Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
11. máj 2009

no ty doktory kazdy je ine jeden ti povie to druhy to strasne a ty si vyber

mimi21
11. máj 2009

no kosska , uvidiem čo mne zajtra povie, lebo už minule splietalniečo s posielaním do nemocnice, tak mám pred zajtrajškom dosť obavy
ak by som sa ja začala otvárať, tak sa asi od strachu zase zatvorím...

kosska3003
11. máj 2009

mimi ved uvidis ked sa uz budes otvarat je to dobre ale co ja zase mi povie ze to sa neda vyvolat ked je to zavrate a neviem kolko kecov okolo toho no uvidim

mimi21
11. máj 2009

no ved hej kosska, ale ked sa nebudes otvarat tak tam mala aj tak neostane naveky, takze nieco s tym uz robit budu musieť, neboj nič, ty už to maš za par, som si ista 😉

monkap
11. máj 2009

baby, uz to vydrzte ... aj ked pravdupovediac, sama si neviem predstavit , ze by som mala co i len den prenasat 😝 ... asi by som bola z toho dost nervozna ... esteze moj porodnik siel na dovolenku, tak sa to snazil vybavit predtym 😅

kosska3003
11. máj 2009

mimi hej ale este ma budu trapit zo tri dni a potom to budu riesit lebo to budem aj ja ved to neni dobre prenasat

monkap
11. máj 2009

kosska: ber to optimisticky - do konca tyzdna sa marika urcite narodi, .... ci uz spontanne alebo ti porod vyvolaju ....

kosska3003
11. máj 2009

monka no to aj ja budem taka hrdinka ked to budem mat za sebou 🙂 🙂 ja by som mozno ani nebola taka nervozna z toho keby mi to tak neposunuli ale taka je priroda nic nenarobime takze tvoj porodnik ma dovcu takze si to stihla a do kedy je na dovolenke

sirinka
11. máj 2009

ahojte co nove? ja som bola vcera v porodnici s kontrakciami, ale preslo to, ukludnilo sa a tak som zase doma...snad este vydrzime...

kackabrcka
11. máj 2009

avojte kocky tak som tu, no otvr. na 2cm cize o 0,5cm sme postupili.. este som si dala akupunkturu a doktor povedal ze mi ide prec hlienova zatka.. ak by sa to ale do stvrtka nerozbehlo tak stvrtok poradna a piatok uz nemocka 😵

kosska3003
11. máj 2009

monka to aj ja dufam ja budem orodovat za vyvolanie aj mamke budem volat nech mi to vybavy alebo cosi ja uz nechcem prenasat a kolko nechavaju nevies nahodou v ZA prenasat

kosska3003
11. máj 2009

siri ahoj joj mas este cas no nie aj ked aj klarku si mala skor ze
kacka tak do konca tt si mama hadam aj ja

monkap
11. máj 2009

kosska: ved to poznas, po boji je kazdy generalom 😀 ... kebyze mne posunu termin o 2 tyzdne, tak ja neviem ... by ma asi porazillo, ale nic nenarobime 😝

monkap
11. máj 2009

kosska: a mamka tam niekoho pozna?? co ja viem, tak zo tri dni nechavaju prenasat ... ako koho, niekomu vyvolaju hned a niekomu o 3 dni ... podla vysetrenia asik ...

kosska3003
11. máj 2009

monka poznam poznam aj po mature kazdy povie maturita formalita ale tie stredi pred nou

sirinka
11. máj 2009

monkap a ty ako...kojenie vam ide?

mimi21
11. máj 2009

no kacak, tak super dobre spravy
vidis ty aspon napredujes, uvidim ja zajtra ci som sa uz aspon zacala otvarat

sirinka
11. máj 2009

pozrela som len zbezne dozadu, co ste pisali, gratulujem novym maminkam...

klokanku baby by som na vasom meiste hned vyhodila... 😔 deticky v nich visia na vlastnych genitaliach...nic moc

a bambi...moja tiez si takto pytala mliecko, povedali mi, ze niektore deti, co maju reflux alebo nabeh na reflux chcu po par minutach od napapania znovu, lebo sa im mliecko tlaci naspat a pali v pazeraku. tak ho zatlacaju dalsou davkou...

mimi21
11. máj 2009

kacka, prepac, som ti trochu skomolila meno 🙂

kosska3003
11. máj 2009

monka no hej pozna no ma znameho co pozna ona ked ju operovali tak lezala na izbe ktoru mal nastarosti len primar aj Babjak uz vie kto som ved mna ked tam zbadaju na prvom tak ich asi porazi ze co tam zase robim tak som zvedava kedy mi to vyvolaju ale do konca tt hadam hej

monkap
11. máj 2009

kosska: ja som sa nastastie stresom vyhla, kedze som sla pred terminom ...

siri: kojenie?? je to opat velky, velky boj ... ale uz to beriem lepsie ako pri patkovi .... a psychika vela urobi ... boli to dost, ale riesim to vtedy odstriekavanim a tak davam .... viem, ze sa to upravi ako pri patkovi, tak sa nestresujem ....
som na teba dnes myslela, ze co je s tebou, ze si tu dlho nebola ....

mimi21
11. máj 2009

baby co uz kojite, pouzivate aj nejaku masticku na bradavky?
ak ano tak aku

kosska3003
11. máj 2009

monka no ved to tak som zvedava kedy pojdem ja 🙂

monkap
11. máj 2009

kosska: tak ked tam niekoho pozna, tak nech cosi vybavi, no nie?? ja tiez, ked som tam prisla druhy-krat tak mali sestricky z toho veselo ... a lucili sa potom so slovami, ze nech uz pridem rovno na stvrte ... a vdaka Bohu sa tak aj stalo 😅

sirinka
11. máj 2009

monkap no cez vikend sme boli vela na zahrade a tak a potom mi zacali tie kontrakcie, tak som radsej sla, nech ma pozru a si ma nechali na pozorovanie 😠 tak som si vypocula par porodov, pozrela babatka a nevyspata a dolamana som zase doma

monkap
11. máj 2009

mimi21: ja pouzivam z DM drogerie babylove masticku na bradavky ... je to lanolin+vitamin E

kosska3003
11. máj 2009

monka no ved hej minule sa nedalo vies ako mi to posunuli a teraz jej v stredu zavolam ako som dopadla a bude cosi riesit ja som hlavne zvedava aku vahu si zase vymyslia na sone ak to bude moc velike nech mi spravia cisarsky ved to neporodim

monkap
11. máj 2009

siri: super, ze si opat doma ... ja som bola z tej nemocnicnej postele tiez taka dolamana , ze az 😝

sirinka
11. máj 2009

ja zase od aventu krem na bradavky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre