Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sssimi
14. máj 2009

Mimi dobrú a tá pôrodnička asi niekde bola. Celý deň nemala auto pred domom, tak neviem kde bola... Zajtra sa s ňou už dúfam skontaktujem.

stija
14. máj 2009

ahojte, tiez gratulujem sirinke. a ostatnym maminam, co sa uz vytesuju 🙂

sssimi
14. máj 2009

Babuľky zajtra na mňa myslite, nech už idem rodiť... Ráno mám poradňu v nemocnici.

kackabrcka
15. máj 2009

pekne rano kocky 😉

leahl
15. máj 2009

bré ráni kati, nemôžeš dospať? ja by som tiež najradšej spávala postojačky ale túto noc-napodiv-som spala dobre.
sirinke blahoželáme k bábätku 🙂 želáme všetko dobré

bambi7
15. máj 2009

ahojte babulky ako sa mate kinderka nase?

simii jasne ze na vas myslime drzte saaaaa

leahl
15. máj 2009

bambi, už je nás naozaj len pár v skupine kinderiek..máme sa dobre ale ja osobne už by som po sobote už chcela patriť k vám..

bambi7
15. máj 2009

leahl to verimmmm moc vam babulky moje drzkam palceeee nech ste coskoro uz mamce

leahl
15. máj 2009

bambi, ty ako zvládaš ? všetko je v pohode?

bambi7
15. máj 2009

jasne vsetko ok snazime sa ako vieme 😀 je to super byt mamca som spokojna

a kedy ides do poradne?

leahl
15. máj 2009

ja do poradne už nejdem, z čoho som nadšená najviac,lebo stráviť celé doobedie na tvrdých stoličkách na antolskej bol pre mna trest. V utorok nastupujem do nemocnice a v stredu ráno by sme mali ísť na sekciu

bambi7
15. máj 2009

no tak budem na vas mysliet tak sa drzteeeeee ale urcite to zvladnes super .....

monkap
15. máj 2009

ahojte tehulky,
u nas sa poriadne schladilo ... mozno zmena pocasia prinesie so sebou nove babatka ... 😵 😵

mimi21
15. máj 2009

pekne ranko tehulky a maminky

monkap bodaj by si mala pravdu, hlavne kosska by to už mala naštartovať 😉
asi lepšie rodiť v takomto počasí ako pri horúčavách

ja som ale chcela poprať a keď je takéto počasie tak mi to nebude dlho schnúť, a mám toho fakt dosť ...

lasenka
15. máj 2009

dobre ranko 😉
o akom pocasi to hovorite? 😕 u nas je kraaaaaaaaaasne slnecno, perie uz druha pracka 😉

dannynka
15. máj 2009

ahojte tehulky 🙂
aj u nas je veru skarede pocasie,akurat sa chystame na cely den k nasim lebo manzel dnes taha v praci 12-nastku tak aby sme neboli zavrety doma.... 😝 a aj tak v takomto pocasi sa nic neda vonku robit 😅

las a kdeze byvas ked tam mate pekne slnieckovo?

lasenka
15. máj 2009

danny - na vychode 😉 pozyvam vas ku mne na dvor, prave robim kavcicku 😉

Sirinke vsetko najlepsieeee 😉 az teraz som si to vsimla 😉 takze ma dve dievcatka? skusim sa jej opytat, ci si tie druhe babätka nevymenime 🙂

monkap
15. máj 2009

mimi: veru, kosska by to mohla nastartovat ... v ziline je fakt skaredo, tak snad ta zmena pocasia s nou nieco urobi ....

las: vymena babatiek??? 😀 😀

dannynka
15. máj 2009

aj ja sirinke mooooc gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 a veru tiez som zvedava na kosku 😉

dannynka
15. máj 2009

no nic ideme sa obliekat a ideme k nasim pa pa a pekny dnik prajem 😉

lasenka
15. máj 2009

monka - 😅
a kosska sa vobec neozvala? 😕

lasenka
15. máj 2009

danny - pekny dnik aj tebe, teda vam 😵

atima
15. máj 2009

ahojte
tak naozaj už nas neostalo veľa, dnes je polovica mesiaca takže už by trebalo porody planovane na maj završiť 😵
lasenka - sirinka začala skupinu posledných majoviek tak azda by sme ju mali nasledovať, nie??? 😵

kackabrcka
15. máj 2009

leah - ja nemozem veru dobre spavat od 5tej byvam hore.. ☹ a ty uz stredu na sekciu - komplikacie ci ?
atima - na mna si zabudla a na ladywitch26 tiez !! terminy 8.5. a babatka nikde 😠

u nas je pod mrakom ale aj tak periem 🙂

mystery7
15. máj 2009

ahojky kocky, bola som rano na vysetreni a som vraj kvalitne uzavreta, takze to tak skoro nebude

atima: ja to tak skoro nevidim 😉

mimi21
15. máj 2009

joj atima, ja by som šla aj hneď
už mi z toho naozaj zašibkáva a to sú tu kočky čo sú po termíne oveľa dlhšie ako ja

nechce sa mi byť doma, lebo doma keď som sama tak len rozmýšľam nad somarinami a ešte je dnes aj počasie také depresívne 😒 😒 😒

mimi21
15. máj 2009

chcela by som ísť do kina, však potom sa už dlho nedostanem 🙂 ale zase tam budú všetci očumovať a mne to ide statočne na nervy 😖

kackabrcka
15. máj 2009

mimi - na vsetkych sa vy..r ! si uzivaj tehu a bruska, nech ocumuju.. aj ked ta chapem-na mna pozeraju tiez neboj a nemecke deticky su obcas pekne uprimne 🙂

lasenka
15. máj 2009

atima - tak my mame este cas, dufam len, ze nas nakoniec nepredbehnu prve Junovky 😕 😖

mimi - bola som dnes rano s muzikom na ranajky a vsetci na mna cumeli s takym polutovaniahodnym vyrazom, hmmm... najradsej tiez uz len vysedkavam doma, hoci by som rajzovala kade-tade 😵 a nehovoriac o tych telefonatoch: Este si cela? Este si sa nerozpadla? Tak co, kde to viazne? 😕 no vysvetluj kazdemu, ze termin mam az o tyzden 😒 😵

mystery7
15. máj 2009

kocky ja sa snazim uz tym vsetkym nestresovat.
a v kine som bola v utorok, na wolverina 😀 bolo to super, odporucam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre