Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mimi21
15. máj 2009

no kačka aspoň to budeš mať čím skôr za sebou

ja mám zase depky, práve som zhučala mamču, aj ma to samozrejme mrzí, ale ona je taká vyklepaná, že ak jej nezavolám do neviem kolkej tak už stresuje a ja už presne viem kedy mi volá
ja už nevláááááááádzem
mm chcel včera volať sestre, nech to mame povie, lebo ja už som fakt v koncoch

a teraz som mala ešte stresy, lebo mala sa nie a nie pohnuť, aj som ju budila a dlho nič, no ale nakoniec sa zamrvila

kackabrcka
15. máj 2009

mimi - no to som aj rada ze pojdem cim skor.. pohybov budes citit teraz menej, moja mala spi a zacne az po 16tej a vecer.. ale uz len vytlaca kolena a ritku.. a spodok bolieva aj mna ale stojim na 3cm.. inak viem asi ako ti je depky som mala ja predtyznom+dvomi vikend som len plakala a lezala v postely.. je to obcas na nervy viem ked mas vlacit brusko uz si par dni po termine a malej sa nechce.. presne viem co prezivas.. aj mne tak bolo.. vies ja som sa len stale ukludnovala ze do dnes hadam pride uz a nic.. este si pockam vikend.. a dufam ze fakt nebudem mat cisarak.. ☹

mimi21
15. máj 2009

no ja som už tak, že mi je to jedno či cisarak, alebo normalny pôrod, len nech už to je 😉
každé má aj svoje plusy a aj mínusy, len nech je malá zdravá a hlavne už von z bruška 😵

sssimi
15. máj 2009

Ja už si každý nedeľu poviem, že už budúcu nedeľu bude malá vonku a toť už ide tretia nedeľa od kedy som to prvý krát povedala 😀 😀 😀

mimi21
15. máj 2009

sssimi, tak hádam ak by náhodou nevyšla táto, tak potom nasledujúca určite 😉
alebo ešte môže platiť, že do tretice ... veď vieš čo, radšej nepíšem, aby som neporiekla

dupinka
15. máj 2009

Ahojte!

Prikladam foto. 🙂

kackabrcka
15. máj 2009

mimi - ved ano nech uz len je vonku, presne take depky som mala ja.. a ako vravi simi tiez si vravim nedelu hadam a stale nic ☹

mimi21
15. máj 2009

no dupinka malý je náááááááááádhernučký, naozaj krásne mimčo
ešte raz veľa, veľa zdravíčka

kačka no veď je to už naozaj ťažké, tie naše babule si dávajú riadne na čas...
a ktovie ako kosska, hadam len neplače, lebo mi to pripadá, že ten jej plač prešiel na mňa 😀 😀 😀

kackabrcka
15. máj 2009

mimi si to asi predavame nejako lebo ja som rumazgala dva a jeden tyzden dozadu zrovna nedela .. sa vyzaluj niekomu poriadne ulej si trosku cerveneho vinecka.. ja si davam vzdy riadne dlhnu sprchu tam sa vyrevem z toho vsetkeho a poviem ci ze uz stacilo a idem dalej.. pripadne si este lahnem a vydepkujem sa sama v postely.. to mne pomaha.. no hadam koska dobre, pondelok teda nas je viacej len casy budu rozdielne 🙂)

mimi21
15. máj 2009

no veď ja tiež keď mávam takéto stavy, tak sa len vyrevať sama potrebujem,
chudák mm chodí okolo mňa, nevie čo so mnou, myslí si, že je to kvôli nemu, a ja si proste len potrebujem uľaviť

ja som takéto stavy mávala aj pred tehu, volala som to celosvetová depka, lebo mi bolo ľúto aj detí v afrike, aj hocikoho iného ...
proste sa len vyrevať a bol svätý pokoj !

sssimi
15. máj 2009

Dupinka Adamko je sladučký... Nech len pekne papká a rastie zlatúšik krásny 😉

Kočky s tým plakaním je to des... Ja sa už ráno zobudím s tým, že sa v ten deň isto vyrevem 😀 Škoda, že to tak nie je aj s pôrodom, že sa ráno obudím a budem vedieť, že dnes to určite príde...

kodada
15. máj 2009

mame dalsie majovciatko 😉

Ahoj, volam sa Klarka, mam 3900 g a 53 cm. Narodila som sa 14.15 o 11:15 a sme aj s maminkou v poriadku.
NikaNika28

sssimi
15. máj 2009

Nika blahoželáááám. Juj ako sa krásne rozrastáme. Teší ma to... 🙂 Ja už chcem ísť tiež ☹ ...

kackabrcka
16. máj 2009

gratulujem majovcatku, hlavne vela zdravicka 🤐

baby ja uz strasim od pol 4tej nemozem vobec spat ☹

kodada
16. máj 2009

kati ani ja dnes, ale od 5,30

atima
16. máj 2009

tak mame dalšie majovčiatko jej blahožalam

mimi21
16. máj 2009

pekné slnečné ránko všetkým 😎
vidím, že máme ďalšieho drobca, tak blahoželám maminke 🙂
baby šup šup ešte pospať, veď keď budú deťúrence na svete už sa nevyspíte !
alebo si to už nacvičujete, aké to bude keď sa nevyspíte 😀

no dnes to vyzerá, že bude pekne, ideme k svokrovcom na dom, aspoň budem trošku na slniečku

pekný dník všetkým, potom sa ozvem

mimi21
16. máj 2009

a všimli ste si, zase dievčatko 😀

ináč a čo Tanulik, už sa tiež dlhšie neozvala, neviete niekto niečo? žeby ďalšie mimčo ???

jamaat
16. máj 2009

Dobré ránko. Ja som sa tiež zobudila o 4,00, ale som sa len vycikala, zjedla banán, zaľahla a spala ďalej.

Nike aj Klárke gratulujem. Nie je to najväčšie bábätko zatiaľ?

atima
16. máj 2009

ja mam dnes od rana bolesti v podbrušku ale nie je to v intervaloch ale vkuse už viac ako hodinu, je to bolesť jak pred menzesom, myslite že by som mala skočiť do nemocky? ☹

rybca
16. máj 2009

ahojte, tak ja som zase do pol piatej nemohla spat, kazdych 30 a potom 20 minut som chodila cikat, myslela som,ze uz to je ono, ale ked som zaspala nadranom a potom sa zobudila az po hodine na zachod, tak asi to nic nebolo. no a neviem ci som prechladla, alebo je to mechanicke, ked zacinam cikat, tak ma pichne, ale cikam vela, uz som bola prechladnuta a bolo to ine, tak neviem

kodada
16. máj 2009

jamaat, nie je to najvacsie babatko, mame aj vacsie

cimika222 - Tobias, 7.5., 11:05, 4500 g a 52 cm

sssimi
16. máj 2009

Ahojte!

Atima to je v pohode. Ja mám také bolesti už 3tt-prvorodičky tieto bolesti pociťujú 2 až 4tt pred pôrodom, tak sa nestrachuj... Možno sa začneš potroške otvárať čo nie je na škodu... 😉

kackabrcka
16. máj 2009

gratulujem cimike, Tobiasko je krasne velky - vela zdravicka 🤐

atima
16. máj 2009

tak a moje bolesti prešli, ssimi asi si mala pravdu.

nikanika28
16. máj 2009

Ahojte maminky, tak ja sa vam hlasim z porodnice 😉 . Malinka si dnes prvykrat odomna potiahla 5ml 🙂 . Mala som mierne problemy, zistili mi, ze mam zlu zrazanlivost krvi, tak mi odlozili cisarak a davali mi plazmu, nakoniec sa to posunulo nastastie len o jeden den 😖 . Uz sa to da docela vydrzat, bolesti pomali prestavaju. Stale mam dietu, no ale dnes som mala na veceru krupicovu kasu 😀 🙂 , MNAM MNAM....
A vy ako, su este nejake nove majovcatka??
Sima, Kacka...stale este 2v1???

monkap
16. máj 2009

nikanika: gratulujem ku klarke a prajem vela zdravicka aj vela, vela mliecka 🙂

kackabrcka
16. máj 2009

mikanika28 - my cakame na pondelok obidve vyvolavakca 😉 veru este 2v1 a gratulujem ku klarke 😉

mimi21
16. máj 2009

no ahojte vsetky
na ten pondelok nás teda bude dosť, ešte by sa mala pridať aj kosska ak cez vikend nič
ešte porodíme všetky v ten istý deň 😀

monkap
16. máj 2009

ktovie co je s kosskou .... tak v pondelok bude vela babatiek, jupiii 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre