Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mystery7
23. apr 2009

mne sa paci termin 22.5. 😀 mm ma narodky. to by bolo super keby to tak vyslo 😉 a moja mama ma narodky 21.5.

lasenka
23. apr 2009

martinka - a post I. alebo II. znamena, kde je otoceny chrbatik - ci na lavej alebo pravej strane.. takze by si mala mat polohu dietatka uz spravne 😉

jamaat - ani ja si to neviem predstavit cakat tak dlho 😨

martinaxyz
23. apr 2009

mys ja mám termín 22.5. ale chcem 6.5. rodiť vtedy má mm narodky a mne sa páči dátum 5.5.

lasenka
23. apr 2009

mne sa paci termin 1. maj - vyvolava to vo mne komunisticky den mavatieka lampionov 😉 to boli casy 😅

lasenka
23. apr 2009

10.5 ma narodky moja svokrusa - tak vtedy dufam neporodim 😎

mystery7
23. apr 2009

znama rodila 1.5., porod ok, ale nemocka vyludnena a sestricky nestihali starat sa o deticky. Nakoniec jej malu neskoro priniesli, bola dehydrovana a vraj z toho chytla silnu alergiu. nemoze nic nosit len bavlnu ☹

ale termin je to pekny 😉

mystery7
23. apr 2009

las: nechces sa zavdacit svokre? 😅

martinaxyz
23. apr 2009

takto nepotešiť svokru 😀

mystery7
23. apr 2009

ja prave pozeram ze tiez mam polohu PPH II 🙂

martinaxyz
23. apr 2009

tak máme rovnaké skratky, a povedal Ti dr že je to OK?

mystery7
23. apr 2009

ja som sa pytala ci je uz maly otoceny hlavickou dole a povedala mi ze ano
takze nic neboj, mas to ok 😉

lasenka
23. apr 2009

mys - najviac sa bojim toho, zeby v ten den chcela byt pri porode - ze ako darcek 😀 😀 😀

mystery7
23. apr 2009

las: neblazni, tak jej povies, ze sa to neda, ked vopred nebola na nauke 😉 musis byt kreativna 🙂

martinaxyz
23. apr 2009

tak si asi vystiera nohy a vyzerá to ako by bolo priečne... 🙂

lasenka
23. apr 2009

no nic ine by mi neostaval, no nepoznas ju - je dost neodbytna, musela by som zvysit hlas 😅 ale brrrr, ani si to nepredstavujem, hoci svokrusu mam dobru 😉

kackabrcka
23. apr 2009

lasenka lanove semienka pomahaju aj na wc dostat ich v DMdrogiske a ja ich vacsinou den vopred nasypem do jogurtu ale kyslej smotany, lebo ked sa zaleju vodou tak su vacsinou mazlave..

lasenka
23. apr 2009

kacka - diiik 😉

jamaat
23. apr 2009

martina - Aj ja mám taký pocit, ako by som ho mala priečne, lebo ma kope do boku. A aj na bruchu mi behajú hrbolčeky, tak nechápem, ako to môže, keď je celý čas dole hlavičkou a chrbátik by mal byť smerom von. 🙂

martinaxyz
23. apr 2009

kackabrcka aj ich rozdrvíš alebo ich ješ celé? Ja som ich zjedla celé...

emode
23. apr 2009

caute babenky
nejako sa nam ochladilo 😠
mata citis kopkanie naboku bruska??? aj nasa mala tam vystiera nozicku a mas babenko dobre otocene neboj ale ak ti ide brusko skor do sirky tak do asi bude dievcatko 😀

las tie lanove semienka sa musia makke papat?
cajik poctivo pijem aj teraz 😉 este som si kupilla homeopatika arniku a na spustenie laktacie po ...

mystery7
23. apr 2009

ja sm pozerala minule knihu ako je deculko otocene a ked si roztahuje rucicky do stran, tak to moze vyzerat ze je priecne. Aj moj maly sa vselijako natahuje a mam hrbolceky na roznych castiach brucha zaroven 😅

martinaxyz
23. apr 2009

už je asi netrpezlivý a chce ísť von...
emode aké je to homeopatikum?

lasenka
23. apr 2009

emode - ja ti neviem moja, len dnes som sa dozvedela o tom "urychlovaku" 😅 ale kacka pise, ze ich dava do jogurtiku alebo smotany...
nabehnem do DM este dnes 😉

emode
23. apr 2009

jamaat si zober ze ono vystrkuje naraz ramienko, zadocek a nozicky tak to mas hned niekolko hrbolcekov 🙂)
mne sa dnes nic nechce ale asi idem zehlit lebo mi je nejaka zima ...

lasenka
23. apr 2009

aj mne je zima, musela som natiahnut rolacik 😒 ochladilo sa hnusne 😖

emode - ty mas taku krasnu letnu fotecku v pase, radost na teba pozerat 😉

dupinka
23. apr 2009

Ahojte!

tak predsa sa vcera rodilo! 😉

DUALCORE GRATULUJEMe a prajeme Kornelkovi, nech sa mu na tomto svete dari!!!!

Nas maly sa tiez vselijako vrti, ale skor je to take prevalovanie sa viac na bok, nelezi stale priecne. A ked rozhodi rucicky, tak to citim az kdesi po stranach, skoro na chrbte..

Co sa tyka terminov, mne vychydza termin presne, aj maly je doslova tabulkovo velky + vysledky. Len doky vravel, ze este tyzden a moze sa to rozbehnut. To preto, ze uz budeme mat za sebou 38tt, a aj ten krcok dostava zabrat. Hm, uvidime, kedy sa maly rozhodne prist na svet. Len dufam, ze pocka aspon do stredy, lebo tatik bude par dni prec...

bambi7
23. apr 2009

babulky aj ked je zimsie ale aspon tolko nozky nepuchnu 😀 aspon mne 😀

lasenka
23. apr 2009

bambi - lezkas v postielke? ja som naobliekana ako na Sibir 😖 vonku fuuuka... dufam, ze sa coskoro otepli

bambi7
23. apr 2009

hej ja mam este pyzamko ako vzdy 😀 ale nozicky mam vylozene 😀 za chvilku sa pojdem osprchovat ale este mam cas

lasenka
23. apr 2009

😉 idem asi aj ja pod perinku a nieco si precitam... maleho mam v skolke, tak dnes som tu uplne sama, teda uplne az nie 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre