Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

emode
15. apr 2009

jamaat ty vecny optimista 😀
ale mas pravdu aj horsie bolo a prezilo sa 😉

jamaat
15. apr 2009

Noaže! 🙂

dupinka
15. apr 2009

baby, pozerate relaciu MAMA TO VIE NAJLEPSIE??? Chodi to raz za 2 tyzdne na STV 2, o 18:35, zajtra okolo 13.hod to reprizuju. Fakt dobre veci su tam...
Robi to v podstate redakcia casopisu Mama a ja, dobre spracovane 😉

iinuska
15. apr 2009

Dupinka, ja som ani o takej relacii nepocula, ale pozriem si to. Dik za tip. 😉

rybca
15. apr 2009

dupi, aj ja si to zajtra kuknem..🙂

dm1
15. apr 2009

dupi ja som o tej relacii citala v mame a ja ale akosi som vzdy zabudla pozriet... Zajtra kuknem ak zase nezabudnem 😉

kvetinkaaa
15. apr 2009

ahojte!

didi aj ja sa pripajam, blahozelam! je to super ze malička aj ty ste v poraidku! a vsetky sme usudili ze mala pekné miery takze bude z nej isto kočka 😉 idem pozriet či nemas uz nejaku foto v albumiku 😉

dm1 ahojky, takze ty opuchas? si sa mi moc naposledy nezdala ze by si opuchala...sa ti to tak zhoršilo? ja zatial neopucham, dokonca som od poslednej poradne schudla kilečko...
takze hovoris ze uz moc nesolite. mozete k nam chodit na obedy, ja moc nesolim a stary nadava ze "varime ako pre srdciarov" 😉 ale to iba niekedy, vacsinou si dosolí na tanieri.
mne povedal dr dnes ze mala ma asi (odhad, nemeral,nevazil!) podla neho okolo 2800g, ze ked vydrzime do terminu bude mat isto cez tri kila. a ze v pondelok mi ju odvazia. idem na nejake kardio či čo? asi niečo so srdiečkom to je nie?
a potom dalsi pondelok mam poradnu.
a tej vahy sa neboj. ved byvaju aj vacsie. ber to tak ze lepsie akoby mal mat málo. ver, ja som sa skor bala ze budeme mat maličko kg tá naša. teraz som rada, ma upokojil. uvidime v pondelok čo odvázime 🙂

dm1
15. apr 2009

kvetinka ja som praveze opuchla za posledny tyzden max.2 a je to horor. S mojimi trojkami nohami nosim manzelove ponozky 8 a aj tie mam oramikovane okolo clenkov.... Obrucku som si skusala manzelovu a je mi skoro mala... Dufam ze po porode sa to rychlo vrati do normalu lebo ma vystre.

zuzkaprofant
15. apr 2009

dm neboj da sa do normalu aj ja dufam ja uz len v zabkach chodim ktore ma aj tak tlacia a ponozky ja si ani neobuvam 😀 😀 😀 ja si myslim ze do mesiaca po porode odpuchnem a daco aj zhodim 😀
co dnes porabate dako to tu viazna

bambi7
15. apr 2009

cafte babulky aj mne zacali puchnut nohy a prsteky na ruke 😅 ale po porode sa to spravi 😉

zuzkaprof jasne ze mame balkon ale ja nemam ani sediet dlho a potom ma to po 10min boli a nechce sa mi tam ani sediet vonku je vonku 😉

dm1
15. apr 2009

zuzkaprofant - to aj ja dufam ze sa to da do normalu ale este viac dufam sa to nebude zhorsovat.

ozaj ako ste na tom s popukanim bruska? ja som mala najskor len tak slabo ale teraz uz je to brutal cely spodok brucha napriek tomu ze sa mazem poctivo od sameho zaciatku 😠 😠 😠 . Stve ma to ale vzdy si poviem ze hlavne nech je maly v pohode.

zuzkaprofant
15. apr 2009

no ja ked nepochudnem a neodpuchnem tak mozem moj cely satnik vyhodit ja ani letne topanky neobujme nic aj zabky ma tlacia taku tlustnu nozku mam ......xiixiii. pozitivne v tom myslim a hovorim si ze schudnem schudnem .xixiija si nevidim brusko uz ani v zrkadelku sa pucim ked chcem pokukat ale mne asi nepopraskalo velmi nema uz co popraskat ja ma brutal kozu takze stie tam uz nie je ani vidiet si myslim............iixixi.inac cecky mi dako ovisli 😠

bambi7
15. apr 2009

ja nemam nic .....

dm ale o zalezi aj od elasticity koze

bambi7
15. apr 2009

babulky jasne ze schudnemeeee 😉

zuzkaprofant
15. apr 2009

no hej a zalezi ako velke bruska mate bo mozem mat neviem aku elesticku kopzu ale ked mam brucho ako medicimbal tak tam ani neviem aky krem nepomoze..xiixixi.....
co ste papali na veceru ja idem papat jablcka nic sa mi nechcelo varit dako uz sa tesim na mamku konecne mi niekto navari

iinuska
15. apr 2009

Ahojte, ja s opuchmi zatial problemy nemam,
dm, podla mna to popukanie bruska nesuvisi len s kremovanim, ale aj ci ma slovek na to nabeh alebo nie. Ja strie po prvom dietati nemam, tak uvidim. Zatial je to v pohode. 😉

zuzkaprofant
15. apr 2009

bambi ty nemas co chudnut ved si ani vela neribrla tolko kolko vazi babo a okolo toho veci ale tuk nemas nasebe zadny ja mam aj za vas ostatne nohy ako udene kolienka a 3 brada sa smejem uz ze obezita do porodu budem mat 90kg 😀 😀 😀 dobre ze tehu trva len 9m lebo keby to bolo dlhsie tak predbehnem aj slona 🙄

bambi7
15. apr 2009

zuzka aj ja mam velke brusko aj lekar povedal 😀 a dodal ze po mne nebude ked zbadal mm 😀

sirinka
15. apr 2009

ahojte...my sme sa vratili zo zoo akurat...teda sme sa uchodili a malu zaujali akurat plameniaky a pred odchodom pes... 😝 ale pekne poobedie to bolo...

mne trosku opuchaju na vecer nohy, ale nic hrozne a strie nemam...rano ked lezim na chrbte to vyzera, ze som uz po porode, co mi brucho ani nevidno...

bambi7
15. apr 2009

zuzka ale mam co by nie 😀 na mne je to tiez vidiet som nizka ale co schudneme pockaj ked budu na svete 😉

bambi7
15. apr 2009

siri no tak vylet bol dobry?

zuzkaprofant
15. apr 2009

no si myslim ze tiez schudnem aj ked mi kazdy vravi ze len aby bo vies kamosky nepochudli po porode tak ma stgrasia tak ani ich ku nam nevolam radsej som uz sama doma bo pesimistky ma strasia ze budem prenasat ze jaky porod a ine hluposti 😠 😠
ja si myslim ze do pol roka by som mohla mat tak aspon 65kg ved budem sama na maleho a budem rada ked si pospim ....xixiixi

iinuska
15. apr 2009

Babulky, ja som za posledny mesiac ani vela nepribrala, tak 1 kg.Asi to bude tym, ze nejem sladke... 😉

bambi7
15. apr 2009

zuzka nepocuvaj ich vsetko bude ok a jasne ze schudnessss

bambi7
15. apr 2009

to je super inuss ja milujem sladkeee 😅 a okrem toho aj mimca teraz viac priberajuuu

zuzkaprofant
15. apr 2009

inuska stastny si clovek ja cele tehu bars nejem sladkosti a ja mam za 3 dni 1kg bnavyse ci jem alebo nie to uz je jedno u mna nechapem preco tak rychlo priberam ale je pravda ja aj v netehu stave som rychlo priberala ja ked jem tak jogurt denne a vodu pijem tak mam dobru postavu ale akonahle zjem 3krad do dna nieco uz sa mi lepi tuk 😠

sirinka
15. apr 2009

bambi hej, uzili sme si to...

zuzka co by si neschudla, vsetko zalezi od teba a zivotneho stylu, aky budete mat... 😉

iinuska ja jedavam vkuse sladke a posledny mesiac som tiez vela nenabrala...ale zase som stale s malou vonku a v kuse chodime a robim v zahradke...

iinuska
15. apr 2009

ano zuzi, nepocuvaj ich 😀 😀 😀

iinuska
15. apr 2009

vsetky budeme ako lanky 🙂

bambi7
15. apr 2009

keby som mohla ja aspon von tak by bolo dobre ale ked clovek len lezi tak sa lepi vsetko 😀 ale na to ze len lezim sa da a potom budem behat kocikom 😀

siri super ze bolo dobre 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre