Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kackabrcka
10. máj 2009

mati ten si vela krat zial nevyberies ked uz sa inak neda.. ☹ neboj sa zvladnes to 😉 blizi sa ti termin uz 😵 idem ja sprcha..

bambi7
10. máj 2009

babulky drzkam vam palce nech ste uz mamce 😉

bambi7
10. máj 2009

neviete ako sa ma zuzkad a nicolas

rybca
10. máj 2009

dobre ranko, ja som si myslela, ze vecer uz je to tu, som bola na wc a tak ma bolelo dolu, aj brusko tvrdlo, ale nakoniec to boli len vetri, draheho uz mam doma, tak uz chcem na to ist..🙂 dnes ideme na nakupy, dufam, ze to pomoze..🙂

kodada
10. máj 2009

ahojte ... dupinka sa neozvala, tak neviem ci uz je maminou 😉

skovka
10. máj 2009

Ahojte, ja sa ozyvam po dlhsej dobe. Vecer mi odisla ta hlienova zatka a celu noc ma bolelo v podbrusku, tak som zvedava, kolko este vydrzime. Chcem sa opytat, myslite, ze moze odtiect len trosicku plodovej vody? Alebo, ked uz zacne odtekat, tak ide vsetka?

skovka
10. máj 2009

Rybca a ja ze si uz maminou, som ta dlho nevidela na antolskej 🙂

monkap
10. máj 2009

skovka: voda moze odtekat aj postupne

monkap
10. máj 2009

bambi: maminky maj 2009 este nemame temu??

bambi7
10. máj 2009

ahoj mon ako?

bambi7
10. máj 2009

babulky moze byt mlieko slabe?

skovka
10. máj 2009

Monkap dakujem, lebo vcera mi take dva pramienky po stehnach isli, ked som vysla z wcka, tak som nevedela, ze ci uz to ide, alebo ci je to len tak na ukazku 😉

kosska3003
10. máj 2009

monka ahoj tak aky si mala porod a kto ta rodil ja furt nic ale dneska sa chystam ale mala nechce ist vonku akosi ak do stredy neporodim idem zase do nemocky

monkap
10. máj 2009

kosska: ahoj, co ty tu este ??? som ta cakala v porodnici .... marike sa u teba velmi paci, ked nechce ist von 😵
porod bol rychly, od prvych kontrakci po narodenie necelych 6 hodin ... dr. som mala dohodnuteho ... my sa stale miname v tej nemocke akosi ...

rybca
10. máj 2009

skovka - ale kde, stale drzim pokope, ale som pevne rozhodnuta neoddychovat a makat na tom...🙂 inac aj ja mam obcas ked idem zo zachoda na stehnach mokro, ale pripisala som to nemotornosti pri cikani..🙂 teda neviem si to nejak logicky predstavit, ze ako to vlastne cikam, ked to mam i na stehnach..🙂 ale nenapadlo ma, ze by to mohla byt plodovka..🙂

monkap
10. máj 2009

ahoj bambi ... slabe mlieko podla mna nemoze byt ...

kosska3003
10. máj 2009

monka no bola som v neocke a posunuli mi termin tak povedali ze ma v pondelok pustia aj ma pustili ale na podpis len a kedze som mala vysledky ok tak som sla ved aj tak stale chodim na monitor aj zajtra idem no malej sa paci u mna ale ja ju uz chcem mat pri sebe ja nechcem ist v stredu zase na prve lezat do toho ustavu a koho si mala dohodnuteho ja len nechcem aby ma rodila baba ze su hrozne segrenka mi opisovala porod pri kalaf...ovej a ze hruza tak som zvedava

monkap
10. máj 2009

bambi a ostatne maminky, pridajte sa https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... 😵

bambi7
10. máj 2009

mon mala je stale hladna dam jej a za chvilku place a pyta este a to stale lekarka povedala ze jej to nestaci a mam ho raz biele raz vodove je to normalne?

mystery7
10. máj 2009

ahojte kocky,

maminky, este sa neponahlajte do novej temy, pockajte aj na nas ostatne, ench sa presunieme spolocne 😉

slabe mlieko nie j eani podla mna, co som citala

mystery7
10. máj 2009

predne mlieko je tekutejsie a zadne je hustejsie, tak to bude asi ok
skusas aj rozne polohy pri kojeni, aby vypila cely prsnik ??

monkap
10. máj 2009

kosska: ved ked uz budes mat termin, nenechaju ta prenasat , vyvolaju ti to ... vela sil ... viem , ze lezat v nemocke nie je zaidna vyhra, ale uz to vydrzis, ved onedlho budes mat mariku pri sebe 😵
kosska IP

bambi7
10. máj 2009

ja som tiez citala ale ja neviem co si mam mysliet... ☹ je stale hladna aj po pol hodine

kodada
10. máj 2009

monkap, novu temu este mamicky nemaju zalozenu .... a odfot malicku 😉

monkap
10. máj 2009

bambi: predne mliecko je take riedsie - od smadu, a zadne je hustejsie - od hladu ... dolezite je aby vypila aj to zadne mliecko, nielen predne ... prikladat, prikladat, musis vydrzat ... hlavne nedavaj umele ...

rybca
10. máj 2009

bambi - to priesvitne je len predne, ktore je na pitie, na jedenie je to zadne biele, zevraj zalezi na tom kolko babatko papa, ak papa len nejakych 10 min. tak ze urcite papa len to predne mlieko na pitie, musi tahat dlhsie

mystery7
10. máj 2009

mozno je hlados a potrebuje castejsie pit, kym sa ti ustali tvorba mlieka na jej potreby

monkap
10. máj 2009

nemusi papat dlhsie ako 10 min, mne lenka vytiahne za 10-15 min kolko potrebuje (par-krat som si ju v nemocnici vazila pred aj po kojenie, tak preto viem) ... niektore deticky papaju dlhsie ine pomalsie ... je to individualne

zuzkaprofant
10. máj 2009

bamboi ja to to iste ja som malaho mala od 5 na ciciku a na flaske az do 10hodke az ma ciciky palia bo vkuse je hladny moj maly hrgne pospi 5 min a vykaka a dalej papa dookola
bambi ako tvoja mala spinka v noci dobre, uz ste boi na prechadzke

inac kto porodil novy

mystery7
10. máj 2009

caf zuzka, ako sa citis ako mamka??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre