Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

monkap
12. máj 2009

kosska: drz sa, nech mas svoje babatko cim skor pri sebe 🙂 ....

sirinka
12. máj 2009

no nic...musim sem pustit mm, ide este pracovat...a ja idem na panelak...papa

mimi21
12. máj 2009

kosska, drzim ti päste, nech mas malu co najskor pri sebe 😵

sssimi
12. máj 2009

Kosska budem na teba intenzívne myslieť. Drž sa a neplač tam! Marika bude vonku ani sa nenazdáš 😉

kackabrcka
13. máj 2009

mame nove babatko :

sofinka uzrela svetlo sveta 11.05. o 22:10 hod.,ma 3400g a 51 cm - narodila sa mamine MAUSY21

atima
13. máj 2009

dobre ranko
Mausy blahoželám, každý den nove babatko, takto sa mi to páči, dufam, že aj dnes niekto pribudne 😵 .

kackabrcka
13. máj 2009

atima ahoj no ja dnes zase na to nevyzeram jedine ze uz by koska isla 😉

atima
13. máj 2009

kackabrcka ani ty nemožeš spať? Ja začinam mať nejaku nespavosť. 😠

atima
13. máj 2009

do večera sa može ešte všeličo zomlieť

kackabrcka
13. máj 2009

a ty nespis tiez ci ako? no ja pochybujem si uz ani nadeje nedavam ☹

atima
13. máj 2009

treba myslieť pozitivne a každý den je nadej 😵

atima
13. máj 2009

ja idem urobiť raňajky a potom vyražame s mm do KE. Na posledne nákupy vo dvojici. A poobede cvičiť takže budem tu až podvečer, dovtedy dufam, že už bude ďalšie babatko na svete. 😵

kackabrcka
13. máj 2009

😵 hadam veru aj dalsie babatenko bude 😉

jamaat
13. máj 2009

Čaute dievčatá, aj ja som už tu. Tak trochen zúrivá. Moja drahá dcéra totiž o pol siedmej s buchotom vrazí do spálne len preto, aby sa pozrela v zrkadle, zobudí ma, pustí na mňa psa a ten ako skočil na postel, tak ma ešte aj na nohe poškriabal a dobre to štípe. A keď ju zdrbem, tak nevie ani prepáč povedať. 😖

jamaat
13. máj 2009

Mausy gratulujem. Pekné miery.

kackabrcka
13. máj 2009

avoj jamaat .. 😉

jamaat
13. máj 2009

Som hladná, ale musím ešte vydržať, lebo dnes chcem ísť jednou cestou popri kontrole CTG aj na diabetológiu, tam musím byť 1 a pol hodiny po raňajkách a nechcem ísť príliš skoro, aby nebolo veľa ľudí. Takže vďaka dcére ešte aj hladujem dlhšie.

kackabrcka
13. máj 2009

hladovanie ti nezavidim ☹

jamaat
13. máj 2009

Ležím v posteli a čítam si Anču Pagáčovú, vtedy som menej hladná 🙂

kosska3003
13. máj 2009

jamaaat no to ja sa zase nasilu cpem lebo boh vie kedy budem jest ked idem do nemocky obed mi nedaju tak zase len nieco z bufetu
baby diky za podporu potom dam vdiet kodade

jamaat
13. máj 2009

Kosska, zober si niečo do obedára 🙂 ......Tak držím palce, nech to dopadne k tvojej spokojnosti.

lasenka
13. máj 2009

dobre ranko 🙂

kosska - aj ja na teba budem mysliet, nech do vecera porodis 😉

simka9122008
13. máj 2009

Ahojte baby, ja vás poslednú dobu čítam a držím palce všetkým aj bábätkám, veľa zdravíčka, tebe Kosska3003, sledujem že ti nabehol už 43tt, to je rarita 😲 😲 😲 , no hlavne nech to máš čím skôr za sebou, držím palce

martinaxyz
13. máj 2009

Ahojte 😎
kosska držím palčeky 😉

lasenka
13. máj 2009

bola som dnes na poradni a vsetko je ok 😉 tak som rada 🙂

kosska3003
13. máj 2009

jamaat no mne eni chutit moc dneska nebude a ked tak mi mama donese obed
simka no mne posunuli termin o 2tt tsk preto mam to take cele vseliake ale oficialne prenasam 2 dni podla dna oplodnenia a ten neklame hadam

kackabrcka
13. máj 2009

lasenka a simka pozeram ze mate deticky odtiekla vam niektorej hl.zatka ??? lebo ja som bola pond. poradna a po vysetreni trosku krvi lekar to videl a ze to pojde.. no vcera tak za KL krvi a dnes ked sa utrem aj vo wc v mise je ako keby hlin.krvavo zltkave.. je to normalne ci mam ist lekarovi radsej lebo poradna az zajtra po 13stej ..

lasenka
13. máj 2009

katka - ano, mne odtiekla zatka o 16.00... boli to hlieny zmiesane s krvou a bolo ich dost 😒 tak som sa vybrala do nemocky, kedze som bola prvorodicka a nevedela som o co ide... do rana som porodila Matuska 😉
na tvojom mieste urcite idem... nemusi ist hned o porod, ale clovek nikdy nevie 😉 aj na teba budem mysliet 😉

monkap
13. máj 2009

ahojte,
kosska: drzi sa 😵 😵
kacka: mne ani pri jednom neodtiekla zatka, takze fakt neviem 😖

jamaat
13. máj 2009

Ja som pred pár mesiacmi pozerala francúzsky dokument o tehotenstve, tak tam tej žene, ktorú sledovali, odtiekla zátka hádam v 6. mesiaci. Ale tvárili sa, že je to OK, len do bazéna už nemohla ísť. 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre