Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sssimi
13. apr 2009

Babuľky zajtra 15:30 si na mňa spomente. Budem sa potiť na skúške a bude to riadny masaker....

Zuzkaprofant ja som celé sviatky pretortovala... MM oslavoval 30tku 😀

zuzkaprofant
13. apr 2009

dievcata som si dnes dala nove fotky kukali ste aka som tlusta 😀 😀 mam 26kg takze musite papat lebo depky chytam a ani vonku uz nevychadzam na hambu 😀

kosska3003
13. apr 2009

ssssimi jasne budem drzat palceky 😀 😀 😀 hadam uz tuto poslednu zvladnes pred porodom nie
no ja idem do postele lebo zajra rano vstavam skoro dobruuuuuuuuuu nooooooc

sssimi
13. apr 2009

Zuzkaprofant ja jem zmrzku pri každej príležitosti, lebo mi sťahuje pálenie záhy... Ja viem-som fakt divná... 😅

zuzkaprofant
13. apr 2009

a davas si aj taku v metse ci kupovanu mne mamka nekaze kvoli samonele pre istotu ze potom si dam ked sa maly narodi

simi neboj drzime ti palceky ked uvidia brusko skusku mas urobenu

mystery7
13. apr 2009

simi: ja tiez jem hocikedy zmrzku. 🙂

mystery7
13. apr 2009

zuzka: fotky mas super, umelecke. kto ta fotil? martin?

j ajem zmrzku aj z Aidy a aj z obchodu 🙂 teraz mam v mrazaku 2 🙂

zuzkaprofant
13. apr 2009

hej martin aby som dake mala na pamatku aby maly videl ako mamina jeho bola buchta 😀 😀 😀 uz som akurat predychaval tvrduntie bruska uvidime kedy pride dalsie, inac ta zatka to vam len raz vyjde aleebo to ide castejsie

mystery7
13. apr 2009

zatka je len jedna, tak podla mna by mala byjst len raz.

sssimi
13. apr 2009

Zuzkaprofant veď vizeráš perfektne. Veľmi pekné fotky ste narobili... A tam kde skoro ležíš ani nevyzeráš na 9ty mesiac.... Si kočka. Pristane ti to...
A s tou skúškou to také ľahké nebude... To mám písomnú skúšku a keďže nás profesori vôbec nepoznajú, tak mi nič nepomôže.... A pri tomto profesorovy by nepomohlo ani keby mi tam plodová voda odtiekla... Poslal by ma von zo slovamy aby som nevyrušovala a že sa uvidíme v júny na opraváku 😅
A zmrzku si dávam normálne v meste kupovanú v tých stánkoch...

zuzkaprofant
13. apr 2009

som sa dlho malovala aby mi tvar troska zuzilo 😀 😀 😀 a inac naj je fotenie v bielom bo som mala aj farebne oblecko ale to som ina buchta hned sme to mazali bo ked som videla tak som plakala ze to nie som ja 😀 😀
som chcela ist do studia sa dat pofoti ale nepojdem az s malym ked pochudnem a dam sa dokopy lebo som si vlasy od leta nefarbila a ani uz nestiham nechavam dlhe

neboj simi moja spoluziacka tka isla na skusku a sa bali ze porodi tak ani 3 min tam nebola hned jej zapisovali A 😀 😀 a vecer pos kuskke utekala do porodnice 😀

sssimi
13. apr 2009

Zuzi zátka ti môže odtiecť naraz alebo pomaly postupne môže odtekať aj týždeň... a mala by byť hnedej až krvavej farby... Takže ak si nájdeš aj krv, tak žiadny stres...

jamaat
13. apr 2009

Ahojte babky, žabky.

Kodada - už predtým keď som čítala tvoje problémy, tak som si spomenula na svoje prvé tehotenstvo. Ja som odpadla v obuve. 🙂 Potom som sa už naučila, že keď mi prišlo na odpadnutie, tak si proste čupnúť alebo aspoň zohnúť. Inak to státie v rade pri pokladni je úplne typické, tiež sa mi stalo v Kauflande, že mi prišlo zle a musela som si ísť sadnúť do auta, kým môj chlop zaplatil. Tak sa teda drž. Ja som na nízky tlak brala teraz guaranu (káva mi nechutí a je mi z nej zle) a pijem litre zeleného čaju.
A čítala som tu na fóre, že na zlatú žilu zvykne pomôcť, ak si to natrieš detským olejom a že sa to aspoň trochu stiahne dnu.

sssimi
13. apr 2009

Zuzka len škoda že máme písomné skúšky a je nás 150 ľudí čiže si ma pri tom počte ani nevšimne 😕

zuzkaprofant
13. apr 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaj ta to skoda simi ale neboj zober tahak das pod brusko ked ta uvidia nechaju ta tak neboj nic maly to zahra zacni dyhcat ze mas kontrakcie ....ixixxiiii....zvladnes to

mystery7
13. apr 2009

simi: skus si sadnut tak, aby ta bolo dobre vidiet 😉

sssimi
13. apr 2009

Ozaj Kodada a hlavne nesadávať dlho na záchode... Žiadne noviny a tak... Spraviť čo je treba a utekááááť, lebo sedením na w.c si v podstate namáhaš črevo a vytlača sa... Ja som sa tohoto strašne bála, tak som si to naštudovala a zatiaľ je to OK... Uvidíme ako po pôrode...

jamaat
13. apr 2009

Sssimi - tak zajtra držím palce. V koľkom si vlastne ročníku? Ja som šla študovať VŠ cez materskú (aj rozvod som stihla 🙂 ) a veru keby som vedela, čo ma čaká, asi sa na to nedám. Ale my sme tam mali hrozných blbcov. Nakoniec som teda aj dosiahla Ing, ale zatiaľ mi je ten titul na dve veci.

zuzkaprofant
13. apr 2009

dievcata este otazka ta zatka kolko dni alebo tt ma vyjst pred porodom

sssimi
13. apr 2009

Mys profesor je taký.... iný.... On by mi to nedal ani keby mi už hlavička trčala 😀 ...

Zuzi ťahák si ani neviem pripraviť keďže na skúšku som si musela naštudovať knihu, ktorá má 250strán a on dáva otázky štýlom, že kde otvorí knihu, tak takú otázku ti dá... Nevedela by som čo si mám na ten ťahák napísať 😅

mystery7
13. apr 2009

simi: tak to fakt budes potrebovat nase pzitivne myslenie 🙄 je to nejaky somar

zuzkaprofant
13. apr 2009

jaaaaaaaaaj a scoho akeho predmetu mas skusku
neboj zvladnes to dako

sssimi
13. apr 2009

Jamat 2hý ročník...

Zuzi niektoré ženy si vraj ani nevšimnú že im niečo také odtieklo... Ale keď odteká tak pôrod môže začať do týždňa, ale aj do pár hodín...
Kamoške odtiekla večer o 10tej a malá sa narodila o 7mej...

sssimi
13. apr 2009

Zuzi Socialnoprávna ochrana detí a sociálna kuratela 😅

sssimi
13. apr 2009

Mys to veru budem potrebovať... Naposledy bolo z 80ľudí jedno A a potom sa to trošinku zvyšovalo a zrazu taká kôpka ľudí čo neprešla až ma zarazilo... Nechápem načo si robí problémy... Mohol nás mať z krku a nie nás takto dusiť...

zuzkaprofant
13. apr 2009

jaj tak to treba nastudovat simi si myslim alebo dako vykecas na papier
no som zvedava stou zadkou zo mna stale nieco vytekalo posledny cas doky vravel mi nieco ale ja som mu tak prd rozumela 😀 😀 😀 uvidime co bude ja u zmam pobalene veci nachystyne mama mi pride v nedelu tak maly moze pist pomalicky lebo aj tak je o tt vacisu ako ja som tehotna co som si vsimla a podla stavu akym chodim a existujem poslednej dobe a podla usmevu znamych a susedov tak rodime kazdym dnom ze bar´s mam velke brucho a som taka velka ze akurat na porodnu salu 😀 😀 ta som zvedava kedy sa bude chcet ist malemu vonku
inac dievcata ked si date ruku pod prisa kolko cm mate take mekke ze tam nie je babtko ze to tak stisnete v pohode a od kedy citite babo mate to rozdielne ako pre tt mne to stale dako klesa a jlesa maly ja sam celu dlan a nieco tak je dako dole

mystery7
13. apr 2009

vies, ti profesori musia aj niekoho vyhadzat. stale dufaju, ze z tych vyhodenych sa nejaki uz neratia. a ti co su neodbitni, tak ti nakoniec skusku nejako ziskaju

mystery7
13. apr 2009

zuzka ja mam maleho az hore pod prsiami. dokonca sa mi prsia suchaju o vrch brucha 🙄 nic prijemne

zuzkaprofant
13. apr 2009

tak ti asi postupne uz spadne brusko bo mne dako pada kazdy tt ho ma nizsie
zajtra si mys uz doma ze 1.den na materskej 😀

mystery7
13. apr 2009

hej veru tak. len od rana vyrazam na poradnu, neviem kedy sa vratim 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre