Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mimi21
13. máj 2009

no myslim, že už by mi ho mali vyvolať, lebo podľa dr. mi už dosť dozrieva aj placenta a keďže podľa posl. menštr. som mala termín už 3.5, tak to už určite už hádám nebudú naťahovať ...

kackabrcka
13. máj 2009

tak sme doma uz aj na 3cm otvorena ale bez kontrakcii no ze ked chytia bolesti riadne mame prist a okrem toho musim sa hlasit kazdy den nemocka ctg lebo tu sa nelezi v nemocke ako v SR neplati to totiz zdravotka.. inak dcerka ma uz 3420gr. takze cakame na bolesti 😀

jamaat
13. máj 2009

kacka - veď to je najlepšie, keď sa otváraš bez bolesti 🙂

rybca
13. máj 2009

kacka - to mas super, ze uz si tak otvorena, ja zatial len na 1cm a to pri obcasnych bolestiach som myslela, ze som uz aspon na 3 ako ty..🙂

sssimi
13. máj 2009

Tanulik tak aj krče ustali... Mala som ich každých 20minut asi 3 x a potom som sa poprechádzala a nič-poslíčkovia posratý 😠 ....

MM mi ide ráno do čiech, tak na 12 hodín... Takže to bude jediná chvíľa kedy nechcem aby sa malá začala pýtať na svet 😀 ... Uvidíme aká je poslušná 😀 ...

Dnes sme k tej susede pôrodničke nešli. Má dnes službu tak bude ťahať do rána... Pôjdeme za ňou zajtra poobede aj keď ja nerada otravujem ľudí....

mimi21
13. máj 2009

ja som prave dohopsala na fitlopte, malá sa len tak trochu mrví v brušku, tak dúfam, že je všetko OK

kacka tak, už to snáď nebude dlho trvať, a to je naozaj fajn, keď sa otváraš bez bolestí 😉

ktovie ako kosska, chúďa ak sa jej čká keď na ňu toľko myslíme 😀

stija
13. máj 2009

ahojte, vidim, ze vastu viacpo termine.

tanulik21
13. máj 2009

kuk, bludi tu este niekto??? Ja si este furt hopsam na lopte a cakam na Dextera,

simi ja mam zajtra poradnu, som zvedava co mi povie doky, urcite bude zase iny, ale uz sa tesim na piatok, aj keby si ma zajtra uz chceli nechat, do piatku vydrzim, ked bude vsekto ok, lebo tiez muzik bude mat robotku, a piatok ma dovolenku 😀

kati supeeeer to uz nemoze trvat dlho, a to akoze fakt teraz kazdy den budes behat do nemocky? 😖 si pisala, ze to mas riadny kusok cesty (?)

mimi ja uz mam pocit ze maly sa mi v brusku mrvi LEN ked som na lopte, tak dnes skoro cely den na nej skacem.

kackabrcka
14. máj 2009

kocky no som veru zvedava kolko to potrva ☹ ale dnes sa este chystam vecer na fitloptu k porodnym babam tak hadam sa to do nedele rozbehne..

tanulik21-veru kazdy den teraz na ctg lebo tu ta do nemocky lezat nedaju.. som zvedava co dnes vymyslim moj lekar zase a kedy ma vobec posle na vyvolanie 😖 k lekarovi 15km a do nemocky 23km no vikend ak sa nic nerozbehne si to zase mozem odsoferovat na ctg-cko, ale zase na skodu to neni lebo ma tam budu uz porodne baby poznat 😉 a ty tu este co robis??-ked si 42tt

lasenka
14. máj 2009

dobre ranko 😉
ziadne nove majovcatko??? 😕

kacka - aspon vies na com si... a co ta hlienova zatka, nepytala si sa?

kackabrcka
14. máj 2009

lasenka - odteka hl. zatka ale ze to moze trvat aj tyzden este.. mala bola vcera nejaka velmi aktivna som musela byt na ctg hodinu .. a teraz kazdy dne ctg..

na nove majovcatka som zvedava aj ja - ci koska alebo sirinka uz maminkuju 😉

lasenka
14. máj 2009

kati - to je dobre, nie? aspon budes pod dohladom kazdy den 😉

kackabrcka
14. máj 2009

lasenka no zle to neni moj lekar 15km a nemocka 23km, vikend je ale muz doma tak ma zavezie on.. je vies otrava to uz je stale sa obliekat, soferovat a behat po lekaroch.. najlepsie je ze vcera bolo nase dieta akcne aj kontrakcie boli sa pytali ci a ako sa citim ci si myslim ze budu vacsie.. no a ked som u lekara svojho tak nic.. no som veru zvedava co dnes p. doktor vymysli ze budem pondelok naisto uz nastup nemocka.. no najradsej uz by som rodila - vcera im nerodil vobec nikto mila porodna mlada baba tam bola a doktorka tiez mladunka skoda ze to uz vcera neslo 😀

lasenka
14. máj 2009

kati - ale ides dnes, vsak? ono sa to moze rozbehnut kazdu chvilocku, tak do konca tyzdna to snad pojde 😉

kackabrcka
14. máj 2009

tak to dufam, no dnes veru poradna po 14tej ci skor zase len ctg a doktorovi pojdem az pondelok no som zvedava ako to so mnou doriesi.. by som bola inak rada ked ctg kazdy den ze by mi dal zajtra este termin u neho a nemusela by som sa trepat do mesta.. inak-este sa dnes chystam do tehucentra na fit loptu uz tam budu len baby pred terminom a asi ja jedina po termine 😖

lasenka
14. máj 2009

kacka - 🙂 ja som mala blbu noc, budila som sa x-krat na to, ze lezim na bruchu a pritom som na bruchu nelezala 😕 neviem co mi bolo, asi uz zacinam mat nejake nocne mory ci co 😅 a kde to je 24. maaaaaaj 😕

kackabrcka
14. máj 2009

ved len cca 10dni a mas to za sebou aj ty 😉 no ja som uz dnes vo sne rodila a bolo to celkom rychle 🙂 to ja inak teraz dobre spavam zalahnem okolo 22hej budim sa o asi 1dnej a este do 5tej potiahnem ...

lasenka
14. máj 2009

kacka - tak sa este vyspinkaj 😉 a hovoris ze 10 dni??? a co ak budem prenasat dalsich 10? 😔 🤐

kackabrcka
14. máj 2009

ja som myslela teba ze do 24.5. to mas za 10 😉 no ja dufam ze do pondelka pojdem, dnes sa hadam dozviem viac u lekara.. a este mam dospavat - no ani to sa mi nechce aj ked viem ze potom mi to bude vzacne..

monkap
14. máj 2009

ahojte,
kacka to mas super, ze uz si na 3 otvorena 😵 uz coskoro budes mat babatko v naruci ... vela sil

kackabrcka
14. máj 2009

monkap - to neviem veru ci to pojde tak rychlo.. teraz mam kazdy den ctg lebo tu sa nelezi v nemocke ako v SR.. ja uz chcem aspon do nedele 😢

monkap
14. máj 2009

kacka: drzim palce, nech mas malu cim skro pri sebe ..

lasenka
14. máj 2009

kacka - uvidis ze do nedele budes 😉
monka - ako si zvykas s dvoma detickami? patko je tiez majovy?

atima
14. máj 2009

ahojte
kodada zatiaľ nema nove spravy? Ako je na tom sirinka a kosska neviete?

monkap
14. máj 2009

las: patko je aprilovy ... zatial je mm doma, takze on sa stara o patrika ... od pondelka budem sama, tak som sama zvedava, ako to zvladnem ... zatial si to neviem celkom dobre predstavit 😝

kackabrcka
14. máj 2009

atima - koska ze nic na st. 269 pisalanejaka kamoska ci kto ze na porod to nevyzera ale nemocka ostala..
lasenka - dufam ze ano 😉
monka - tak vela sil + obdiv, dvojicky je tazsia varianta

monkap
14. máj 2009

kacka: vdaka, zvladli ini zvladnem aj ja 😉

bambi7
14. máj 2009

ahojte babulky este ste kinderka no tak drzkam palce nech ste coskoro maminky 😉

mon a zvladnes to si sikulka

kodada
14. máj 2009

ahojte tak babulky z neocnic sa neozvali 😉

bambi7
14. máj 2009

ahoj dadi ako sa mate?jejjjj ze 20t to je skvele

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre