Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

snezzy7
21. máj 2009

silvi neboj ešte aj ja som čakateľka 😅

micva
21. máj 2009

ahoj Silvia.T, neostala si sama, este caka Kosska, takze ste minimalne 2 a tusim este martina 🙂

silvia.t
21. máj 2009

mystery mala mat vcera poradnu,ale sa nehlasi,tak mozno ze sa nieco deje 😀 skusim jej neskor napisat....
a kosska,este stale nic??? ja vas stale citam aj ked velmi neprispievam,ale viem ze koska mala uz pred tyzdnom 42tt tak som myslela ze uz ma po...

micva
21. máj 2009

Ahojte, Kosska je prave na sale, ide cisarskym, lebo malej sa teda vobec nechce ist vonku, tak jej drzte palce, pred dvanastou uz bude snad mala na svete 🙂

monkap
21. máj 2009

micva: drzime paste .... nech uz ma malu mariku konecne pri sebe 🙂

domcek1111
21. máj 2009

ahojte májovky, tak ale už sme sa rozrástli s bábätkama...juj super, ja som taká šťastná, kočíkujeme, papáme-priberáme..máme už 3200 a mali sme 2720..takže super.. 🙂 😵 😵 😵
baby prikrmujete už niektorá nutrilonom?ja musím ☹ ...mám málo mliečka 😖 a malej Dominke to nestačí..taký veľký je hladoš... 😀

monkap
21. máj 2009

domcek: ja nedavam nutrilon, iba materske ... aj ked vcera som ho mala zalostne malo ☹ .. ale vyspala som sa a rano to uz bolo OK 🙂

domcek1111
21. máj 2009

monkap, ja by som tiež dávala len materské, ale keď mala nenormálne plačka,lebo má málo.. 😠
a spinká ti?lebo moja má 3 hodinový spánok a potom papkáme....len v noci máme dlhu pauzu až do rána....

monkap
21. máj 2009

domcek: so spinkanim ako kedy - momentalne spinka a ja zehlim plienky 😉 patrik isiel s babkou do detskeho centra ... takze pohoda .... ale rano dost plakala a ja som nevedela preco, vsetko som skusala a nic nezaberalo 😝

dnes ideme na kontrolu klbikov na ortopediu, snad budu OK

sirinka
21. máj 2009

domcek ak si chces udrzat tvorbu mliecka a zvysit jeho mnozstvo v noci musis kojit...inac ti zrejme mliecko celkom odide...

sirinka
21. máj 2009

my sme mali divoku noc, ale kvoli klarke...zobudila sa ked som kojila magdalenku a silou mocou ma chcela k sebe, kricala a plakala. tak som ju sla uspat, co trvalo asi hodinu, medzitym chcela zase magdalenka a klara sa zase zobudila a tak uz som potom ostala az do rana pri nej...

lenand
autor
21. máj 2009

ahojte tak mi sme mali včera mesiac a boli sme na poradni tak už sme narastli z 3410g na 4620 a 50cm na 55cm a to sa len kojime i ked často chce papkat tak prikladam kedy si to vyžaduje 🙂 a mliečko sa pekne tvory cez vykend som mala pocit že je ho akosi malo ale v pondelok už som mala riadne naliate prsniky oliverka som kojila do 2 rokou tak dufam že aj teraz nebudeme musiet davat nutrilon materske mliečko je lepšie 😵

domcek1111
21. máj 2009

sirinka, máš pravdu...ale vraj cez noc by mala byť prestávka...tak ja už neviem... 😠
pijem čaj na podporu mlieka, vtáčie mlieko aj obyčajné mlieko a veľa vody....skúšam všetko čo sa dá...
ja chvalabohu už mám všetko požehlené.... 😝 včera sme sa kupčali, taká bola zlatá...
tak ja už musím ísť..pekný dník 😵 😵

monkap
21. máj 2009

domcek: cez noc prestavka?? 😨 😨 ved praveze cez noc je tvorba mliecka najvyssia, nie?? treba kojit cez noc - aspon tak som si doteraz myslela 😒

sirinka
21. máj 2009

lenand treti tyzden byva prva laktacna kriza...treba len vydrzat, vacsinou po par dnoch je vsetko zase ok...

domcek, v noci sa tvori najviac hormonu prolaktinu, ktory ma vplyv na tvorbu mliecka...do troch mesiacov by malo byt min. 1x v noci dojcenie...potom podla potreby...

sirinka
21. máj 2009

jaj a gratulujem novym maminkam a kosske zvlast drzim palce...je mi uprimne luto, kolko sa musela nacakat a natrapit az kym sa dostala do ciela...

monkap
21. máj 2009

cakam, ze kazdu chvilu uz napise kosskina svagrinka, ze marika je uz na svete 😵

micva
21. máj 2009

nie, este stale nie je, dufam, ze je to uz len otazkou par minutiek

monkap
21. máj 2009

joj, jej sa raz nechce na tento svet 😀

zuzkaprofant
21. máj 2009

garulujem maminkam a babatkam jooj sas tu uz rozbehuje poradne uz len par co su kinderka ze?

slnecnica11
21. máj 2009

ahojte kocky,o 16-tej mame nastup do nemocky.Dnes sme mali poradnu,
sme otvorení na 4cm.Drzte palce,uz sa zacinam troska bat 🙂

dupinka
21. máj 2009

Slnecnica, drzim palce!! Neboj sa, jeden den bolesti a svojmu dietatku darujes cely zivot....

micva
21. máj 2009

ahojte, kosska koooonecne porodila, mala aj mamina su v poriadku, mala sa vola Marika, ma 50 cm a 3800 g 🙂

slnecnica11
21. máj 2009

dakujem,to je krasne!

dupinka
21. máj 2009

Jeeej, KONECNE!!! KOSSKA: GRATULUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simka9122008
21. máj 2009

No konečne hurááááááááááá Kosska sa dočkala, gratulujem, nech sa skoro zotaví a malej veľa zdravíčka

emode
21. máj 2009

kosska gratulujeme aj my so Sofiou, teda, vy ste si dali nacas 😀 😀 nech ti je zdravucka a dobrucka 😉

martinaxyz
21. máj 2009

Gratulujem kosske 😉 ...konečne má Mariku pri sebe 😀
ja mám zajtra termín tak som zvedavá, či sa zajtra niečo udeje alebo budem ďalej čakať...

sirinka
21. máj 2009

hura...kosska gratulujeme 😵

martinaxyz
21. máj 2009

čo si myslíte o použití homeopatík pred a počas porodu? ja mám arnicu montana na bolesť a lepšie hojenie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre