Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sssimi
20. apr 2009

Dual práve som na teba myslela, že už musíš byť riadne nervózna pred zajtrajškom, tak škoda... Už mohol byť Korinko na svete.... Ale na to najlepšie si treba počkať... Ten tt ti ubehne ani nebudeš vedieť ako.... Hlavne aby ti výsledky boli OK!

lasenka
20. apr 2009

baby - ja sa dnes citim hrozne!... maly mi tlaci na rebra, prevaluje sa, picha dole, nemozem ani kludne sediet nie este niekam ist... dnes je neposlusny 😔

zuzkaprofant
20. apr 2009

dievcata co je dobre tak na urychlenie porodu ja tu upratujem s maminou ze nech to urychlime................ixixixix.......ja dnes mam na obedik hrstkovu polievocku a ryzovy nakyp akolaciky na veceru ku kakau ta to mojmu malemu sa urcite nebude chceit ist von ked sa tam dobre najem , tt som drzala dietku a uz skoro bol vonku 😀 😀 😀

dualcore
20. apr 2009

sissi dakujem si zlata.cele ma to tak zdeprimovalo.ale zajtra mi daju 2 termin kedy mi ju uz urobia.tak zajtra ma caka lietanie po vysetreniach. ☹

sssimi
20. apr 2009

Zuzi ak zvládneš skús schody.... Trošku pobehať hore dole.... A ak by si to nezvládala, tak ak máš pohupaj sa na fit lopte... Aj to by mohlo zabrať....

Dual tak som zvedavá... A aké výsledky máš zle?

mystery7
20. apr 2009

ahojky kocky, prave som dosla zo socialky
ani som vela necakala 😉

tak co mame nejake nove majovciatko? 😉 zuzka uz chces rodit? skus okna umyvat

dualcore
20. apr 2009

ja sa tomu ani nerozumiem.nejaky vnutorny odber koli tej sekcii a tam mi vyslo viac hodnot zle.neviem ani co to znamena 😒 tak mi brali krv dnes zas na biochemiu.zajtra budu vysledky a potom idem na predoperacne...len nech je to uz ok 😖

zuzkaprofant
20. apr 2009

vcera som tak chodila hore dole na terasu a nic aj pratat som bola susedke aj som pratala doma varila umyvla som terza vanu tak uvydime bo ma az pod zalieva 😀 😀

dualcore
20. apr 2009

zuzi to mas ako naschval...mozno ak budes prave oddychovat tak ta to chyti 🙂

jamaat
20. apr 2009

zuzkaprof - ty sa toľko chystáš na to rodenie, že nakoniec just pôjdeš medzi poslednými. Ale veď nakoniec máš ešte 2 týždne do termínu 🙂

jamaat
20. apr 2009

Dual - čo tá materská? Prišla maximálna?

lasenka
20. apr 2009

zuzka - odporuca sa keksikovanie 😅

dual - drzim ti palce 😉

dualcore
20. apr 2009

jamaat este neprislo ziadne vyrozumenie...ale cakam ako na ihlach 🙂

jamaat
20. apr 2009

dual...jaaaj, veď to chodila ešte len za marec. Takže tebe ešte asi nie. Dilina som. 🙂

mystery7
20. apr 2009

zuzka: malemu sa mozno nechce vonku 😉 je mu tam fajne

dualcore
20. apr 2009

las dakujem 🙂

monkap
20. apr 2009

las: u nas je poradna do 11,00 a minule sestricka vravela, ze dr. robil poradnu do 13,00 co tam bolo tolko zien ... takze mne je lepsie sa objednat ..

zuzkaprofant
20. apr 2009

nic s keksiku mna odle velmi boli takze by som umrela od bolesti ☹
vcera tak kopal ked prisla moja mama som sa smiala ako macka vo vreci santil 😀

mystery7
20. apr 2009

asi tusil, ze dosla babka a ide varit dobrotky pre vas dvoch 😀

monkap
20. apr 2009

ja teda na keksikovanie nemam ani pomylenie ani chut 😝

mystery7
20. apr 2009

ja mam pomyslenie a aj chut, ale sa bojim 😅 vcera ma nejako divne pichalo v podbrusku, tak nechcem riskovat

monkap
20. apr 2009

mys: mna vcera vecer dost vela pichalo v podbrusku ... neviem co sa dialo

lasenka
20. apr 2009

tak my obcas keksikujeme 🤐 samozrejme mierne 😉

monka - u nas je teraz tiez vela tehuliek... doky sa smeje, ze v aprili a maji je ich najviac, lebo ked odratas 9 mesiacov, su to deti dovolenkove (jul, august) 😅

mystery7
20. apr 2009

no, aj mna by zaujimalo co s avcera dialo, asi bol blby den. bol to riadne divny pocit. snad to bude ok 😉

dupinka
20. apr 2009

zuzka: tak skus poriadny sex! 😀 😀 😀 vraj je to dobra vyvolavacka. A pranie vo vani, v predklone, vraj z 😀 bera tiez.
Cinnosti, pri ktorych sa natahuju ruky nad hlavu, by tehotne nemali, vraj sa moze babatko omotat pupocnikovou snurou, preto sa neodporuca vesanie pradla a zaclon...

Dual: a to ti nemozu dat iba spinalku? Ci aj tam musis mat dobre vysledky?? Nevyznam sa v tom, tak sa pytam.

Inak, co ste pisali k objednavaniu sa na poradnu. Moj doky zvycajne ordinuje popoludni, dopoludnia pracuje v nemocke. Zacina poradnou, kde sestra objedna 4-5 tehulky. Takze cakame jedine v pripade, ak ma v nemocke surny pripad. A tehulky vola sestricka podla toho, ako mame ktora termin, prip. rizikove.... Ale to sa da. 😉

zuzkad
20. apr 2009

Zuzka kamoska dostala radu nejest len vela pit a ze to pomoze...veru od rana nejedla len pila vodu..a okolo 12 poobede tusim nejak uz bola v nemocke a rodila....cize jej pomohlo to, co jej poradili...ja to mam tiez v plane, ked ine sa nebude dat...ja sa skoro kazdy den kupem a nic...sex nehrozi, kedze maly ma moc dole natlacenu hlavicku, nedokazala by som mat sex a mysliet na jeho hlavicku...ktora je skoro vonku 😖 😖 to by som z toho nic nemala 😖 😖 cize ja to skusim bez jedla, ale samozrejme, ze nie uplne cely den...nepotrebujem odpadnut....to tak primerane 😉 😉

dualcore : je skoda, ze este zajtra nebudes maminka, ale zas je to spravne, aspon vies, ze vsetko kontroluju ako maju a nepojdes rodit, ked nie je vsetko v poriadku, nebudu komplikacie a teda si porod pekne vychutnas a nebudes sa stresovat, ze nieco sa skomplikovalo....Korinko si este uzije brusenko, maminka spanok a o to viac bude vase prve stretnutie krasne 😉 😉

mystery7
20. apr 2009

u nas je to tak, ze na poradnu sme objednane ale sklz je vzdy nejaky, raz bol asi hodinu inac v pohode do pol hodiny sa da

dupinka
20. apr 2009

baby, ja som sa normalne v noci zobudila na hroznu chut na "keksikovanie", len kym som sa otocila k MM, rozboleli ma vsetky lonove a bedrove kosti (cez vikend som ani chvilku poriadne neoddychovala). Tak som sa k MM len tichucko pritulila a bolo po romantike.
Zajtra mame 2. vyrocie sobasa, tak premyslam, co podnikneme. 😵

mystery7
20. apr 2009

dupinka, ja kym sa otocim v noci na poteli, tak to trva aj 10 minut 😒 citim sa ako parny valec

zuzkaprofant
20. apr 2009

ja skusam vsetko ved uz mam take priznaky od minuleho tt preto stresujem , uz sme aj isli do nemocky ale sme sa vratili bo nic preslo to 😀 😀 nechapem brucho mam uz dole maly uz bude vykukovat o chvilu a nic uvidime sa mu nehcce asi vazne 😀 😀
moj mm nechce bo by viete co malemu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre