Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sssimi
11. máj 2009

Mimi veď toho sa najviac bojím. Mňa celú noc pálila záha len z kakaa, tak si ani neviem predstaviť čo spravý guláš... Musela som si dať 2x tabletku inak by som ani nespala... Asi to nechám tak. Uvidím zajtra po poradni. Dnes mám strašnú chuť na rybu 😝

mimi21
11. máj 2009

rybca ja som mala tento vikend stretavku z gympla, tiež som tam strašne chcela ísť, tak som sa modlila, aby som neporodila a keď sa dobre cítiš ...
veď budete autom a keby dačo tak sa rýchlo vrátite domov
nech má drobec trochu vzrúša 😉

jamaat
11. máj 2009

rybca - aj ja mám klokanku, krátke prechádzky chcem tiež riešiť tak. Služby mám len ráno, poobede chodí dcéra a večer muž.

Sssimi, to je na porazenie. Inak nechápem, ako to môžu tak dlho držať, veď by im za to poisťovňa aj pokutu mala dať. Sú predsa stanovené termíny na ohlásenie zmeny. Ja som zamestnaná len papierovo u kamarátky kvôli materskému, takže si nosím všetko na poisťovne sama, aby som ich čo najmenej zaťažovala.

Dupinke gratulujem. Koľko sa nás tu vlastne ešte moce guľatých?

kodada
11. máj 2009

rybca tak ani nevahaj, mi sme mali teraz tiez vo firme akciu, nebola som na nej prvykrat po 7 rokoch, ma to aj mrzi 😒

rybca
11. máj 2009

uvidim co mi povie v stredu doktorka, ze na kolko som otvorena a to bude tiez jeden z faktorov, na zaklade ktorych sa abudem rozhodovat..🙂

sssimi
11. máj 2009

Rybca tak neváhaj. Ak do piatka neporodíš, tak sa chod trošku vyvetrať.

Jamat, Mys ja už na to nemám slov. A ešte keby som bola sama, ale je nás s podobnými problémami veľa... A ako to mám riešiť, keď Ona je v BA a my sme v TO... Sere ma to!!!

Mys ani by mi nevadilo, že by som kvôli tomu porodila 😀

Jamat ja uvažujem aj nad Babyšatkou. Klokanku mám doma tiež, ale tá by sa mala používať najskôr od 3 mesiacov, tak neviem...

sssimi
11. máj 2009

Jamat a ja som v tej firme robila už pol roka a oni za tu dobu neboli schopný ma na socialku vôbec zaevidovať... Keď som bola priamo na sociálke, že prečo mi nechodí PN po 3 mesiacoch, tak na mňa čumela, že čo chcem, keď som nezamestnana 😕 😕 😕

kosska3003
11. máj 2009

ahojte tak ja som sa vyspala konecne trosku teraz dlavim do seba hranolky a syr
dupinka gratulujem uz to mas za sebou vela zdravicka prajem
ssssimi ja som bola len na monitore a ten je ok prezerat ma budu az stredu ked pojdem do nemocky

sssimi
11. máj 2009

Kočky teraz ma napadlo môžem daľ malú pokrstiť len s manom Sarah? Nemusí tam byť nejaké slovenské stredné meno? Nerobia s tým problémy?

sssimi
11. máj 2009

Kosska to už ťa nemohli pozrieť suchári!!! Veď aj Veronika išla rodiť tak, že prišla na poradňu a bola na 3 prsty otvorená, tak ju poslali rodiť...

kosska3003
11. máj 2009

sssimi podla mna nie ja idem dat mariku a tiez nie je v kalendary

kosska3003
11. máj 2009

no ale ja som bola v nemocke a nie u svojej dr´musim cakat do stredy na verdikt

kodada
11. máj 2009

mame dalsie babatko ... Barborku 😉 idem pozriet kto je stastnou mamickou lebo sa nepodpisala 😉

kosska3003
11. máj 2009

asi mausy nie aj ta bola v nemocke alebo uz neviem kto siri tu dlho nebola ale ta mala cas nie

mystery7
11. máj 2009

takze dlho nic a zrazu 2 deticky 🙂 super
zacina dalsie kolo

mimi21
11. máj 2009

no keď je to takto dobre rozbehnute tak ďalšie maminy, šup šup na to 😉

sssimi s tou socialkou je to brutal, ja som nemala problem zo strany zamestnavatela ale ked som bola u nas na SP, tak namiesto toho aby ti pomohli, tak na teba ešte kašlú

to by bol frmol keby im neprišli prachy alebo niečo podobné ...

sssimi
11. máj 2009

Ano mausy išla včera poobede do pôrodnice.

sssimi
11. máj 2009

Ale Zoe chcela dať Barborku podľa tabuľky...

mimi21
11. máj 2009

mausy este doobedu pisala na inom fore, bola v nemocke, ale prisla domov

sssimi
11. máj 2009

Tak potom asi Zoe_a Tá mala termína na 26.5.

Ale snáď sa nám teraz rozbehne dievčenská šnúra 🙂

sssimi
11. máj 2009

Babuľky ja neviem čo mám robiť. Nemám do čoho pichnúť....

monkap
11. máj 2009

gratulujeme dupinke 🙂

monkap
11. máj 2009

kosska: stale nic nove?? kedy ta dr. naposledy vysetroval??

dannynka
11. máj 2009

sssimi pridi ku mneja tu mam robotyy ani najest sa nemam kedy 😅 🙄

dupi-aj od nas gratulko a vela zdravicka prajeme 😵 😵 😵 😵

mystery7
11. máj 2009

dupi: gratulujem aj ja 😉

simi: uzivaj si chvile nic nerobenia, o chvilu nebude vediet co je to 🙂

monkap
11. máj 2009

ssimi - aj ja tu mam roboty dost 😀

kodada
11. máj 2009

aj som si myslela podla tabulky ze to je zoe_a a je to tak

Tak uz som tu. Volam sa Barborka A., narodila som sa dnes o 10.42. Meriam 48 cm a vazim 3090 g. Mama aj ja sme OK.
zoe_a

martinaxyz
11. máj 2009

Ahojte babenky 🙂

gratulujem novým májovčiatkam 😉 ...práve som prišla s poradne všetko po starom, mám len čakať...a preto idem zajtra umyť všetky okná na byte, dúfam že mi to pomôže,,,

kosska3003
11. máj 2009

monka nie nic naposledy ma prezerali vo stvrtok a bola som zavreta a teraz ma budu v stredu na prijme az juj ako sa mi tam nechce keby uz sa mala rozhodla ist vonku
pojdem sa asi prejst do obchodiku kupit nieco do tej nemocky

mausy21
11. máj 2009

aj ja sa pripajam ku gratulaciam a tajne zavidim...som ešte doma.boli sme aj rano o piatej a stale na dva prsty, tak som šla domov.ale nejak prastavam mat pravidelne kontrakcie, nechapem ale ked pridu tak sun strašne silne ako táááááááááto,och.
už mi odchadza aj zatka ale voda stale nič

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre