá 😖 , ale za vyskúšanie nič nedáš...

Kosska ja som na lopte skoro 3/4 dňa 😅 ....

Ja som už skúsila asi všetko. Len nejesť som neskúsila, ale ak už budem fakt zúfalá podujmem sa aj na to 😔

mystery7
4. máj 2009

jky kocky, mame nove babatka? naposledy som tu bol avo stvrtok 🙂

mausy21
4. máj 2009

ssimi kedy maš termin?

kosska3003
4. máj 2009

mys zuzka profant ma chlapceka

kosska3003
4. máj 2009

ssimi tak ty sa riadne snazis ja som chcela behat po schodoch ale tak ma boli klb ze som rada ked chodim a na mna tiez nic akosi no uvidim neviem kedy to dojde

sssimi
4. máj 2009

Mausy dnes... 😅

sssimi
4. máj 2009

Kosska aj to už som skúšala 😀 😀 😀 Naháňala som sa so psíkom mojim po nich... Psík to vzdal a lahol si na posledný schod a viac som ho nedonútila 😀 ...

kodada
4. máj 2009

ahojte babulky, co nove?

kosska3003
4. máj 2009

sssimi no tak to dobre a otvaras sa aspon lebo ja som zavreta aspon som bola vo stvrtok a v stredu uvidim

tanulik21
4. máj 2009

simi som zvedava ci do stvrtku vydrzime (aj ked dufam, ze nie), dnes skusam ako tak hladovku, len sem tam mlieko vypijem (teda kakao, ciste mlieko nemozem ani citit), ale nic sa nedeje. Nebude dnes spln 😀 ? mozno by dobre zaposobil.... 😀 😀 😀 ... ja uz vraj som na na 1cm otvorena, ale nic sa nedeje, teda okrem tvrdnutia bruska, ale to uz ani nevnimam.

kosska super, ze si doma, konecne sa poriadne vyspinkas

kosska3003
4. máj 2009

tanulik ani nevies ako som sa vyspala dobre na gauci aj ked je uzky ale je lepsi ako ta postel tam

sssimi
4. máj 2009

Koska v poradni som bola v utorok a to som bola otvorená na špičku prsta, ale doky to nejako nadšene nehovorila...akože už pôjdeme, alebo tak... Teraz ak do štvrtka neporodím, tak uvidíme čo mi povie... Povedala mi, že potom začneme niečo riešiť... Možno ma aspoň konečne na monitor po 1x pošle 😖

Tanulik aj ja dúfam, že nie... Ja by som chcela aby išla už dnes. Dnešný dátum sa mi veľmi páči, lebo minulý rok sme sa brali 5.4, tak keď už sa malinka nenarodila do roka a do dňa, tak dnes by to bolo úplne perfektné...

kosska3003
4. máj 2009

sssimi no ta ja mam monitorou za sebou uz len od stredy 12 krat ved mala uz uteka z toho uz ju to nebavy a robilo jej to zle tak vzdy usla zo sondy no a ja som zavrate uplne primat povedal ze toto na porod nieje vobec tak len cakam ale dufam ze do 13 pojdem lebo zase ist lezat a cakat to nie

kackabrcka
4. máj 2009

avojte som tu aj tu este dlho budem.. otvorena na 1,5cm ale hlavicka este nieje dole.. ☹ stvrtok zase poradna.. neviem ci to este vydrzim 😒

mystery7
4. máj 2009

koska a kedy porodila? ktory den? idem hladat dozadu 🙂

snezzy7
4. máj 2009

ahojte babulky 😀

gratulujeme ku ďalším anjelikom a maminkám 🙂 prajeme Vám len a len to najlepšie

kosska3003
4. máj 2009

mys odtiekla jej voda a bola v nemocke a v sobotu alebo nedelu porodila uz neviem presne

kosska3003
4. máj 2009

vsak kukni kodade do albumu ona tam ma zoznam

mystery7
4. máj 2009

hej uz som to nasla vraj 2.5. teda v sobotu
uz to ma za sebou, moze sa vytesovat s milacikom 😉 a my cakame dalej 😉

aj ked vidim, ze ako sa blizi 40tt fakt uz chceme mat cim skor za sebou - aj ja 😅

kosska3003
4. máj 2009

no aj ja to chcem mat za sebou a cakam kazdym dnom a stale nic ale mala sa mi akurat otaca v brusku no ma tu vystiera idem zehlit potom sem kuknem

mystery7
4. máj 2009

koska ja som zatial celkom v pohode, ale uz aj mne je tazko, zacina ma dost bolievat chrbat a aj sa mi dost zle chodi, mam pocit, ze maly sa asi posunul nizsie

snezzy7
4. máj 2009

baby neviete mi poradiť keď som už na materskej tak to som nemusela odniesť papier o ukončení mesiaca do sociálky? ešte v robote som odovzdávala papier s nástupom na MD a oni to zasielali do sociálky 😕

mystery7
4. máj 2009

ja som nastupovala na MD 13.4. a prave dnes mi prislo rozhodnuti ezo socialky o priznani MD
oni z prace to posielali

snezzy7
4. máj 2009

to ti ešte musí dojsť rozhodnutie?

mystery7
4. máj 2009

Samozrejme, su aj pripady ked nepriznaju MD, vraj

mas aj 2. pilier?
ja mam a tak teraz este musim ist vyplnit jedno tlacivo na socialku, aby za mna platili pocas MD

snezzy7
4. máj 2009

lebo ja som mala nástup 6.4 a mne nedošiel žiadny papier

mystery7
4. máj 2009

mozno ti este dojde a do 30 dni od ziskania toho rozhodnuti amusis ist na socialku - ak ma s2. pilier, vypisat tlacivo

snezzy7
4. máj 2009

nemám druhý pilier a to ako dostanem peniaze až o dva mesiace od nástupu na MD? a čo by majú robiť také mamičky čo sú slobodné? takže dokým nemám rozhodnutie, tak nemám nič, asi tak to funguje, že? 😠 😠

mystery7
4. máj 2009

neviem ako to bude
ja som tiez zvedava ze kedy mi dojdu peniaze na ucet 🙄 ale kym nemas rozhodnutie tak peniaze asi neposlu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre