Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

jamaat
7. máj 2009

Dobré ránko. Ako to, že tu ešte nikto nestraší? Síce polovica májoviek sú už mamičky, tak sa nám okruh besedujúcich zužuje.

zuzkaprofant
7. máj 2009

cafte co nove ziadne baby 😀

atima
7. máj 2009

tak tak jamaaat už nas nie je veľa

martinaxyz
7. máj 2009

Ahojte...ako?

ja som si dnes nejak pospala...o 5.00 som vypravila mm na pohovor do Popradu, tak som druhý krát zaspala...
no už zo dňa na deň je nás čakateliek menej 🙂

mimi21
7. máj 2009

dobre ranko tehulky
tak co nevieme nieco o novych mimcach?

martinka ty si z Krupiny, a rodit ides kde? zv alebo krupina?

martinaxyz
7. máj 2009

mimi ja idem rodiť v krupine...chcela som v ZV ale by som asi ošedivela keby ma mali viesť do ZV 🙂

mimi21
7. máj 2009

no ved to nie je az tak daleko 🙂
ale aj ja uz mam niekedy dost, ked ideme niekam autom, a tie nase cesty fantasticke, no proste parada !!! 😀

kackabrcka
7. máj 2009

pekne ranko, dnes som zle spala 😠 idem na poradnu ozvem sa po 17stej az.. 😵

mimi21
7. máj 2009

boooze mne uz dnes zacal 40 tt, a mimi furt nic...

martinaxyz
7. máj 2009

kackabrcka drž sa 😉
tie cesty a ešte 50 cez dedinu ☹

mimi21
7. máj 2009

joj treba mi ist upratat kupelku, pozmyvat a utriet prach, sa mi ale fest nechce, ale uz to odkladam asi 3 dni 🙂
tak uz musim

martinaxyz
7. máj 2009

ja mám len 38tt a tiež som z toho nervózna...neboj príde čas, možno už túto noc 😉

mimi21
7. máj 2009

no ved uz na to cakam ako na spasenie
cele tehu som si myslela, ze to bude skor, stale som niekam chodila nieco robila a tak (ako sssimi 🙂 )
a nakoniec to mozno bude este tak, ze mi budu musiet porod vyvolat - a tomu som sa chcela vyhnut

martinaxyz
7. máj 2009

možno je to vtom, že veľmi chceš a maličké Ti robí napriek...

mimi21
7. máj 2009

aj to je mozne 😉
uz teraz je to mala potvorka - nemozem lezat na pravom boku, lebo jej sa to nepaci 😵
je tam aj nejaka hlavna zila, ale ani na minutku sa nemozem otocit na pravu stranu 🙂

kackabrcka
7. máj 2009

martinaxyz no veru keby mal lekar aspon nejaku pozitivnu spravu pre mna bola by som rada 😵 a ja tu ani 50tkou cez dedinu nemozem ist lebo dedina je sama zakruta a tie cesty hrbolate a ako parkuju no otras 😠 a najhorsie je ze tu soferuju aj +80r. babky a dedovia a to je teda fakt hruza 😖

martinaxyz
7. máj 2009

to poznám, ja nemôžem nič položiť na brucho, lebo sa začne tak veľmi pohybovať až to bolí...v noci už zle spím, lebo sa mi nedá spať ani na jednom boku, strašne ma bolia kĺby... aj cez deň ma bolia asi sa mi rozťahuje pánva...

martinaxyz
7. máj 2009

kackabrcka tak to tam máte riadnu srandu na ceste s dôchodcami 🙂 to chce pevné nervy...šoféruješ ešte, lebo ja ešte po meste hej...

kackabrcka
7. máj 2009

martinaxyz - soferujem ine vychodisko nemam muz nemoze byt doma vzdy a chodi po 18stej.. no my sme v nemecku na dedine lekarovi to mam 15kg a na nakup 15-22km takze 😖 ale este zvladam.. ved som mu prave minule vravela ze moze byt rad ze nema so mnou starosti behat po lekaroch.. tu sa inak bez auta neda vobec byt! inak nad +80r. aj skor by som im brala vsetkym vodicaky lebo keby niekedy pocujes ako davaju zabrat tym autam ze uz nevedia co je spojka a plyn a ako turuju tie auta fakt zabava.. nevravim ze kazdy je taky ale viacej sa takych najde.. moja svokra ma 56r. a ta ma automata a veru trufa si len max. do najblizsej dediny takze spoliehacka ze by ma ona viezla do nemocky fakt nehrozi 😀

martinaxyz
7. máj 2009

no tak nakoniec sa odvezieš do nemocky sama...

kackabrcka
7. máj 2009

mati tak aj to je mozne.. 😀 mam na plane volat sanitku alebo muza z prace - keby.. a potom sa este svokor ochotne ponukol.. 🙂 frcim ja na poradnu , papa 😵

luba142
7. máj 2009

Ahojte baby aj ja som este medzi vami cakatelkami, strasne mna bolia klby brucho mam ako 2melony dokopy a uz ani ja nemozem spavat ani na jednom boku a ked sa postavim tak sa nemozem narovnat som ako starenka. Uz viem ako sa budem citit na stare kolena ak sa teda dozijem 😀

kodada
7. máj 2009

ahojte kinderka ... co nove? ziadne nove babatko?

mimi21
7. máj 2009

no ty by si mala vediet ako prva, nie? 🙂
ja som vam taka sikovna, som zmyvala a ako som si posledny krat isla vyzmykat mop, tak sa mi ceeeeeeeleeeeeeeeee vedierko vylialo na zem, no proste parada
no nic od dnes upratuje uz len manzel 😉

nikanika28
7. máj 2009

Ahojte maminy, tak ako dnes? Ja som zrovna doumyvala okna 😅 😕 😕 Teda ale poviem vam, mam dost. A to som umyla len v jednej izbe, vsetko je to od malty, tak som to trochen pretrela. Este ma caka spalna, ale to asi az poobede alebo zajtra...ufff. Malinka na to tusim uz reaguje. Kope a kope, este aj brucho tvrdne...no dam si pauzu 😅

slnecnica11
7. máj 2009

Ahojte kočky 🙂 Dodatočne gratulujem Zuzkad a prajem vela zdravia!
Včera som bola cely den v BA na antolskej,poradna
a potom prednaška o epiduralke.Takže to bol celodenny vylet 🙂

sssimi
7. máj 2009

Ahojte Kočky! Tak ja stále tu. Vybuvkaná do ružova a bez bolestí, ale čo už... Ide predĺžený víkend, tak bude mm doma a 3 dni je celkom dlhá doba-uvidíme 🙂

slnecnica11
7. máj 2009

nika ja to dobre poznam taketo upratovanie.My sme pred dvomi tyzdnami dali
vsetko doporiadku po rekonstrukcii.Hruza.Manzel v zahranici a nemat maminu...
uzasne mi pomohla,poumyvala vsetky okna,ja som drhla kachlicky,nabytok,makali
sme asi dva tyzdne

klomi
7. máj 2009

Ahojte,
kodada podarilo sa mi hodit nejake foto malinkej do albumu.Ak mozes, tak pridaj foto, to kde ma 12 dni 😉 Dakujem.

Mala este buvka,tak idem nieco hodit do seba.
Majte sa zatial pekne 😵

kosska3003
7. máj 2009

ahojte babenky tak uz mam po poradni dr mi povedal ze som zavreta a ze to neni este na porod no ohromna spravicka dufam ze si to mala rozmysli do nedele aj monitor bol ok takze aspon som doma a doma sa to nieko hadam rozbehne
ssssimi tento vikend ideme a hotovo 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre