Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mimi21
5. máj 2009

nika u nas bola Nina jedina alternativa na ktorej sme sa vedeli dohodnut hned od zaciatku 🙂
panelak kukam aj ja 😀

boze ja chcem uz rodiiiiiiiiiiiit

dupinka
5. máj 2009

nika, ja sledujem....

Konecne som vas docitala, ste toho sikovne popisali. Ja sa nebojim bolesti pri porode, ale skor toho, ze nebudem stihat pocuvat personal a nepojde to ako ma. A predovsetkym stavov po porode - zmeny nalad, pocit zodpovednosti za maleho a tak...

Zajtra drzte palce! Kedze mi dnes cely den odchadza zatka, tak sa dost obavam, aby nas doky neposlal do nemocky. Lebo ine priznaky okrem tvrdnutia bruska nemam.
Vcera som bola otvorena len na spicku prsta. Juj, nechcem tam strasit do terminu, 😒

mimi21
5. máj 2009

dupinka to ti odchadza zatka cely den?
ja som myslela ze to je taka jednorazovka, nie na cely den...

zuzkad
5. máj 2009

rybca som si citala o tvojom tlaku a poviem ti je to docela dost 😕 😕 ...skus si polezat a sleduj si ho po hodine znova..ak by si mala mat zavrate atd...radsej zavolaj na pohotovost a popytaj sa...nemusis tam hned ist, ale zavolat by som zavolala urcite.... 🙂 🙂 drzim palceky 😉 😉

mimi ty uz chces rodit a co mam povedat ja...ja mam dnes termin a nic...ziadny naznak ☹ ☹ ale nestresujem sa uz...skor sa na vsetko pozeram pozitivne a tesim sa z kazdeho dna ..co som este tehu...a vychutnavam si posledne kopanceky a ten vyvoj co sa vo mne deje...pre mna je to velkyyyy zazrak 😅 😅 ... a ten porod pride ..ani sa nenazdame 😉 😉

nikanika28
5. máj 2009

mimi..no to my nie sme este dohodnuti...akosi sa nevieme dhodnut.. Povodne som chcela k Lukasovi meno Lucia, ale to sme uz zavrhli. Lukasko vsetkym v skolke hovori, ze on bude mat sestricku Katku..no to teda neviem 😅 😅. U neho neprichadza do uvahy ziadne ine meno, ked nahodou niekomu poviem, ake zhruba meno mame vybrane, tak Luki nas hned prekrici, ze on chce KATKU 😀 😀
Dupinka, to ze odchadza zatka este nie je dovod na nemocku. Neboj, ked bude vsetko v poriadku, urcite si ta tam kvoli tomu nenechaju.

nikanika28
5. máj 2009

Zuzi, chlapci si davaju nacas...aj to nase prve...nie a nie ist von, sa mu vobec nechcelo 🙂

mimi21
5. máj 2009

zuzkad aj pre mna je to uzasne, kopanceky a vsetky tie krasne malickosti, zrazu si neviem predstavit zivot bez bruska 🙂
ale uz si chcem ovonat ten svoj pokladik a pritulit si ho, jaaaaaaaaj
baby co mate nachystane pre mimi na oblecenie z porodnice? ja to kazdy den pozeram, ci to bude dost, ci malickej nebude zima a tak
mate aj tu zavinovaciu deku do vajicka?
mna od toho v obchode odhovorili, ze taraz na leto mi je to zbytocne, tak neviem...

nikanika28
5. máj 2009

mimi, ja tiez este neviem, co.... Mam uz vsetko nachystane, oprane, ozehlene...len neviem, CO 😀 😀 . Tiez si myslim, ze zavinovacka do vajka nebude uz nutna...staci podla mna nejaky kabatik, popripade plus deka este

rybca
5. máj 2009

Zuzka - dik za radu, vylozila som si nohy a po panelaku si znova zmeriam

zuzkad
5. máj 2009

nikanika28 ten moj chlapcisko sa od 5 mesiaca posunul strasne dole a tlacil na krcok...vyzeralo a hrozilo, ze budem predcasne rodit...tak som bola na PN na rizikovom a vidis, teraz nie a nie von..si to rozmyslel drobcek moj 😀 😀 ..ty si dlho prenasala Lukaska ??

mimi21 tak na to sa aj ja veeelmi tesim ako budem mojho chrobacika cmukat, mojkat ovoniavat....juuuj taky nas ulzik to bude 😅 😅 😅
ja si maleho obleciem do bodynka s kratkym rukavom, na to kosielku,, dupacky, rukavicky, ciapocku a ak bude fukat studeny vietor tak mu dam aj taky overal dekovy a zbabusim ho do zavinovacky do autosedacky...a ak bude teplejsie, tak ho dam len do zavinovacky bez toho overalu...radsej nech mu je teplo ako zima 😉 😉

zuzkad
5. máj 2009

rybca hlavne nech si v poriadku...ja som mala v pondelok tlak 138/40 tusim a doki ma upozornila, ze to je dost...ze mam si doma este tlak sledovat a ak bude stale taky tak na dalsej poradni..cize teraz vo stvrtok ju mam na to upozornit...ale dnes som uz mala tlak v pohode...ale ty mas dost vysoky...odpocivaj a verim, ze ti bude lepsie 😉 😉

nikanika28
5. máj 2009

Zuzi, asi tyzden, ale to som uz mala fakt dost...
Ja som vsetky kosielky zrusila uz pri Lukasovi, nenavidela som ich..strasne mi liezlo na nervy, ked sa prekrucali, vykasavali...no proste namala som ich rada 🙂 . U mna jednoznacne vedu bodynka, malemu som ich davala velmi rada a dost dlho.

mimi21
5. máj 2009

baby ja mam vzdy u doktora tlak vysoky, potom mam stres, tak meriam aj doma, ale doma OK
to bude asi tym ze doki je taky fesak 😀 😀 😀

nikanika28
5. máj 2009

mimi 😀 😀 😀 😀

mimi21
5. máj 2009

mne kamosky odporucali tie zavinovacie bodynka, tie su vraj dobre, lebo sa lahko obliekaju, tak ich mam zopar...
kosielky sa mi tiez velmi nepozdavaju, aj ked ich niekolko mam od sestry

kodada
5. máj 2009

ktory mimi, nech sa mam na koho tesit???

bru noc kinderka ... ocakavam rano na mobile sms spravu s oznamenim o narodeni dalsieho babatka

mimi21
5. máj 2009

no ale fakt je fesak 😀 😀 😀
a este aj hrozne mily

mimi21
5. máj 2009

no mlady szedely predsa

nikanika28
5. máj 2009

No babeny, idem ja do hajan. Predpokladam, ze o takej tretej sa zase zobudim na vecko a dorana sa budem uz len mrvit v posteli 😠 . Tak dobru nocku a drzim zajtra vsekym, co idu k dokimu palceky...PA

zuzkad
5. máj 2009

mimi21 tak to aj mne by tlak isiel hore 😀 😀 😀 😀 ja mam zenu...ale aspon je zlatucka a prijemna 😉 😉 😉

dadi ja by som ti aj rada uz napisala o sebe, ale vidis...zatial nemam dovod 😉 😉 dobru nocku vam dvom 😅 😅
😅

nikanika28 tak ja dufam, ze porodim skor...tyzden by som prenasat nechcela 😒 😒

mimi21
5. máj 2009

no idem aj ja pomaly, uz som chcela ist asi pred hodkou 🙂
tak bru nocku a nech mame do rana nejake nove mimca 🙂

kodada
5. máj 2009

mimi ty mas na mna ciselko? a nika ty mas?

jpj ten je naozaj fesak, budes pri nom aj rodit???

ale fakt bru nocku vsetkym mojim majovkam 😀 😀 😀

zuzkad
5. máj 2009

mimi ty mas fotku toho lekara ?? ked dadka pise, ze je naozaj fesi ??

bruuu noc...vidime ...teda citame sa zajtra 😉 😉

nikanika28
5. máj 2009

dada, ja nemam na nikoho cislo...ja som sa tu votrela len nedavno..sice som sem uz pisala davnejsie, potom som prestala, ale pravidelne som citala 😅 🙂

sssimi
5. máj 2009

Kočky tak zajtra okolo 10tej behnem do nemocky nech ma pozrú. Bude tam tá suseda. Zaujíma ma tá plodovka... Držte palce. Nech je OK! Potom dám vedieť ak si ma tam nenechajú...

Ja sa pôrodu nebojím vôbec... Občas sa len pozastavím nad tým, že čo ak niečo s malinkou, alebo so mnou, ale bolesti a toho okolo sa nebojím vôbec... Ja sa aj pri falošných kontrakciach usmievam-lebo si myslím, že už ideme na to... No potom ma smiech prejde keď si uvedomím, že zase ništ 😀 ...

Dobrú nocku Kočky a držte sa!!! Zajtra nové miminká prajem!!!!

zuzkad
5. máj 2009

sssimi drzim paste...urcite bude vsetko ok...len malinka castejsie spinkava terazz 😉 😉 urcite daj hned vediet 🙂 🙂

dobru nocku 😔 😔 😅 😅

zuzkad
6. máj 2009

ahojte kocky,

pred chvilou mi odisla hlienova zatka, ale ja som sa zobudila najskor na bolesti...mam ich tak vselijak...raz po 4 minutach a niekedy aj po 2 ...tak sa sledujem a dycham...tie kontrakcie nie su dlhe skor take kratucke...tak sa da, ale netusim, ci nejde len o plany poplach....uvidime...rozhodne uz nezaspim a cakam 😖 😖 je to pre mna nieco nove, lebo doposial som to takto nemala...vzdy som dostala bolesti a presli a bol koniec ...teraz nie...teraz sa to vzdy vrati...este pockame lebo celkovo kontrakcie trvaju od 4,00 cize hodinku...takze uvidime ci nejde len o poplach 😖 😖
keby nieco ozvem sa tu, alebo cez Dadku 😉 😉 drzte paste 😅 😅

kackabrcka
6. máj 2009

zuzkad pekne ranko drzim palceky 😉 ak to nieje poplach ..

martinaxyz
6. máj 2009

🙂 Dobré ránko 🙂

ako ste sa vyspinkali? pribudlo v noci nejaké nové májovčiatko?

jamaat
6. máj 2009

Ahojte, dobré ráno.

Včera som si dala trochu červeného vína a v noci som blbo spala. Budila som sa a snívali sa mi hovadiny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre