Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

dannynka
27. apr 2009

siri-mne ani manzel nepomohol.....na mna asi neucinkuje nic a to som ho otravovala kazdy vecer 😝 😀 😅

ale uz vazne idem,paaaa

sirinka
27. apr 2009

sssimi no to je celkom mozne, ze ti pomaly odteka voda...treba si dat vlozku a zajtra na poradni to ukazat...nech urobia temesvariho skusku....

sssimi
27. apr 2009

Jaj práve mi volal manžel či som OK. Po tom včerajšom postrašení sa mi zdá, že strašne zle spal... Bola som asi 5x cikať a on bol pri každom mojom pohybe hore... A to on spáva ako medveď...

Ja dnes robím vysmážané bravčové rezne s ryžou... 😝

sssimi
27. apr 2009

Siri dobrý nápad. Aj to tak spravím... Ale ako sa poznám tak keď si dám ráno vložku tak na just mi nič neodtečie 😀

sssimi
27. apr 2009

Kočky ja mám takto o týžden termin podľa PM 😀

henka76
27. apr 2009

sssimi-robíš mi chute a to som už najedená 🙂 aj môj mm sa ma stále vypytuje,ked idem na wcko,či už ideme..v poslednom čase ani nespáva 🙂

martinaxyz
27. apr 2009

Temešváryho roztok vraj dostať kúpiť aj v lekárni, ale netreba sa na to spoliehať

sssimi
27. apr 2009

Henka ja som išla večer do sprchy a odbehla som ešte pred tým na w.c a manžel vletel do kúpelne, vybehol a hovorí "toto sa mi nepáči"!!!! A hladal ma po dome.... Tak som sa smiala, že čo sa mu nepáči. A on vystresovane, že načo som išla na w.c, že či mi zátka začala odtekať.... Ja nechápem kde na tie nápady chodí 😀 😀 😀

Maťa vraj stojí skoro 500sk a v poradni dúfam spravia zadara...

sirinka
27. apr 2009

sssimi ked neodtecie, tak ich aspon na to upozorni, nech na USG skontroluju mnozstvo plodovky... 😉

sssimi
27. apr 2009

Siri len moja doky má sono len na účel pozretia srdiečka... Ten prístroj má snáď 30 rokov, tak neviem či sa jej to bude dať pozrieť.... Ale aj tak sa jej spýtam...

kosska3003
27. apr 2009

no mne moze odtekat ze jej mam vela no ale nepocitujem ze by tiekla ja mam len vytok ja varim svieckovu a nemozem ju dovarit akosi

sirinka
27. apr 2009

sssimi to neva...mnozstvo vody na nom uvidi, neboj...

sssimi
27. apr 2009

Kosska prídem na obed 😉 ... Milujem sviečkovu, ale nevarím ju, lebo mm ju nelubi...tak len čakám kedy robí mamina...

kosska3003
27. apr 2009

ssssimi no dojdi ja ju robim prvy krat tak hadam sa to bude dat jest 😀 😀 😀 ale tvari sa ze hej

henka76
27. apr 2009

kočky-ja som celé tehu nemala zvláštne chute ani nič mimoriadne sa mi nežiadalo a dnes by som zjedla hocičo.mám strašnú chuť na zemiakovú kašu s cibuľkou..mňam..

sssimi
27. apr 2009

Henka ja mám chute len posledný mesiac... Zjem aj to čo nelubim 😀 ....
Ja mám dnes zase prataciu náladu... Už mám povysávané, umyte dlážky, smažia sa mi rezne, upratala som, periem...ešte kvety polejem a keď dovysmážam doupratujem kuchyňu a aj tam umyjem dlážky a potom ma čaká už len oholiť si nôžky 🙂 ... Asi sa pripravujem, že zajtra si ma doky nechá v nemocnici 😀 , ale to dúfam, že nie...

domcek1111
27. apr 2009

dupinka, veru riadne dlho som tu nebola...
akosi ste tu fajn partia, ktoré čo to už viete o sebe.... 😵 takže nechcem blbo vyzerať, keď by som sa niečo pýtala, a vy sa bavíte o nejakej téme už 3 dni...dúfam, že viete ako to myslím... 😅
ale som veľmi rada, že májovky sú aprílovky... 😵 😵
dannynka a kosska HOR sa DO TOHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!držkám palčeky.... 😵 😵 😵
no dnes sa idem kupať-zajtra do poradne, uf tak som veľmi zvedavá...

kosska3003
27. apr 2009

domcek ahoj a diky vsak sme to mali rozbehnut a stale akosi nic no dufam ze mi ten porod v stredu vyvolaju ak neporodim 🙂

domcek1111
27. apr 2009

moja, držím fakt palčeky....už by si to chcela mať za sebou, čo?!!!!neboj, zachvíľku budeš držať batôžtek pri sebe... 😵

kosska3003
27. apr 2009

no tak tomu ver a hlavne od vcera tak ma boli noha aj krivam a neviem z coho to v tom klbe hore asi ako sa mi panva rozsiruje alebo neviem co vsak uvidim v stredu

henka76
27. apr 2009

sssimi-aj ja som dnes v pohybe.oprala,už aj ožehlila,upratala,umyla kupelku,nachystala obed .už aj kvety som popolievala,bylinky pretrhala..teraz ešte vyfenovat vlasy a prichystat synátora.zajtra ide na rybársku sútaž,na tri dni.potom kúpel a zajtra k doktorovi 🙂

domcek1111
27. apr 2009

kosska, a aj krívam.... 😀 😝 dokonca som nemohla výjsť na stavbu hore kopcom...a romýšľala som z čoho...myslíš, že je to panva?...
henka, tomu sa hovorí predpôrodná príprava- chuť pracovať... 😀

kosska3003
27. apr 2009

domcek no ved ja neviem ved som nespadla nic ani som sa nebuchla a chodit nemozem to sa uz rosipavame uz chapem co sa ma to stale ludia pytaju uz si sa rosipala a ja nie ale od vcera sa uz aj hej

kosska3003
27. apr 2009

idem si ja natiahnut cloveka nachvilu zatial pa 🙂

henka76
27. apr 2009

domcek-mna bolí bedrový klb od piateho mesiaca a už mesiac mám strpnuté prsty na rukách ☹ ale snažím sa stále byt v pohybe 😉 ved čo iné mi zostáva...

domcek1111
27. apr 2009

kosska pozerám, že tiež si zaťažená na zelenkavú....my síce nevieme čo to bude, no ale veď zelená je taká univerzálna-pre chlapca, aj pre dievča....chcela som dať do albumíku foto, lenže neviete mi poradiť, fotku mi nezobralo, lebo mám ju väčšiu ako 700 kb, neviete ako ju mám zmenšiť, na to som akosi antitalent 😅 😝 ....
kosska, choď pekne...

martinaxyz
27. apr 2009

ak sa Ti chce tak ju odfoť nanovo na najmenej pixelov, alebo ju orež v programe na úpravu fotie 😉 odporúčam Ti ju odfotiť na novo, je to jednoduchšie...

kodada
27. apr 2009

domcek alebo klikni pravym tlacitkom misy na fotku a daj upravit

martinaxyz
27. apr 2009

Dievčatá majte sa pekne 😀 ozvem sa zajtra po poradni 😎

Prajem pekný deň a nové májovčiatko 😉

kodada
27. apr 2009

pekny den aj tebe Mati

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre