Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

monkap
16. máj 2009

toto napisala mamartinka do majovych babatiek:

mamartinka • snž • Dnes o 19:26

ahojte.prepacte ze sa sem strkam.ale neviem ci do tejto temy nepisala niekedy ladywitch.ak ano tak dnes v noci sa jim narodila v Irskej porodnici o 1,47 nadherna Stanka z vahou 4170g.obe su v poriadku.

mimi21
16. máj 2009

juj no ja len dúfam, že v pondelok to už bude,
ale skôr si myslím, že keď v pondelok sa mám len hlásiť v nemocke, tak ma možno minimálne do utorku nechajú ešte 2v1
dnes je tu akýsi kľud, kde ste všetky, rodíte už ? 😉

kackabrcka
16. máj 2009

mimi aj ty ides pondelok ?

kackabrcka
16. máj 2009

monkap-prave som chcela pisat ze lady ma urcite uz babo lebo vcera pisala este IP ze ma bolesti a ze pojdu asi do nemocky a ze ked sa nozve tak porodila .. a ono predsa 😉 tak si aj jej mamina uzije malinku do stredy 😵 zelam vela zdravicka Stanke 🤐

mimi-nerodim len konecne mam muza doma a vies u nas su vzdy v sobotu nakupy.. no ja to mam pondelok iste na 8smu sa mam hlasit a zajtra idem este ctg-nemocka..

mimi21
16. máj 2009

no v pondelok len hospitalizácia, uvidíme čo dr. povie, dokedy ma nechajú čakať - dúfam, že to nebudú naťahovať tak dlho ako u kossky

monkap
16. máj 2009

kacka: veru, uz ma lady babo ... a ta vaha 😨 😨

kackabrcka
16. máj 2009

mimi u kosky u simi a u mna.. ja to budem mat pondelok uz +10dni ☹

mimi21
16. máj 2009

no mne hádam konečne v pondelok spravia to ctg, nech vidím rovnú čiaru, že kontrakcie nie a nie prísť 😀 😀 😀

mimi21
16. máj 2009

kačka ale už máš aspoň istotu, že to dlho trvať nebude
ja som si tým až taká istá nie a preto som potom taká nervózna 😒

mystery7
16. máj 2009

Ahojte kocky, je tu niekto?

mimi21
16. máj 2009

no ja som tu, aj keď by som bola radšej niekde inde 😀 😀 😀

kackabrcka
16. máj 2009

mimi u mna bola aj vcera rovna ciara, hlavne ze som na 3cm.. a co z toho.. druhe uz v nemocke a pomaly rodia a ja nic.. ☹ no ja este cakam ze mi nezaberie vyvolavacka a vies kde koncim-cisarak 😖
v porodke by som chcela byt aj ja 😉 😀

mys ja zial idem papa 😵

mystery7
16. máj 2009

ja som bola vcera na monitore a mala som nejake uplne nepravidelne kontrakcie, tak mi dr nakoniec dala cipok proti tvrdnutiu brucha, ale zeby mi nejako pomohol, nemozem povedat

mimi21
16. máj 2009

na veď aj mne keď vyvolávačka nič, tak cisarák, ale už mi je to fuk, len nech už je drobček pri mne a zdravučký

mystery7
16. máj 2009

kamoske zabrala az druha vyvolavacka

mimi21
16. máj 2009

no máme my starosti ...
dúfam, že čoskoro už prídu len samé radosti
no ale tej nemocnice sa bojím ako čert kríža 😖

mimi21
16. máj 2009

mys ja mám kamošku, ktorej ani čípok, ani infúzka, len cisársky ...

mystery7
16. máj 2009

uff, chudatko. snad nam to pojde lahsie 😉

mystery7
16. máj 2009

ja beriem nemocku ako nutne zlo, prezijem dajak a potom rychlo domov

mimi21
16. máj 2009

no snad hej
idem ja kuknut kamosku, vedla do paneláku, tak pekny vecer zatial vsetkym

zuzkad
16. máj 2009

ahojte kocky, dooost nestiham...a neviem ci viete ze mame dalsiu maminku...este 14.4.2009 sa maminkou stala SKOVKA 😉 😉 😉 "ahoj, volam sa Terezka, o siestej som vykukla na svet, miery mam modelkovske, 51cm a 3650g. Mamina je v poriadku, tatino ani neodpadol 😉 😉 😉 "

sssimi
16. máj 2009

Skovke Gratulkooooooooooo!!!

Mimi ja tiež nastupujem v pondelok do nemocky, ale vyvolávačku istú nemám ☹ ... Dnes som sa dozvedela, že ju aj tak dávajú aj v najhorších prípadoch, tak neviem čo budú so mnou riešiť... Ja nechcem ísť zbytočne ležať... Bodaj by mali plné stavy a ak sa nič nebude diať nech ma radšej domov pošlú 😖

kackabrcka
17. máj 2009

pekne nedelne ranko 😉

rybca
17. máj 2009

kacka - pekne i tebe..🙂

bambi7
17. máj 2009

skovke gratulujemmmmm

a simi drzkammmm moc palce aj vam babulky nech ste uz mamuse 😉 tak sa drzteeeeeeeeeeee

kackabrcka
17. máj 2009

rybca - ani ty nespis ? vidim ze uz si 42tt.. do kedy cakas ci ako kedy ides do nemocky ?

rybca
17. máj 2009

kacka - do nemocky som chcela ist uz predvcerom i vcera vecer, ale ako si lahnem, tak pravidelne cinnosti skoncia, maly je kazdy vecer tak bolestivo aktivny, ako este pocas 9 mesiacov nie, a zajtra len na prietoky, az v stredu by sa malo rozhodnut o hospitalizacii, uz som z toho na nervy, ak to takto pojde dalej, tak nas drahy nestihne ani odviest domov z porodnice a uz bude musiet ist spat do NL

bambi7
17. máj 2009

jej babulky cafte ako sa mate?

rybca
17. máj 2009

bambi - ahoj, ja som uz zufala, mrzuta, uz nech sa nieco deje..🙂

kackabrcka
17. máj 2009

rybca - no ti verim ze nervy hraju.. neboj aj moje, mna dali najprv na utorok a v piatok mi zase v nemocke povedali ze na pondelok.. tak idem este dnes na ctg-nemocka uvidime co mi zase povedia ci teda zajtra.. moja mala je tiez nejaka vrtosiva, vcera cely den tak neviem ci uz sa chystaju na svet.. by som bola rada uz 😉 keby aj dnes porodim.. a kedy ide muzik-priatel do NL?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre