Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

lasenka
6. apr 2009

bambi - my mame s mojimi rodicmi domceky hned prid sebe, takze su to moji najblizsi susedia 😉 takze ked nie je grilovacka, je u nich 😉 a sestra je uz tehulka? a ockovi verim, my mame so sestrou 3 deti, moje bude teraz stvrte, ale je to krasny pocit pre starych rodicov, ked ich mozu vziat do zahrady k stromom, na hojdacku 😉 normalne omladnu... a my si so sestrou uzivame pri kavicke 😉

lasenka
6. apr 2009

sirinka - my budeme riesit tento problem az buduci rok, tiez by sm eradi nieco protismykove... skus pozriet modrastrecha.sk, tam to baby nedavno rozoberali, ale uz nepamätam nazov temy 😒

sirinka
6. apr 2009

bambi super tak vopred diky 😀

lasenka ved to, do predu sme dali dlazbu a smyka sa jak fras, uz som sa tam aj krasne vytrepala...
tak uz sa tesim na vymenu tipov na grilovanie...my este nie sme moc skuseni, len zaciatocnici, tak vas budem rada citat 😵

sirinka
6. apr 2009

veru, svokrovci maju pri dome na morave maly rybnik a klarka cely vikend krmila rybicky a umyvala kamene s babickou 😀

lasenka
6. apr 2009

siri - rada 😉 leto by sme brala 12 mesiacov v roku 😵

bambi7
6. apr 2009

niekde aj popysu ze protasmykove a prd 😀 no popytam sa mojho

sssimi
6. apr 2009

Las, Siri ďakujem za pochvalu 😉

Siri a tie mačacie hlavy či ako sa tomu hovorí... Ono sa to tak ukladá a zapadá pekne do seba a keďže nie sú takej veľkosti ako obkladačky, tak sa na nich aj oveľa menej šmýka... A jasnačka vyzerá to úplne super keď si pekne vyberieš...

bambi7
6. apr 2009

sestra nie je este tehu je v skotsku vyse 2 rokov ale uz by sa mali vratit domov.....tak uvidime a u nas sa nacakali kym to vyslo ale je to tuuuu 😉
co sa tyka domceku mne sa pacia ale my s muzov by sme nechceli 😅 aj ked je pravda ze ich projektuje a ma k tomu blizko dako nas to nelaka...... 😅

sirinka
6. apr 2009

lasenka ja mam rada vsetky rocne obdobia...myslim, ze keby som mala stale leto, prestala by som sa z nheo tak ohromne tesit.

bambi ja som zatial protismykove stetla iba tie okolo bazenov 😀 a aj tam som uz videla poriadne pady...

lasenka
6. apr 2009

babule, idem si trosku posedkat na terasu a precitat knihu 😉 krasny dnik 😉

bambi7
6. apr 2009

prepacte za chyby pisu ....ked pisem ani nekukam co 😅

bambi7
6. apr 2009

pa lasssss a pekne sa opal 🙂

sssimi
6. apr 2009

http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag...

Siri niečo takéto som myslela len trošku iné zloženie

sirinka
6. apr 2009

sssimi to je ako zamkova dlazba, ze? musime zistit, ake to je vysoke, zase aby sa nam to sem zmestilo 😝

mystery7
6. apr 2009

je to pekne len to musi byt naozaj protismykove
ujo si kupil ze vraj protismykovu a teraz musi chodit po spickach ked je mokro a mrzne 😅

sirinka
6. apr 2009

sssimi diky za fotecky... 🙂

mystery7
6. apr 2009

kocky ja som v praci uz len do konca tyzdna 😀 😀

bambi7
6. apr 2009

babulky idem kuki tv este pridem zatial paaa

sssimi
6. apr 2009

Siri nie je zač... Radšej takto niečo hľadám ako sa učím 😅 😅 😅 ... Len neviem kto potom za mňa bude robiť skúšku 😅

A ono je skoro všetko šmykľavé keď to zamrzne. My máme vyasfaltovanú cestu a už som sa par krát strepala...
Možno treba dať pozor aj na to aby sa to nepoškodilo keď sa bude rozbíjať ľad... Siri budeš mať čo robiť 😉 aby si vybrala správne

sirinka
6. apr 2009

mystery 😀 tak co nevidiet uz mas pokoj...

mystery7
6. apr 2009

siri: veru tak

uz tu zacinaju fajne teploty (myslim u nas v kancliku) tak to by som puchla jedna radost 😝

sirinka
6. apr 2009

sssimi no uvidime, najlepsie je ist asi na nejaky veltrh, ci vystavu a tam sa to da hned vsetko porovnat...

sssimi
6. apr 2009

Mys pred chvíľou som hovorila zo susedou a ona mala to tŕpnutie tiež... Je potom tŕpli ruky až po lakte, ale po pôrode jej to prešlo... Horšie dopadla druhá suseda, ktorej to začalo až po pôrode a až tak, že nemohla držať malú na rukách a skončila s tým v nemocnici... Vraj magnezium by malo na to pomôcť.

sirinka
6. apr 2009

mys nic mi nehovor, ja som robila na odd, ktore bolo pod plechovou strechou, bez klimy...nastastie sme mali povolene letne oblecko, kratke sukne, nohavice a tielka, lebo inac by sme skapali ked sme sa museli natahovat zo 60-80kg ludmi...

dupinka
6. apr 2009

konecne som vas precitala. Dnes som nejako ospala, nic sa mi nechce. Este ze je upratane a navarene 😅

Soffi,ahoj! Skus v teme Paragrafy, tam su baby, ktore vedia poradit - gapa.... A ked nie, tak otravovat dookola, pytat sa aj viackrat.

Kocky, co sa tyka zvykov, tak ja chcem udrziavat co najviac vychodniarskych - posvatenie jedal, oblievanie, aj vyzdoba. A bola som nemilo prekvapena, ked nam kamos zahlasil, ze tu v NR rimskokatolici nesvatia pokrmy v kosikoch. Este ze chodime do greckokatol. kostolika, taka druzna atmosfera je, kedze nas je malo...a posvatime si to tam.

No a robime varenu sunku, syrek - hrudku (naslano, necham odtiect v gaze a potom zatazim loparikom, na kt. dam napr. hrniec plny vody - vytvori sa hrudka v tvare slzy a pekne sa to kraja na misu). No a klobaska, varene vajicka, zemiakovy salat, cvikla, chren...

Piect nebudem vela, potom to nema kto jest. Asi len strudlu - tu s MM milujeme s roznymi plnkami a mozno kokosovu roladu. 😵

mystery7
6. apr 2009

simi: vdaka za info
ale je to dost hnusne, lebo rano s anemozem ani poriadne podopriet na posteli a vstat ☹

siri: nam tu od 11:00 svieti slnko, velke okna. povodne sme ani zaluzie nemali a nechceli nam dat, ale som povedala ze sa do takej kancelarie nestahujem. tak dali zaluzie. 🙄
mame tu uz 30°C

sirinka
6. apr 2009

dupi ty si grekokatolicka? aj moja babka bola...
my nechavame tu hrudku zavesenu v gaze...tak mame taku gulku 😀
a na vychode je tradicia polievania, ze? lebo zase manzelova rodina z moravy iba sibackuje, oni nepolievaju...

dupinka
6. apr 2009

siri: ano, som... A hrudku robime tak, ze tu zmes natlacime do gazy (moja babka usila celej rodine vrecuska 😀 ),necham odtiect srvatku, no a potom dam pod loparik, zatazim napr. hrncom a urobi sa tvar slzy.

U nas sa oblieva a niekedy by mohlo byt tej vody menej. Dufam, ze tento rok bude MM ohladuplnejsi, minuly rok som "vyfasovala" vedro vody este v pyzame. 🙂

atima
6. apr 2009

soffi ak si bola zamestnana rieši to zamestnavateľ ak nezamestnana dostanes životne minimum ak manžel nerobi a po pol roku rodičovsky prispevok teda 4770 korun, myslim. Prečo to nedaju, čo ti povedali? Ty na matersku dovolenku nastupuješ 6 týždnov pred terminom pôrodu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre