Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

henka76
15. apr 2009

Dupinka,aj prezradíš kde,my bývame v mlynárciach,hned za hyperom v rod.dome

dupinka
15. apr 2009

Smerodajna odchylka vsak moze byt od 0.17 do 0.10

a podla tohto by som termin porodu neposudzovala. Skor je to info, ako je babatko zasobovane cez pupocnik. Tie hodnoty su si tak blizke, ze rozdiel je minimalny..

dupinka
15. apr 2009

Henka, my byvame na Klokocine, za Kaufom uplne hore, posledna ulica 😉

lasenka
15. apr 2009

dupi - aha, no uz som sa zlakla, lebo este nemam nic pripravene 😉
ked som studovala v Nitre, byvala som na Klokocine za Kauflandom 😉

mystery7
15. apr 2009

ja mam dnes volat dokine a objednat sa na prietoky, a aj minule som podla nich bola tyzden vopred

bambi7
15. apr 2009

cafte babulky ako?

dupinka
15. apr 2009

my byvame v NR "len" 2 roky...

Inak, ako prebiehaju tie prietoky? Lebo moj doky na sone vzdy kuka, ci je dost plodovej vody, ci nie je nizko placenta a ci srdiecko dobre bije, ci nie su nejake vykyvy v pulze. Preto neviem, ci ma bude vobec na nejake prietoky posielat. Ale to by malo byt ine vysetrenie, vsak? Aby som vedela zajtra, ci mam trvat na tom, aby mi vypisal nejaky papier do nemocky, co viem, tam sa to robi,....

lasenka
15. apr 2009

bambi - ahojky 🙂 ako sa mas?

zuzkad
15. apr 2009

ahojte kocky,

prave mam ranajky oneskorene...robila som poriadky doma, prezliekala som postelne pradlo...vysavala atd atd...asi sa uz chystam 😀 😀 ..inac je to zlate...lebo posledne dni, ked niekomu zavolam tak kazdy mi zdvihne telefon a na miesto "ahoj" sa ma ako prve kazdy pyta ..."uz rodis" ?? sa smeje...tak uz hned ked zavolam do predu hlasim "nerodim...ahoj" 😀 😀 😀

babulky dajte mi tip ,...mam vybrane kuracie prsia a neviem co spravit...nechcem ale smazene, lebo to sme male nedavno 😝 😝 ...nemate nieco dobre ?? Nejaku rychlovku ??

bambi zajtra mame den D 😉 😉 kedy budeme mat nejake infosky nove 😅 😅

ozaj dnes nam donesu novu sedacku tak sa tesiiiiiiiiiiiim 😅 😅 😅 😅 😅

bambi7
15. apr 2009

caf las ja po starommmm ,zajtra uz idem do poradne aspon budem vediet co dalej,vecer ma bolelo brucho az pichalo az som citila malu ....uz sa tesim na zajtra nech viem 😉 inac fajn

a vy ako?

dupinka
15. apr 2009

zuzkad: chces rezne alebo na rezanceky??

Ak rezne, tak ich len trochu osmaz, podlej vodou a nechaj dusit. Na to pridaj smotanu, nivu a pripadne zahustit hladkou nukou/mayzenou.

Ak na rezanceky,skus Kung pao: pridaj k masku trochu hub (ak susene, obarit vriacou vodou), cervenu papriku/kapiu, dochutit sojovou/worchestrovou omackou, prip. trochu kari, sol, niekto dava trochu sladkej kapusty. Ak chces hustejsiu omacku, tak trochu muky. No a podavas s ryzou prip. hranolkami.

lasenka
15. apr 2009

bambi - my sme ok, bola som dnes v nemocke, male bolo akcne az hroza 😕 🙂 doky sa smial, ze si vela nepospim, ked sa narodi 😉 poradnu mam az o tyzden, ale zatial je vsetko v pohode, tak som rada 😉

bambi, zuzkad - zajtra vam drzim palce 😉

bambi7
15. apr 2009

zuzkad no zajtra budeme vediet 😀 a nova sedacka super tak aspon vsetko bude hotove kym budes mamca

lasenka
15. apr 2009

ani ja neviem, co dnes varit 😔

zuzkad
15. apr 2009

dupinka dakujem za tip 😉 😉 😉 ..nivu nemozem kv alergii, ale to druhe sa mi pozdava...budem musiet sa do toho aj pustit..lebo uz je dooost hodin a ja som ako spomaleny film 😝 😝

bambi7
15. apr 2009

las no sranda 🙂 dakujeme a myslite na nas 😉

no nasa sa hlavne mrvi v noci to bude nocny vtacik 😀

mystery7
15. apr 2009

ja dnes robim kuracie prsia na prirodny sposob - len nakorenim, necham odstat a potom rychlo, kratko osmazim na panvici + k tomu tzatziky a hranolky

zuzkaprofant
15. apr 2009

cafte co preberate ja som hodku klikala na nete co si objednam a maju vsetko moje xxl velkosti predane na nervu musim vyskusat zajtra

dupinka
15. apr 2009

ja som sa vcera normalne prelakla, lebo pri zaspavani ma zacalo strasne boliet podbrusko, ako pred kramamy, no a maly sa tak statocne vrtel, ze som normalne citila hlavicku dole....

bambi7
15. apr 2009

dupi ja hlavicku citim tiez....lekar povedal ze aj on 😀 je nizko uz no uvidime

zuzkad
15. apr 2009

las dakujeme 😉 😉 😉 dufam, ze obe budeme mat super spravy 😉 😉 ...moj malinky sa zacak vrtiet posledne dni viac ako doposial..sa smejem, ze do teraz nic a teraz ked ma menej miesta sa vrti jedna radost 🙂 🙂

dnes som hore od siedmej rano..to sa mi uz dlho nestalo...paaani, ale to asi pre to, ze som isla na zachod...a potom sa moj Petko prebral a mrvil sa, potom nas prisla pozriet nasa fenka Amy a uz sa mi nechcelo spat....nevadi pospim si poobede 😉 😉

bambi7
15. apr 2009

zuzkad to je inac super ze vies si rano pospat ja som hore hned 😅 aj v noci idem casto na WC 😀 a rano uz mam naprogramovane vstavanie a je 😀

dupinka
15. apr 2009

baby, opustam vas. Idem urobit poriadok do kuchyne a nieco dobre ukuchtit 😉 nakuknem sem popoludni. Majte sa 🙂

zuzkaprofant
15. apr 2009

dievcata mna dnes dako boli podbrusko od rana a krize viacej ako inokedy a mam taky vytok je biely a brusko mi dako tvrdne tak neviem neviem chodim sledovat sitauciu v kuse na zachodik 😀

bambi7
15. apr 2009

pa dupi 🙂

babulky a co mate dnes na plane?ja si otvorim okno v detskej a budem si opalovat tvar 😀 lahnem do relax.kresla a bude 😀 aspon sa citim ze som vonku 😅

mystery7
15. apr 2009

zuzka: viem, ze je to tazke, ked si sama ale snaz sa nesledovat, lebo sa sama velmi stresujes

ja idem urobit poriadny, pochystam sa a idem sa prejst trosku

bambi7
15. apr 2009

zuzka ja to mavam casto neboj ked to pride zbadame 😉 tak si lazkaj a oddychuj

zuzkaprofant
15. apr 2009

idem si lahnut nech si podriemem snad prejde bolest bruska , inac to sa neda nesledovat ked to tak boli...........xi.ixix.idem poobede tu budem idem zase nieco hladat na netiku potrebujem dlhe letne saty nech mam co nosit 😀

zuzkad
15. apr 2009

juuj bambi nie ze sa opalis tak, ze budes ako od mora 😉 😉 😀 😀 ale jasne...ved aspon tak si troska v kontakte s prirodou..inac od zajtra sa ma zatiahnut a piatok sobota prsat ☹ ☹ tak si uzime slniecko este....

sa tesim, prave som volala pediatricke a pytala som sa, ci ma vezme s malym...a ze jasne..je po telefone veelmi prijemna a hned sa pytala co cakame a ze pride za mnou domov, ked jej zavolam...strasne prijemna...som rada, ze aj toto mam vybavene 😉 😉

bambi7
15. apr 2009

no zuzkad to by nebolo zle byt tak opalena 😀 ale asi tazko 😀

aj moj volal ten vybavil vsetko za mna 😀 a ze ked nepojdem rodit nech sa zastavim v piatok ze by sme si pokecali aby nas spoznala myslim ta detska lekarka moj povedal ze je prijemna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre