Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sirinka
1. máj 2009

kodada sssimi?

martinaxyz
1. máj 2009

kodada tak prezrad kto je to 😉

kosska3003
1. máj 2009

kodada ja som to neni tak potom neviem zuzkad

kosska3003
1. máj 2009

kodada ktooooooooooooooooo

monkap
1. máj 2009

sssimi??? ta mala vcera pred sebou vela aktivit .... 😨

kosska: a sudek co povedal?? budu sa riadit tym 13.5.?? cize ziadne vyvolavanie, nic??

monkap
1. máj 2009

inac, ked zacala odtekat plodova voda, to moze byt este na dlho ... v nemocnici jednej babe zacala v sobotu rano o 7,00 a porodila v nedelu 23,00

kosska3003
1. máj 2009

monka no sudek povedal ze plati potom ten termin podla sona a vyvolavat nejdu lebo som zavreta a vcera ma primar prezeral a povedal ze to neni vobec na porod takze len cakat

monkap
1. máj 2009

kosska: to chcu aby si rodila 5kg babo?? jja tomu ozaj nerozumiem, ... no uvidim ako dopadnem ja ... v pondelok mam monitor, prietoky, sono a uvidim, co potom povie dr. 😝

kodada
1. máj 2009

zuzkaprofant je uz v nemocke 😉

sirinka
1. máj 2009

monkap veru...aj kamoske odtiekla voda a porodila az o dva dni...

kodada
1. máj 2009

odeteka jej voda, ale vobec nie je otvorena

sirinka
1. máj 2009

a mne odtekala 5 dni...ale pomaly 😉

kosska3003
1. máj 2009

monka asi hej ja som len zvedava kolko nakoniec bude mat tu vahu mama mi vravela ze brat mal 4200 tak aspon viem po kom to mam 🙂

monkap
1. máj 2009

mne neodtiekla ... dr. ju prepichol 😝

kosska3003
1. máj 2009

tak zuzka no moja nech sa drzi a ma to za sebou chuda ved ta sa tiez natrapila no uvidime kedy napise ze uz ma maleho pri sebe

kosska3003
1. máj 2009

ved ja vravim keby mi aspon voda odtiekla tak by uz cosi robili ale nic mne totalne nic neni

monkap
1. máj 2009

kosska. mne tiez nic nebolo a prislo to uplne zrazu ... to sa moze zmenit kazdu minutu ...

zuzkaprof drzim palce

sirinka
1. máj 2009

waw...tak zuzka nam to v maji nacne... 😀 veru...toto mala aj ta moja kamoska...voda odtiekla a babo nechcelo ist von...dva dni cakali, ona nechcela ziadne lieky, urychlovaky nic...a ked uz jej povedali, ze ak do hodiny nic, musia ist na cisarsky, tak sa jej to rozbehlo...a nakoniec z toho bol 4 a pol kilovy valibuk 😝

kosska3003
1. máj 2009

monka no ved to ale stale nic ja cakam furt pocuj kolko si tu lezala ked si mala zle prietoky a potom si mala ake vysledky dobre lebo vedla mna lezi baba a tiez mala zle prietoky ale tiez ma mensie babo ako ty tak nevie chudatko kolko tu bude

kosska3003
1. máj 2009

siri to asi aj ta moja bude mat tolko joj az ma zabolelo dole ako ta hlava pojde von

sirinka
1. máj 2009

kosska neboj, hlavicka nebude o moc vacsia ako u trojkiloveho baba...to len telicko bude dlhsie a mozno trosku viac tuku...ale to uz ani nie je citit, porod telicka...najhorsia je ta hlavicka 😅 ale tam sa moc tuku neuklada 😉

kosska3003
1. máj 2009

siri no to by som bola rada a co ty vies mozno mam mudre dieta a vsetko tlaci do hlavy 😀 😀 😀 ale radsej nie ved na ucenie bude mat cely zivot

monkap
1. máj 2009

kosska: prvy-krat som tam lezala kvoli tomu, ze babatko bolo mensie ... to zvyknut nechat v nemocnici tak 10 dni a potom ho premeraju a ak je vsetko OK, pustia domov (ja som lezala 9 dni, potom sla velka noc tak nas pustili domov a premerali ho po sviatkoch, ale pocas hospitalizacie som mala vsetky vysledky OK)
a druhy -krat som tam bola 6 dni - bo som mala raz zle prietoky, ale pocas hospitalizacie bolo vsetko OK tak ma pustili ....

monkap
1. máj 2009

kosska: ono to zavisi u kazdeho inac, ved nech sa ta kocka co s tebou lezi opyta dr. a bude mudrejsia ... to zavisi od vsetkych vysledkov ake ma ... a kedy ma termin??

monkap
1. máj 2009

ja som necitila ani porod hlavicky .... ale patrik bol malilinky .. iba tak zo mna "vyletel" 😅

monkap
1. máj 2009

joj baby, ale sa nam to tu rozbieha .... som zvedava, kedy pride rad na mna 😕

kosska3003
1. máj 2009

tak dik ona sa pytala ale sudek jej povedal nech pocka do pondelka lebo ze to zavisi od osetrujuceho lekara a nie od neho ze nechce jej nic slubovat tak musi cakat do pondelka vska uvidi aj ona aj ja ako dopadneme

kosska3003
1. máj 2009

monka no bezi ja uz len dufam ze nebudem posledna este ma aj siri predbehne a ma urve tak v aprili termin a rodi na konci maja 😀

monkap
1. máj 2009

kosska: v pondelok po velkej vizite bude mudrejsia ... a ty snad uz budes mat dovtedy babo ... bo este dva tyzdne cakat, to asi eee

kosska3003
1. máj 2009

monka ja sa tej viziti normalne obavam ja toho primara tak nemusim no ved jasne zase nanho cakat ja to vidim ze porodim az 10 maja tak by ma mohol v pondelok pustit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre