Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
21. apr 2009

a kde ste vsetky usli kukate telky ci lezkate 🙂

kodada
21. apr 2009

ahoj koska, ja som tu ... ako sa citis?

kosska3003
21. apr 2009

ahoj ja tak normalne na porod nie aj ked by som to uz chcela mat za sebou no neviem asi budem prenasat ☹ ale vies ze nechcem a chcem to stihnut kym je mm doma no uvidime aj ked mala sa akosi zacala vrtit v brusku neviem ca sa jej nepaci 🙂

kodada
21. apr 2009

to asi vsetky ... babatka su uz vyvinute, kludne mozu ist von ... do kedy tam mas mm?

kosska3003
21. apr 2009

do 5 maja potom ho tu 3 tt nebudem mat tak to chcem stihnut ta moja ma asi diskoteku dneska 😀 😀 😀

kodada
21. apr 2009

neboj, do 5-ho to urcite Marika stiha 😉

kosska3003
21. apr 2009

no to by som bola rada keby to stihla aj do terminu cize do 29aprila aby aj mm prisiel pre mna do nemocky no uvidime nechame sa prekvapit to je take naprd ked nevies presne kedy ta to chyti ja si uz ani nic neplanujem radsej keby nahodou 🙂 😉

kodada
21. apr 2009

vie kedy bude jej spravny cas

kosska3003
21. apr 2009

no nic ja idem asi sa venovat mmkukneme panelak a potom spat lebo uz sa mi zle sedi ta mala kope ako blazonko ale aspon viem ze ju tam mam tak pekny vecer prajem
monka dm drzte sa v enmocke a nech mate stale dobre vysledky a ste obja ok
dobru noc

kosska3003
21. apr 2009

kodada no ona to vie ale ja nie 😉

kodada
21. apr 2009

aj mi pozrieme panelak a pojdeme do postele ... dufam ze sa tuto noc vyspim ... asi bolo nieco vo vzduchu, aj mna 3 hodiny bolel zub 😒
bru noc

kackabrcka
21. apr 2009

dm1 uz sa nemas coho obavat bud rada ze malinky je v poriadku a odsledovali ti tlak + ine veci.. drzim palceky zvladnete to 🤐

sssimi
21. apr 2009

Kočky už spinkate? Ja zase buntoším... Už som nastvená na 24 hodinu.... Len je prúser, že asi aj malinka bude tak naučená 😖 ....

jamaat
21. apr 2009

S tými boľavými zubmi, to už je davová psychóza 🙂

sssimi
21. apr 2009

Mňa bolia zuby každé ráno... Mám pocit ako by som ich mala celú noc zaťaté... Ak ste nosili niekedy nočný strojček na zuby, tak je to asi taký pocit akoby ste si ho ráno vytiahli... A k tomu mi fantasticky tŕpnu ruky...ale už som si zvykla. Vraj jediným liekom je pôrod 🙂 , tak sa už na ten liek teším..

jamaat
21. apr 2009

Tak táto radosť so zubami ma zatiaľ obišla a dúfam, že ma už ani nestretne. Stačia mi boľavé kĺby a šľachy.

sssimi
21. apr 2009

Jamat našťastie sa to dá vydržať... Po raňajkách už ani neviem, že ma boleli 😉

zuzkad
21. apr 2009

buntosite tehulky 😉 😉
o tej bolesti mi ani nehovorte...trpim este stale...ked prehltam citim strasnu bolest..ta rana je velka....neviete co je dobre na stiahnutie zapalu ?? Ja si momentalne vyplachujem tu ranu salviou...ale aspon som ticho teraz, lebo kazde slovko strasne boli 😢 😢

prave som si dala paralen a idem sa pokusit dnes zaspat...dufam, ze tato noc nebude taka hrozna ako predosla 😝 😝

babulky dobru nocku 😉 😉

jamaat
21. apr 2009

Zuzkad - repík si dávaj. To mi zubárka odporučila, keď mi zub trhala.

jamaat
21. apr 2009

Sssimi - ja som ešte nedávno kĺby dokázala rozhýbať. Ale teraz to bolí aj cez deň, už aj trochu krívam. ☹

dannynka
21. apr 2009

ahojte 🙂
kto tiez nemoze spat ako ja 😅

moni,dm-drzim palceky a budem na Vas mooc mysliet 😉

zuzka-to s tym zubom mi je luto prajem nech ti je cim skvor oki,teraz by ta mali trapit ine bolesti a nie bolesti zuba 😒

monkap
21. apr 2009

dm: drz sa v nemocnici, neboj, vsetko bude v poriadku ...vela sily prajem 😉

dannynka
21. apr 2009

moni co ty este nespis?

monkap
21. apr 2009

danny, mala som zbalene veci do porodnice ... tak som tam doplnala veci do nemocnice a balila som veci pre patka ku babke ... babka sa onho bude starat cez den .... vecer, v noci a rano bude s tatom

monkap
21. apr 2009

danny: a casu na spanie bude v nemocnici spusta 😝

dannynka
21. apr 2009

moni-no vyzera to tak ze s porodniece uz pridete dvaja,vsak?Neboj vsetko dobre dopadne 😉 Drzim palceky 🙂

monkap
21. apr 2009

danny neviem este ci ma pustia skor alebo ma tam budu drzat az do porodu ... uvidime ...

dannynka
21. apr 2009

moni-ved uvidis,ale hlavne ze aby ste boli obaja oki 😉 a nezabudni kodade ciselko poslat,a naopak keby sa ti narodilo mimi aby sme vedeli ako prve 😵 😵 😵

monkap
21. apr 2009

inac danny, tebe sa to uz blizi ...

dannynka
21. apr 2009

moni-omo to len tak vyzera,ale Dominikovy sa akosi na svet nechce 😅 😅 😅 aj dr v pondelok na poradni povedal ze to na porod nevyzera ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre