Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
12. máj 2009

siri no zlate je to aj pekna farba
mimi hlavne to chce klud ja mam taku istu povahu keby si videla kolko som sa v tej nemocke narevala za cely zivot nie dufam ze teraz to uz bude rozumnejsie a vravi sa do tretice vsetko dobre 🙂

kosska3003
12. máj 2009

siri ja mam mat babu a este som nic ruzove nekupila ja tu ruzovu akosi nemusim ale isto mi pokupuju iny takze ani nejdem ja radsej zlta zelena take neutralne farby

sirinka
12. máj 2009

jaaaj baby, ja tiez revem, ked musim do nemocnice inac ako do prace...ja to uplne nenavidim...

kosska3003
12. máj 2009

joj treba mi zehlit nech mam menej roboty ked dojdem z nemocky asi si sadnem na fit loptu a pustim sa do toho aj ma zase zacina boliet ako na kramy no mozno to vyskacem

mimi21
12. máj 2009

kosska tak skackaj, mala by som aj ja 🙂
lebo to som este neskusala 😀

sirinka
12. máj 2009

kosska aj mne terba zehlit...juuuj ale sa mi nechce...

snezzy7
12. máj 2009

ahojte, gratulujem všetkým novým anjelikom 😀
baby už zopár hodín mi malá hrozne boxuje v brušku a aj mi stále tvrdne, už je to fakt bolestivé...neviem či to je zase falošné alebo ako dopadneme...no poradňu máme zajtra tak sa uvidí...

kosska presne takú bolesť mám aj ja mávam to častejšie ale dnes je to naozaj extrém ☹

mimi21
12. máj 2009

ja som pozehlila vcera, v tej najvacsej horucave 🙂 🙂 🙂

kosska3003
12. máj 2009

no uz mam pozehlene som ja ale sikovna ale este to ulozit do skrin
snezzy mne to uz aj preslo ale dneska este mala tak nekopala ako ma vo zvyku tak som zvedava kedy spusti
siri to ti verim ze sa ti nechce ja zehlim uz tyzden a az teraz som sa odhodlala

kosska3003
12. máj 2009

akurat som kukala kodade do albumu tak fakt sa rodia akosi len chlapci v poslednom case ved je 14chlapcov a len 10 dievcetiek tak baby podte vonku nech to dobehneme 🙂

sssimi
12. máj 2009

Evita zo srdca gratulujem. Adamko je chlapisko 😉

Mimi moja doky mi na jej sone nevie pozrieť či je už placenta dozretá. Ona má také staré sono. Len srdiečko tam pozerá...

MM mi išiel do čiech. Vráti sa večer a už mi chúďatko volal či je všetko v poriadku a to ani nie je na mieste... Toho som dnes tiež riadne vystrašila... Čakal ma pri aute a keď mi išiel oproti a ja som ho zbadala, tak som sa desne rozrevala... Chúďa už sa zľakol, že niečo s malinkou a ja po kým som sa vykoktala, ale je zlatý. Rychlo ma utíšil pokladík...

Ja som sa práve zobudila. Potiahla som 2 hodinky 😅

sssimi
12. máj 2009

Kosska ale keď to tu my rozbehneme, tak bude sama kočica a kdesi-čosi sa ešte Tanulik medzi nás vtlačí 😀

kosska3003
12. máj 2009

sssimi no vidis ako sa o vas boji sa stara bud rada tak si pospala ja radsej nejdem nech spim v noci posledna noc v mojej postielke potom ma caka zase ta hlupa nemocnicna

sssimi
12. máj 2009

Kosska ja som v noci zle spala a ráno poradňa, tak som stávala na budík a to ma vždy potom položí 😉

kosska3003
12. máj 2009

sssimi aj kacka ma mat dievca tak sa hnet tabulky zruzoveju 🙂

mimi21
12. máj 2009

sssimi, ja so presne toto iste spravila mojmu dnes ked ma cakal po poradni, sadla do auta a revala ako besna a nevedela sa vykoktat, maju to s nami naozaj tazke...

joj nechce sa mi byt doma, isla by som niekde vonku, ale busom do mesta sa mi nechce a mm este nie je doma

kosska3003
12. máj 2009

sssimi to poznam ja som vcera spala naprd celu noc som nespala skoro ale tuto noc od 10 do pol 10 rana tak super

kosska3003
12. máj 2009

mimi to ja som mala tak ked som mm volala z nemocnice vzdy som sa rozrevala on sam doma ja tam no hruza teraz ked je v robote ma to tak nebude hnevat
ja sa pojdem prejs ku starkej ma dojst mama dufam ze nebude liat lebo je tu zamracene

mimi21
12. máj 2009

kosska ja ti to spanie zavidim, ja vzdy ked sa v noci chcem otocit, tak sa zobudim, obcas ma fajne pichne v boku a potom zase kým zaspím, no hotová katastrofa 😝

jamaat
12. máj 2009

Čaute, už som tu zas.

Evite gratulujem. Zdá sa, že mala podobný pôrod ako ja ten prvý. 🙂

sirinka - ten link, čo si poslala ku klokankám, čítala som ho, ešte keď som rozmýšľala, či ju kúpiť. Keď som ale videla ceny za babyšatky, tak som si len poklopkala na čelo a usúdila, že na tých pár razov mi stačí aj klokanka. Ak by bolo bábo také, že by som ho musela nosiť často trebárs aj popri varení, potom začnem zvažovať šatku.

Mimi, ja už mám tiež placentu zrelú III. stupeň, ale nerobia z toho tragédiu vzhľadom na štádium tehotenstva.

sssimi
12. máj 2009

Kosska ja viem. Teraz je tu množstvo adeptiek s dievčatkami.

Mimi ja len dúfam, že po pôrode nebudem na tom s tým plačom ešte horšie 😀 ... Malá len pohne ručičkou a ja budem z toho plakať...

jamaat
12. máj 2009

A ešte k tomu otváraniu som chcela: Podľa mňa nezáleží na tom, či ste otvorené alebo nie, pôrod sa spustí bez ohľadu na to. Akurát možno trvajú kratšie bolesti do úplného otvorenia, keďže ste už načaté...čo tiež nie je na zahodenie. 🙂
Ak môžem zase čosi z mojich skúsenosti, tak v prvom tehu som sa začala otvárať už v 30tt, kvôli tomu mi aj pesar založili. A nakoniec som porodila 4 dni po termíne.

jamaat
12. máj 2009

Sssimi, radšej sa vyplakať ako chytať nejaké vážne popôrodné depresie. Ale to si my aj tak veľmi nemôžeme dovoliť, veď kto by sa nám o dieťa staral. V Amerike majú na to čas, keď hneď pestúnku zamestnajú.

kackabrcka
12. máj 2009

ste toho zase stihli musim docitat kym ja som spala..

mimi21
12. máj 2009

no prave som sa chcela opytat, ze co to znamena v tehu knizke maturacia, ja mam 2-3, tak dik za info jamaat 🙂

no bodaj by si mala pravdu, s tym otvaranim, dnes skusim tu fitloptu ci to zaberie

joj aj ja sa bojim poporodnej depky, lebo ja som fakt v tomto hrozna, len revat a revat a mne nic nepomoze kym sa nevyrevem, nikto ma neukludni...

kosska3003
12. máj 2009

mimi no aj ja sa zobudim ked sa otacam ale hned aj zaspim chvala bohu ja som taky spachtos totiz ale od zajtra sa zase nevyspim
jamaat no ja dufam ze sa otvorim naraz a daju mi vyvolavacku aj ked budem zavreta

snezzy7
12. máj 2009

a malinká má asi 4 krát štikútku dnes 😢

kackabrcka
12. máj 2009

tanulik - neviem ci je co zavidiet a ci z tych bolesti nieco bude.. aj brusko tvrdne..trosku
mimi - mne doktor o plazente praveze nic nevravel ake vysetrenie ti robil - sono ?

sirinka
12. máj 2009

jamaat ako myslis...klokanky su ale skutocne dost nevhodne na nosenie a to aj na obcasne...babo ma v nej pokrivenu chrbticu, visi na genitaliach a nozicky sa mu bezvladne hompalaju vo vzduchu...
ale napr. babyvak sa da kupit naozaj za par koruniek, mei tai tiez nie je az atke drahe...da sa vybrat aj ergonomicke nositko za rozumnu cenu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre