Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

atima
1. máj 2009

držim prsty aby sa Vám to čo najskor podarilo, a aby si aj ty raz preživala to čo preživa každa jedna z nas v tejto temičke 🙂 Neboj bude to čoskoro 😵

kackabrcka
1. máj 2009

cukrus drzim aj ja palceky 😉

cukruska1920
1. máj 2009

dakujem babulky... teraz 12.5 idem k novemu gynekologovi...som zmenila... tak dufam ze mi pomoze... a ze sa bude dat vyriesit ten problem co mam...

sssimi
1. máj 2009

Babulky ja som ešte tu 😀 Zuzkaprofant konečnééééé. Držkam palce 😉

henka76
1. máj 2009

sssimi-aj ja ešte kinderkujem 😀

kodada
1. máj 2009

ahojte, mame na svete prve majove babatko ... ale zuzkaprofant to nie je 😉

kodada
1. máj 2009

strawbery
Ahoj, tu je kamarátka Mirky-MT........mám ti odkázať, že dnes v noci o 1.40 porodila Lindušku ........má 4 kg a 52 cm. Obe sa majú dobre.

sirinka
1. máj 2009

waw...pekne miery 🙂 gratulujeme mirke aj linduske...

sirinka
1. máj 2009

pridala som nove foto bruska...a hlasim, ze mam +18 kg...presne ako pri klarke...

kodada
1. máj 2009

siri krasne brusko, hned ho hodim do albumu 😉

sirinka
1. máj 2009

kodada ok... 🙂

sirinka
1. máj 2009

kodada inac co som pozerala tvoje bruska...no mala by si dat nejake aktualne, lebo zatial si stihla ako prutik...uz trosku podrastlo?

atima
1. máj 2009

tak ste prežili den? Čitam, že dalšie majove babatko mame v tabulke a čo Kosska a zuzkaprof?

jamaat
1. máj 2009

Gratulujem Mirke s Linduškou - dievča krv a mlieko podľa tých rozmerov 🙂

sirinka, my máme asi podobnú postavu, čo som tvoje fotky pozerala. Vysoká, štíhla, široké plecia, žiadna krehotinka, aj pribrali sme narovnako. 🙂

dupinka
1. máj 2009

Jeeej, Mirka - MT: Gratulation!!! Paraaadna babika, krasne miery! Tak nech ste zdrave a vsetko v poriadku. 😵 😵

sirinka
1. máj 2009

jamaat hej, moze byt... 🙂 dufam, ze mi ta postava ostane aj po tridsiatke a neskor 😝

silvia.t
1. máj 2009

ahojte baby mam problem a neviem co robit....od rana citim take palenie,svrbenie a teraz ako by mi po trosicke odtekala voda...neviem ci je to vytok,alebo mozno aj plodova voda???dnes je piatok a vykend predomnou...mam cakat do pondelka????brucho ma neboli a aj pohyby citim...ale to svrbenie je dost silne... ☹

sirinka
1. máj 2009

silvia.t daj si vlozku a sleduj, ci bude stale mokra...inac ten odtok plodovej vody je citit aj ked je to po malych davkach...
ak by bola vlozka stale mokra a svrbenie neprejde, radsej skoc na pohotovost, nech ta pozrie nejaky gyn... 😉
a tu vlozku nezabudni vziat so sebou.

sirinka
1. máj 2009

juj tak dnes na mna dolahla kriza...senna nadcha v plnej svojej krase...som zvedava ako budem spat ☹

kosska3003
1. máj 2009

ahojte gratujĺujem morke ajja chcem uz
ja som stale kinder cakala som na vizitu a akosi asi nebude lebo dneska je sviatok tak kaslu na to ved rano bola nie tak zase cakat do rana co povedia mudry dr ale zatial mam vsetko ok tak hadam to bude aj pokracovat 😀 😀

kodada
1. máj 2009

no siri, ja brusko odfotim, ale aky tt k nemu napisat 😉 ale brusko vyskocilo minuly tyzden, tak uz tam aj nieco vidiet

dinduska
1. máj 2009

ahoj koska tak ty sa este trapis s bruskom? 😀 😀

ja som tiez uz 6tt a termin mam 1.1.2010 😀 😀

kosska3003
1. máj 2009

dinduska ahoj ja sa stale mordujem ale najhorsie ze v nemocke ale uz to musim vydrzat ja som uz vo finale a tebe gratulujem tak na novy rok ta to caka

dinduska
1. máj 2009

no dufam,ze to vynde presne na toho 1.1 bola by som rada.ja som bola tehu uz aj minuly mesiac ale mala som MA nastastie som nemusela ist na kyretaz a teraz som tehu znova-. 😀 citim sa uplne super 😀

kosska3003
1. máj 2009

no akesi je tu ticho co ste pred telkou ja si idem kuknut asi niaky film

kodada
1. máj 2009

ja idem skusit pozerat hokej ... som zvedava ci budu nasi nieco hrat

sirinka
1. máj 2009

dinduska ty mas nadherny termin...prajem ti, nech to tak aj vyjde 😉

monkap
1. máj 2009

mirka_mt gratulujeeeeeeeeeem .... krasne miery 😵

kackabrcka
1. máj 2009

gratulujem majovcatku 🤐
a hadam aj maly profantik tu bude onedlho.. 😉

veronika1982
1. máj 2009

gratulujeme k linduske. nadherne miery..
mi uz spinkame okupkany a napapany.. dnes sme boli trosku von ale fukal vietor tak sme to vzdali aby nam to neuskodilo.

tak baby uz zacnite rodit jedna po druhej nech je vzruso.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre