Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

zuzkaprofant
9. apr 2009

jasne ze zoberem ...xixi.........no dnes dako tak ale iba sedim bo neda sa mi chodit ma picha dole az poali bo maly sa posuva ako tak citim vacej a vacej vcera ma tak vecer kopal na jedno miesot ze som myslela ze slepak mam ale potom prestal az som hykala taka bolest inac ma tak nekopka tak neviem preco vcera asi nemam miesto teraz spinka najedeny je tak ma klud

a ty ako bambi lezkas ja budem tiez dnes cely den

kosska3003
9. apr 2009

ahojte ja som sa akurat zobudila tak ranajkujem chlebik vo vajci ako sa mate 🙂

bambi7
9. apr 2009

zuzka ja klasika kazdy den to iste postel pyzamko 😀

aj ja by som si dala chleba vo vajci ale nema mi ho kto spravit 😀 tak mam tresku

kosska3003
9. apr 2009

bambi tak ti jeden posielam chytaj 😀 😀 no ja neviem co by som robila keby som mala lezat ved by som umrela lebo som tu sama ale pre malej zdravie by sme to spravili 🙂 😉 ale nezavidim ti ale uz ides do finale 😀

zuzkaprofant
9. apr 2009

ja som mala rano vianocku a teraz som si dala parku martinko mi bol nakupit tak dnes nevarim sme na jogurtikoch a ovoci 😀 😀 dievcata aj u va je tak pekne telo az clovek ma dobru naladku stoho aj ked som doma otvorim si okenko a lahnem a spinkam 😀

bambi7
9. apr 2009

koss ja som stale sama moj chodi okolo 18-18,30 a ked ma termin aj v noci ale zvykla som si

bambi7
9. apr 2009

robi to pre nas a nie som sama mam malu 😀

kosska3003
9. apr 2009

n zuzka no aj tu je pekne krasne ja pojdem vonku okolo 11 musim ist starkej predpisat lieky a vlozky no zase do cakarne joj ja sa v tych cakarnach nasedim no ale co uz musim ist 🙂

zuzkaprofant
9. apr 2009

koska obdivujem ta aj ostatne ze ste take aktivne ja len doma uz mozem ist a na koniec ulice ked sa prejdem tak mam dost isla by som uz niekam ale nepojdem az po porode ma martin zobere niekam uz sa boji 😀 😀

kosska3003
9. apr 2009

bambi no jasne ved robit niekto musi moj uz pride v stredu sa tesim velmi moc 🙂 no malu aj ja mam ale ta mi nopomoze ked nieco potrebujem ale mam aspon s kym pokecat a aj na nu so moc tesim 😀

bambi7
9. apr 2009

coskoro budeme mat program ked budu na svete 😵

kosska3003
9. apr 2009

zuzkaprof no chodi sa mi niekedy tazko ale som rada ze prejdem lebo neviem kto by so mnou chodil po tych doktoroch ked mm neni doma a to ja idem dvoma busmi tak som rada ze to prejdem aj sama 🙂
inac vcera som mala nerv lebo sla som rano na krv busom a cakala som kto ma pusti sadnut a samozrejme skoro plny bus skolakov ktory na teba kaslu a robia sa ze nevidia a az take dve pani tam zacali nadavat takym chalanom ze akoto ze nepustia tehu sadnut ci nevedia co sa patri a tak ma pustili no hruza cely den to v skole sedi a v buse ta nepusti sadnut strasne 😒

kosska3003
9. apr 2009

bambi ty budes chodit aj cely den od radosti 😀 😀 no to sa tesim hned budu tie prechadzky krajsie aj s kocikom a nasimi babatkami krasnimi v nich 🙂

dualcore
9. apr 2009

Dobre ranko tehulky. 🙂
Tak prave som sa vratila od doktora.maly sa neotocil tak mi zacina priprava na cisarsky rez.uz som aj predbezne objednana na nastup do nemocnice 21.4.takze asi ani majovka nebudem 😒
Inak je drobcek uplne v poriadku a ma 2500g.na prietokoch tiez vsetko v pohode len skoda ze si stale na tom zadocku sedi.no co uz...ale som rada ze je zdravucky 🙂

kosska3003
9. apr 2009

dual neboj mozno si to este rozmysli ved ta budu pozorovat kazdy tt nie drzim palce 🙂

mystery7
9. apr 2009

uz som spat 😀 caute

jamaat: tak to su v tom tescu super ceny.

zuzka: tu sa nedockas toho, ze nieco dostanes zadara. Ale ja som rada, ze si mozem kupit co sa mi paci, kym su peniaze. Lebo od kedy budem na MD tak ich bude malo. Je to aj skoda, ale co uz

dualcore
9. apr 2009

buduci tyzden ma uz nebude pozerat az v pondelok pred nastupom do nemocnice.ale moc to na otocku nevyzera teraz sme cakali cely mesiac a stale nic.a aj ja citim ze ked sa aj hybe vzdy sa vrati do tej ,,svojej" polohy.asi ma na to dovod ze sa neotoci.Co uz...len mi je to take divne ze uz za necele 2t tu uz mojho anjelika asi budem mat 🙂

mystery7
9. apr 2009

dual: nic neboj, mozno si to naozaj este premysli 😉

koska: aj ja sa snazim chodit, ale nohy mi puchnu cim dalej tym viacej. Dnes mam v praci slapky, lebo vceras om v lodickach nevladala dojst domov. Potrebovala by osm uz asi o 2 cisla vacsie

bambi7
9. apr 2009

dual gratulujem k vahe 😉 a nad cisarskym si nelam hlavu ked to inac nejde tak nejde ale hlavne ze budete ok to je doleziteeee

koss no hej ja budem rada chodit 😀 za chvilku mozeme kupit novu postel uz bude prelezana 😀

kosska3003
9. apr 2009

mystery no lodicky to co je to ani neskusam obuvat ja len v botaskach nic ine neobuvam radsej
bambi no to ti aj verim 🙂

mystery7
9. apr 2009

koska: tak do prace si to nemozem dovolit - tenisky 😒 ale dnes mam aspon slapky 😀 hned je to o inom 😀

dualcore
9. apr 2009

no ja si z toho hlavu uz ani nerobim len mi to pride take ...ani sama neviem 🙂 Ale tesim sa uz na Korinka 😀

bambi7
9. apr 2009

dual jasne aj tak s tym nic nespravis 😉 hlavne ze budete ok 😉 aj ja sa uz tesimmmmmm

dualcore
9. apr 2009

bambi a u teba to ako vyzera? 🙂

kosska3003
9. apr 2009

mystery no jasne do prace nie ale ved dneska si posledny den ak si dobre pamatam nie tak uz mozes potom iba tenicky 🙂

jamaat
9. apr 2009

dual - skús urobiť stojku, možno sa otočí. 🙂

bambi7
9. apr 2009

neviem naposledy povedal ze krcok je trochu pootvoreny na 1cm a nech len lezim ved vies ze ide na dovolenku nech este tam mala vydrzi 😀 a 16 ze mi povie co dalej tak budem mudrejsia potom ze sa to rozhodne

bambi7
9. apr 2009

skrateny na 1cm tak som chcela napisat

zuzkaprofant
9. apr 2009

dulacore aposn nebudes vediet co su to kontrakcie a vyhnes sa skrabaniu omietky 😀 😀

dualcore
9. apr 2009

jamaat...alebo mu budem svietit nech vie kadial von 😀

bambi ano viem ze ti ide doktor dovolenkovat. tak teda este ho pockajte...ved 16 je za chvilku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre