Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sirinka
14. apr 2009

iinuska to som aj ja povedala...ze dobre to je tak ako je...ved na co by sme sa potom tesili 🙂

dupi co sa tyka dovolenky na sk si hlavu nelam...na tych par dni mozes davat aj kupovane prikrmy z flasticiek, babu sa nic nestane...

iinuska
14. apr 2009

Dupi, no tak hned po Mikulasovi, to je super

dupinka
14. apr 2009

uz teraz sa tesime 😵 😵 Dufam, ze dovtedy nedojde k zmenam planu. 🙂
Sirinka, uvidime, aky bude maly papkac.

Baby, aj u vas je tak krasne teplucko? Uz sa tesim, ako pojdeme s MM v piatok na trznicu, chcem kupit tahave muskaty na balkon. Susedy sa doslova pretekaju, ktora ma krajsie a bohatsie skrasleny balkon.

iinuska
14. apr 2009

U nas je uz naozaj ako v lete, len stale vybehujem na dvor sa zohriat, lebo vnutri je chladnejsie, ako vonku. 🙂

sirinka
14. apr 2009

dupi veru je, ja uz som vysadila muskaty do zahonu a vecer vysadime uz aj paradajky... 🙂

iinuska
14. apr 2009

Babulky, ja uz zacinam mat trosku obavy z porodu, ci vsetko dobre dopadne. Minule som sa az rozplakala. 😢

sirinka
14. apr 2009

iinuska no to ani nespominaj...ja som to momentalne vdaka tomuto peknemu pocasiu uplne vytesnila z hlavy...

baby co ste z Ba...viete mi povedat, ako sa dostanem autom do zoo? z obchvatu smer z petrzalky...

dupinka
14. apr 2009

Kedysi som neznasala kazdu sobotu travit na zahradke pod dozorom mojej hyperaktivnej babky, ktora, hoci zahradka patrila nasim, dodnes riadi celu "farmu". Nasadilo sa toho neurekom, starosti okolo toho vela, aj ked ten zber stal za to.

A teraz mi to chyba, vyjst s motykou do zahonu, okopat jahody,.... a hlavne vidiet, ako sa to pod rukami vsetko meni a rastie. A potom tie chutne plody ovocia a zeleninky z vlastnej zahradky.... Mnam!
Brala by som taky malicky zahon, vyslovene pre potesenie, nie drinu.

iinuska
14. apr 2009

Dupinka, my mame zadradu, respektive svokra, ona to tam riadi, vysadza aj to, co nema zmysel, potom ked je sucho place, ze nazaprsi, ked prsi, tak place, ze je vela buriny a tak dokola. Ja vztah k zahrade nemam, pristahovala som sa z BA. A ked tak, ako pises, kusok niecoho len pre prvu chvilku, napr. jahodky, paradajky a pod. to nie je zle.

iinuska
14. apr 2009

Sirinka, ked som bola minuly tt v poradni, doki, ze no tak este3, 4 tt...Fiha, clovek si to ani neuvedomi a je to tu. Teraz si ma objednal uz po tyzdni, zajtra idem znova.

domcek1111
14. apr 2009

ahojte babenky, tak boli sme v poradni-malé je už otočené dole halvičkou, zatiaľ sa neotváram, takže ešte rodiť sa nechystám.... 😀 škoda, už by som aj šla... 😅 poradňa už o 2 týždne...
dupinka, takže Tatry, tak to je super... 😵 a kam presne idete?
juj babenky, pekný dník vám prajem, u nás je v celku dobré počasie...pôjdem sa prejsť na stavbu...ku manželíkovi...tak pa 😵

soffi
14. apr 2009

ahijte bABULky, ako sa mavate???????nejake novink&? som tu ken nA skok

rybca
14. apr 2009

ja idem zajtra na kultivacie, dufam, ze ma bude aj kukat, nie len vytierat, cez sviatky som mala i hrudkovity hlien

domcek1111
14. apr 2009

rybča mne dnes bral kultivaciu-tuším to je vlastne ten výter na streptokoka....aj ja som mala hrudkovitý hlien-taký zelenkavý-nič ma nesvrbí...ale predpisal mi čipky do pošvy značka macmiror 500 a to budem brať len len 1 x denne 7 dní...

monkap
14. apr 2009

dupinka: jej, tatry - hned by som sla 🙂

ja mam poradnu kazdy tyzden - tak isto kazdy tyzden prietoky, biometriu, monitor ...

baby uz sa to naozaj blizi , kazdym dnom ...

saskarisko
14. apr 2009

Sirinka - ano, ano La roche posay 😅 . chybicka se vloudila, ja najcastejsie od nich pouzivam prave Lipikar.

Ja som muskaty vyhodila von na balkon minuly tyzden, ale este ich potrebujem min. 22. tie by mali dorazit tento tyzden. a zahradu pre tento rok uplne vypustam, lebo je bez sance ju stihat.

Dupinka - tie Tatry budete mat super. a naozaj par dni Ti drobec vydrzi aj na kupovanej strave

domcek1111
14. apr 2009

no veru blíži sa to.... 😅 teším aj bojíííííííííííííííííííííííím............... 😅

saskarisko
14. apr 2009

Ja musim dnes zavolat porodnikovi kedy mam ist tento tyzden na sono. a vo stvrtok alebo v piatok idem na ctg

domcek1111
14. apr 2009

sakra, ja som chcela svojho gynekológa aj ku pôrodu, ale nedá sa, je viazaný svojou ambulanciou, takže by hocikedy nemohol len tak odísť a nechať ženy len tak.....no škoda... 😖

rybca
14. apr 2009

ja uz by som rada presla od gynekologicky k porodnikovi...🙂

domcek1111
14. apr 2009

a to tak môžeš rybca prestúpiť?.....
a všimla si si, že ty máš termín neskôr o 2 dni a už si v 37 tt?a ja len v 36 tt...akosi to tu zle počíta... 😀

domcek1111
14. apr 2009

jáj ja som to zle pochopila..už by si šla rodiť, čo?!!!!!!!!! 😀 😝 sorry, ale keď som tehu, akosi mi to nepáli... 😅

rybca
14. apr 2009

domcek, no ked prejdem k poronikovi do nemocky, uz to bude blizsie..🙂 ani neviem ako to tu mam nastavene, ja by som teraz podla usg mala byt 35 tt ukonceny..🙂

domcek1111
14. apr 2009

no veď práve pozerám, že si už v 37 tt..ale veď to nevadí... 😵

rybca
14. apr 2009

ono velkost babatka je uz aj tak asi na ten 37 tt..🙂 v 31 tt sme boli velky na 35 tt..🙂

dm1
14. apr 2009

aj ja som bola dnes na poradni a doki mi povedala ze tie opuchy su fakt moc hrozne. Mam kvoli tomu hned aj bielkoviny v moci ale nastastie tlak je OK. Dala mi nejake tabletky na odvodnenie a mam jest a varit totalne bez soli.... Kontrolu mam uz za tyzden tak uvidime.

Inak mi povedala ze maly bude riadne veliky tak som sa zlakla este viac porodu ze ako ho vytlacim 😀 . Ale hlavne nech je v poriadku.

dupinka
14. apr 2009

Rybca, tak sa velkost drobceka celkom dobre upravila....
Dm, neboj, vytlacis 😉

Ja mam poradnu vo stvrtok, tiez mi bude doky brat vyter a dufam,ze sa dozviem aj nieco viac o prietokoch, lebo zatial ani zmienka 😒 .

Co sa tyka Tatier, budu to Tatranske Zruby, voj. zotavovna. Odtial sme si doniesli "darcek" v podobe nasho drobatka, tak sa vraciame na "miesto cinu". 😀 😀 Je to pri Smokovci, cca 15min. pesia prechadzka. Uz teraz sa tesime. 😵 😵

Co ste dnes kuchtili? Neviem, co na veceru ☹

rybca
14. apr 2009

dupinka - ja som si uvarila paradajkovu polievku so syrcekom..🙂 na veceru budem mat len chlebik s niecim..🙂

dupinka
14. apr 2009

hm, diky za typ! 😉

lolaz
14. apr 2009

Ahoj rybca mne tak isto povedla doki ze som o 2 tyzdne dopredu s malym

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre