Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kackabrcka
8. máj 2009

atima aj ja som tu este len som najprv pustila do upratovania lebo ked zapnem PC tak ho nevypnem cely den..

atima
8. máj 2009

už som si myslela že som tu sama. Tak ako tvojej malej musi byť v brušku veľmi dobre ked sa jej ešte nechce isť na svet 😵

kackabrcka
8. máj 2009

no tak veru asi je, aj ked ja by som ju najradsej mala uz pri sebe 🙂 a ako sa citis ty?

kodada
8. máj 2009

ahojte tehulky ziadne nove babatko na obzore???

sssimi
8. máj 2009

Ahojte!
Tak ani dnes sa nič nekoná... Cítim sa úplne normálne. Tak ma musíte niektorá zaskočiť. Kosska ideeeeš. Keďže si sa ešte neozvala, tak už asi fučíš 😉 ...

kackabrcka
8. máj 2009

kosska isla tusim zase na monitor .. sssimi ved to rozbehni teda 🙂 ja by som chcela ist az nedelu 😵

dadi no uvidime ktora to rozbehne lebo kosska a sssimi su po termine a ktora s terminom 8.5. pojde ako prva lebo som tu ja,mausy,ladywitch

zuzkaprofant
8. máj 2009

inac co je s ladywitch davno som ju tu nevidela

kackabrcka
8. máj 2009

zuzi ladywitch sa obcas ozve cez IP tak sa tiez nejako nechysta..

zuzkaprofant
8. máj 2009

tak ju pozdrav odo mna 😉

jamaat
8. máj 2009

Čaute, hlásim sa aj ja vcelku a cítim sa nejako lepšie ako pred mesiacom. Vtedy som to už chcela mať za sebou, ale teraz pohoda. Asi to bude súvisieť s čiastočným odpuchnutím, lebo vtedy som ani chodiť nevládala, po štvrťhodine ma strašne boleli chodidlá. A dnes som ešte nemala odpúchací čajík, idem si urobiť.
Včera som sa aj merala: 105-103-100, 75kg. 🙂

kackabrcka
8. máj 2009

jamaat 75kg mam aj ja ☹ cize +15 😖 aky cajik pijes na opuchy lebo ja si davam zihlavovy.. praslickovy som nejako tu v nemecku ani nehladala.. Ja som dnes zacala 41tt ☹

sssimi
8. máj 2009

Zuzkaprofant ty čo s tým opuchom? Už je to lepšie? Suseda tiež neodpuchla po pôrode a zistili jej problém s obličkami. Nasadili jej lieky a do týždňa bola voda preč.

jamaat
8. máj 2009

kacka, ja som pribrala 18 kíl, ale nemám strach, že to po pôrode nepôjde dole. Nemám veľa tuku, len vodu držím. A s váhou som nikdy problém nemala. Aj keď ani takúto váhu som nikdy ešte nemala, ani v prvom tehu 🙂

Striedam žihľavový s prasličkou, ale mám pocit, že viac zabral prasličkový.

kackabrcka
8. máj 2009

jamat no ja mam len zihlavovy pijem ho od vcera a trosku zabera.. to aj ja viem ze 10pojde dole dobre a ostatne uvidime.. ja som priberala postupne po 2kg a az posledych 5kg som nabrala teraz ku koncu..

jamaat
8. máj 2009

Tak fajn, hlavne že zaberá.
Teraz aj bábo priberá riadne.
Idem obedovať, dnes varil drahý.

jamaat
8. máj 2009

Už som tu a posielam na pobavenie a možno aj zamyslenie 🙂 http://www.inland.sk/uvodniky/kokotik-a-jeho-ka...

dupinka
8. máj 2009

ahojte!

tak my mame za sebou niekolko kontrakcii, ale zatial s odstupom vyse hodiny, tak nerobim paniku... Ale krize ma bolia statocne. Hm, tak uvidime, co a ako 😉

tanulik21
8. máj 2009

ahojte, aj ja hlasim , ze som v celku, citim sa normalne, dnes to na porod urcite nevyzera, ... mozno vecer 😀
... idem este dospavat noc, nejak sa neviem vyspat.

kackabrcka tie popolinky co si minule spominala, nie su velmi objemne? (niektore mamicky ich tak opisovali, podobne vraj aj BL, ale neviem posudit, som to nevidela nazivo)

atima
8. máj 2009

dupinka žeby si bola dalšia v poradí?

mystery7
8. máj 2009

takze dnes je tu uplny klidek 😀 som vedava ci sa bude rodit 😀

kackabrcka
8. máj 2009

dupinka ze by si to dnes rozbehla.. 😉

tanulik21 mam aj popoliny odfotene v mojom albume - ja mam hlavne BL classic a organic, spokojna som s organic 3v1 lebo classic maju zmolky po prvom prani nakolko je to flanel.. teraz mali na www.plienka.sk akcie tie macikove su ako classic..

emode
8. máj 2009

Ahojte, vidim, ze ste sa rozkotulali za svojim programom, ja mam teraz chvilu casu ... snad ... mala spinka, ale niekedy spi len dve hodky a zas je hladna ... 😀 😀 😀 tak stale papame ...

dnes mam konecne pocit, ze som mala dost spanku v noci, i ked vstavam v noci, ale aspon spim, v porodke sa mi vobec nedalo, mala len co sa pohla som bola hore, a tie hormony, stale mam slzy na krajicku 😅 😅

inak gratulujem monkap, nakoniec to skvele zvladli obidve babulky 😀 😀 😀

iinuska
8. máj 2009

Ahojte, volam sa ADAMKO, narodil som sa 1. 5. 14.15. hod. Moje miery 3020g, 50 cm. 🙂 🙂 🙂

jamaat
8. máj 2009

iinuska, no ja už strácam prehľad. Keď pozerám na ten dátum - teba nám ešte neohlásili??? Každopádne gratulujem, nech ste draví a nech vám chutí.

Teraz pozerám do tabuľky a zisťujem, že aj Henka včera porodila????

jamaat
8. máj 2009

iinuska - a nech ste aj zdraví, nielen draví :D

iinuska
8. máj 2009

Tak teda, uz to mame za sebou a sme straaasne stastni. Povodne som isla len na monitor a ultrazvuk a lekar si ma hned nehal v nemocnici a islo sa na to. Rodila som v spinali, drobcek bol v priecnej polohe. No nebolo to nic moc, ale to je uz za nami. V stredu sme prisli z nemocnice, a teraz sme pekne spolu doma cela rodinka. 🙂 Tak si to uzivame

iinuska
8. máj 2009

Jamaat, dakujeme, a co ty, este sa nechystate???

jamaat
8. máj 2009

No už nás je tu menej čakateliek ako mamičiek, a to ešte ani polka mája nie je.
Ja zatiaľ nič, nemám ani tých poslíčkov, som zavretá. Ale cítim sa celkom fajn teraz, takže tie 2 týždne do termínu vydržím 🙂

sssimi
8. máj 2009

Inuska gratulkoooo.

Ja mám teraz nejaké divné pocity, ale skôr ako by ma nadúvalo a nie pôrodné bolesti... No nie je to nič vážne... Dnes si dám prechádzku so psíkom, lebo ma celý človek bolí...
A už každý deň si porevem-lebo už ma to nebaví...

iinuska
8. máj 2009

Jamaat, hlavne, ze si v pohodke 😉

Simi, diki, len si poplac, aj ja placem kazdu chvilku od stastia, staci, ked mam manzelik postiska, uz mam slzy na krajicku. To tie hormony.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre