Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

domcek1111
6. apr 2009

pánečku bambi, tak som veľmi zvedavá..keď sa nebudeš dlho ozývať, tak vieme, že rodíííííííííííííííííííííííííííííííííííšššššššššššššššššššššš 😲 😅 😅 😕 😕 😀 😝 😝

dupinka
6. apr 2009

mys, tak ty mas s dekami vystarane na kazde obdobie 😀

Mna pobolieva hrdlo. Vcera som odpila MM z chladeneho pivka, tak dufam, ze to hlienenie prejde,....

domcek1111
6. apr 2009

zuzka tak ty si ale podarená.... 😀

bambi7
6. apr 2009

domcek do 16 tam musi byt 😀 a keby nieco nebojte poviem mojmu nech vam napise 😀

martinaxyz
6. apr 2009

tak to maly cíti že je vonku pekne a chce ísť už aj von..........beťár 😀

dupinka
6. apr 2009

juj, baby, uz sa to krati... ved niektore za 1-2tt mozu rodit!!

bambi7
6. apr 2009

ahoj dupi no uvidime co bude 😀

martinaxyz
6. apr 2009

Ja by som už rodila aj teraz........keď vonku je tak pekne........aj zmrzlinu predávajú....

bambi7
6. apr 2009

no tu zmrzku mnam ......ale mozem len kukat cez okno 😀

domcek1111
6. apr 2009

no ja som včera mal zmrzku-čokoládovú, mňamky....ale dnes som trocha prechladná... 😒
ináč, niekedy v pohode už by som aj rodila, ako dnes, keď som bola v noci na záchod...tak som si pomyslela, že keby to prišlo tak v pohode...
ale niekedy príde na mňa taký stressssssss, že nenormálne... 😖

dupinka
6. apr 2009

domcek, aj ja mam niekedy strach, ako zvladnem porod, ci nebudem hystercit... A ci dokazem byt nasmu drobcekovi dobrou mamou...
Na jednej strane by som to uz chcela mat za sebou, ale skor u mna prevlada ten pocit, ze nech to este dotiahneme minimalne do 38tt, aby bolo DUFAM vsetko v poriadku. Aj ked ani to, ze sa maly narodi v termine, nic nezarucuje.

sssimi
6. apr 2009

Ahojte Kočky! Veľa ste toho popísali-normálne nestíham 😀 ...

Ďakujem moc za pochvalu foto... Som z nich nadšená... Ja zbožňujem pozerať fotky..

Mys fotila nás fotografka, ktorú sme mali aj na svadbe 😉

Zuzkad koniky boli poschovávané v stajni ☹ a ten jediný čo bol vonku bol celkom besný... Nechcel sa dať pohladkať a ani nakŕmiť potvora...Len sa v diaľke predvádzal...

martinaxyz
6. apr 2009

Čo myslíte pustiama do Metra s dieťaťom, keď je to zakázané? 😀 😀 😀

zuzkaprofant
6. apr 2009

dievcata ako si mam sledovat kontrakcie od ekdy mi stvrdne brusko pokial nepovoli a potom sledovat ako casto je do hodky

martinaxyz
6. apr 2009

od kedy pocítiš bolesť ako pri menzese+stvrdnutie bruška...a je to pravidelný interval( napr. každých 5,10,15 min) ale hlavne sleduj bolesť....

zuzkaprofant
6. apr 2009

a ked nepravidelny tak nemam robit stres

duj mne azu zle na vracanie prislo bud stoho nasho pocasia alebo ja neivem stredu ma kontroolu tak uvidime co povie doky ja uz stresujem bo sa neviem vysledovat sama co a ako ked som nikdy nebola tehotna tak neviem co je oki a co uz oki nie je

martinaxyz
6. apr 2009

Presne tak!!! Troška sa ukludni a mysli pozitívne..... 🙂 🙂 možno sa len malý vystiera........

bambi7
6. apr 2009

babulky no uz to zacina coskkoro budeme mamce 🙂 zuzka este vydrzkajjjjjjj ten vas je ako nasa neviem kam sa ponahlaju 😀

domcek1111
6. apr 2009

😵 😵 dupi presne také pocity mám aj ja!!!! 😵 neboj dotiahneme to do úspešného konca!!!!!!!!!!!!!!!!!!potom už len budeme spomínať, ako sme stresovali, uvidíš.... 😵

zuzkaprofant
6. apr 2009

no hej fuj idem sa ja pobliect bo som sa bola opkupat az tak som sa vam spotila ..............xiix...........maly ma moj stresuje bo som mu vravela ze uz vsekto mame prichystane tak sa uz sais tesi vonku...xixii.x................uz nech mi tu mamina pride aby som bola kludna bo tak som sama a bojim sa co ked to pruide na mna

mystery7
6. apr 2009

presne tak som pripravena na vsetky rocne obdobia 😀 deky sa vzdy pouziju 😉

kocky, budte v po hode, ja chcem rodit az v termine 🙂 nie je sa kam ponahlat, nech naberu deturence co najviac sily 🙂

Zuzka: bud v pohode, to by bolo este skoro 😉 ja si myslim, ze tie prave bolesti spozname 😉 dobre ze ti minule urobili kontrolu v nemocke a ty vies, ze vsetko je ok 😉

sssimi
6. apr 2009

Babulky ja sa každe ráno budím zo stŕpnutými rukami-alebo skôr prstami-neviem ich zovrieť do dlane...to asi nie je normálne, že? čo s tým? V stredu na poradni jej poviem...

mystery7
6. apr 2009

simi: konecne je na tom niekto ako ja
kazde rano vstavams tym ze ma bolia ruky, od zapastia dole, mam ich napuchnute a bola ma aj kosti v zapasti

martinaxyz
6. apr 2009

Ja sa už radšej ani nepozorujem, lebo by som bola už dávno zinfarktovala...práve sa mi malé zobudilo a vystiera sa tak mám také veľké kopčeky na bruchu.... 😅 musím ho poštekliť.

bambi7
6. apr 2009

no mys ani nemusis spoznat 😀 ked som bola v poradni bola tam jedna baba ze ide len na kontrolu a lekar jej povedal ze nech ide pre tasku ze do hodiny nech je nazad ze idu rodit a ona len kukala 😀 su aj take pripady

mne povedal ze sa uz otvaram len kusok sice ale je mala je nizko moc a ze ju aj citi no ze tam dlho nebude .....no uvidime mozno nas prekvapi a bude 😀

zuzkaprofant
6. apr 2009

ved to bambi toho sa bojim bo moja mama mna aj brasku tak porodila a nemala zadne kontrakcie ako ciganka jej sestricky vraveliu ze rodi do hodky sme boli na svete, a moj maly je uz mesiac dole hlavickou a posuva sa ved aj na fotke vidno ze ako mam dole brusko uz a som sa pytala zesa mozem hne otvrorit nemusi to byt postupne alebo daky priznak mat tak ja neviem , varim si karfiol bo uz som zase hladna............xixiii..........dievcata co peciete na velku noc a co budete varit

bambi7
6. apr 2009

zuzkaprof jasne je to individualne.....uvidime ako dopadneme 😀

ja piect ani varit nemozem aj ked by som tak rada napiekla ale ved sa to potom dobehne ja milujem varit 😉 mamca donesie aj kolaciky a kacku knedlu a kapustu teda moj pojde pre jedlo k nasim a este aj udene nam zbali a majonez.salat 😀 vsetko zdraveeee 😀

sssimi
6. apr 2009

Mys, ale netrvá ti to dlho, však? Ja si ich rozcvičím a potom je už OK. Nepýtala si sa na to doktorky? Ja to mám asi 2tt a medzi tým som ešte poradňu nemala...

sssimi
6. apr 2009

Ja na veľkú noc nechystám nič, ale v sobotu oslavujeme mm 30tku... Budem robiť rezne, mama spraví zemiakový šalát, k tomu nejaké obložené misy, objednala som tortu-takú riadnu... A asi spravím bábovku a nasypem čipsov za tonu 😅 ... Tak len taká pohoda... Šak s tými rezňami bude veľa roboty... Asi dám aj mm smažiť 😀 Oslávenec nech maká....

bambi7
6. apr 2009

simiii spravne 😀 mne teda navari mamca a je ....svokrovci ti budu v egypte tak ani nik nepride a budeme len tak vegetit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre