Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kodada
11. máj 2009

evitka, dnes uz mame dve babatka 😉 a ak sa poponahlas, stretnes sa v nemocnici aj so zoe_a 😉
ja si dam chlebik aj zajtra, dufam ze drobcekovi to neublizi ...

monkap
11. máj 2009

sssimi: sa smejes, ale mm si daval mliecko do kavy 😔

sssimi
11. máj 2009

Evita a ešte aj Kačka nás neopustila, tak hlavu hore 🙂

Monkap tak potom daj referencie. Som na to zvedavá. Inak ako to mliečko chutí?

monkap
11. máj 2009

sssimi: sladulinke, mnam, mnam 🙂

kosska3003
11. máj 2009

sssimi aby si este aj puding nevarila 😀 😀
kacka tak to ma mrzi ale neboj zachvilku si doma na dovolenke a mozes sa ho dojest 😉

sssimi
11. máj 2009

Monkap tak to je super... Ja som zvedavá či mm vôbec ochutná... Veľa chlapov robí zo seba hrdinov a keď príde na to aby si "potiahli", tak zrazu nechcú...

kosska3003
11. máj 2009

no ja si myslim ze moj to vyskusa ale uvidime potom dam vediet 😀 😀 lebo moj je taky ze chce vsetko vyskusat

sssimi
11. máj 2009

Fakt je sladké? Ja som myslela, že také bez chuti... To aby som sa bála, že mm bude malej z jedla odpapkávať 😀

Kosska a poznáš ten vtip o smotanke? Cigánka si plieska cecky o stenu a múž sa je pýta:"To čo robíš" No smotanu...

monkap
11. máj 2009

sssimi: mam kamosku, ktore manzel mliecko musel "potiahnut" - vysat z prsnika, bo sa jej zapalovali, a babka im to poradila, tak cucal aby pomohol zene 😨

monkap
11. máj 2009

sssimi: 😀 😀

sssimi
11. máj 2009

Monkap tak to je super... Ja mm pripravujem, že možno bude treba ma rozťahať, aby bolo mliečko...

evita6
11. máj 2009

dadka veď ja by som sa rada ponáhľala len drobčekovi sa nechce - asi sa dobre zabýval alebo prosto nie je jeho čas

dudinku som zaregistrovala poobede som sem nakukla 🙂 a zoe je Zvolenčanka?

tiež som náramne zvedavá na chuť materského mlieka 😀
sssimi myslíš, že by si manžel aj potiahol 😀 😀 😀 nebude mu stačiť nastriekané v poháriku?

sssimi
11. máj 2009

Evita a čo sa ja budem trápiť s odstriekavaním... Nech si dá rovno z cicika 😀

evita6
11. máj 2009

som sa teraz dobre pobavila na tej predstave, že mám na cecíku manžela a on si pochutnáva na mliečku 😀

sssimi
11. máj 2009

Evita tak to ano 😀 😀 😀 A predstav si ako bábo ťahá z jedného a mm z druhého 😀 😀 😀

kodada
11. máj 2009

zoe je niekde z okresu Detva

evita6
11. máj 2009

Vážne je Zoe skoro susedka 😉 že som to ešte nezaregistrovala

sssimi úplne strelená predstava - uvidíme komu bude chutiť viac 😀 😀 😀

sssimi
11. máj 2009

Veru. Ešte aby sme tých naších manželov nemuseli krotiť 😀 ... Príde domov a keď sa opýtaš, že čo chce na večeru, tak treskne, že materské mliečko 😀

kosska3003
11. máj 2009

no nic babule ja idem asi spat som ko po minulej noci ked som nespala tak sa idem este vyhajat lebo zajtra budem mat zase na mysli nemocku ako sa poznam

sssimi
11. máj 2009

Evita pekné brušenko 😉

kackabrcka
11. máj 2009

sssimi tak ja by som vas uz rada opustila - vies ako to myslim ze sa neviem dockat.. ved aj ty asi 😀

ake mame dve babetka?? - ja neviem ani.. prezradte mi..

evita6
11. máj 2009

sssimi ďakujem
noo konečne som sa dostala ku tomu, že som ho hodila do albumu - nejako na to nebol čas 😅
len to si nevidela moje krááásne strie takto v tričku je pekné

kosska sladké sníčky a držím palčeky 😉

monkap
11. máj 2009

ja si celkom neviem predstavit, ze by mm sal mliecko z mojho prsnika 😀

kosska3003
11. máj 2009

kacka dupinka a zoe maju babatka

evita6
11. máj 2009

kacka a teba ešte stále trápia doma?

kackabrcka
11. máj 2009

koska - diky uz som mrkla dadke do albumu tak dupinka sa predsa len dockala.. vsetky take pekne 3kg som zvedava aka bude nasa..
evita - co ja ale koska a sssimi.. veru trapia ale ak nic do stvrtka tak idem poradna a piatok ci pondelok nemocka vravel dnes lekar ale ked ma vysetroval povedal ze do 3dni by to mohlo ist lebo ze hl. zatka ide uz aj trosku krvi tak uz sa to chysta.. 😀

ja sa tiez rozlucim lebo ja tu strasim od 5tej uz dnes.. dobru noc 😵 zajtra som tu 😉

kodada
11. máj 2009

zilincanky ... uz ste aj na nete ... http://www.aktuality.sk/spravy/domace/foto-vide...

evita6
11. máj 2009

Baby mne asi odtiekla plodová voda mám pocit, že do rána skončím v nemocnici. Kontrakcie zatiaľ žiadne tak uvidíme čo sa ide diať....
držte mi päste 🙂

monkap
11. máj 2009

evita: drzim palce ... nech uz mas babatko cim skor pri sebe 😵 😵 drz sa

monkap
11. máj 2009

evita: inac, ked ti odtiekla plodova voda, nemala by si ist do nemocnice hned?? preco az rano?? 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre