Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kodada
22. máj 2009

bola som vcera na kontrole, vsetko je OK, mame vsetko o mame mat ... len pohlavie mi nevedel povedat a to som bola 19+6, ze az v 30 tt mi povie, a to mi je dlhooooooooooo, tak od rana rozmyslam ci ist alebo nie, lebo v BB teraz otvorili nove 4D pracovisko

monkap
22. máj 2009

dada ja som nebola, mi to prislo zbytocne 😔

kodada
22. máj 2009

moni a ty si vedela pohlavie?

dupinka
22. máj 2009

dadka, my sme boli.. Nie kvoli nam, ale kvoli malemu, aby mal pamiatku. (my sme ani pohlavie nechceli vediet pred 3D snom).

Na klasickom sone bolo vsetko v poriadku, a aj dost pekne vidiet.
To zavisi od doktora, nakolko je pri USG dobry, ako ho vie citat.

Je to trochu rozmar navyse, ale je to pekne. 😉

mystery7
22. máj 2009

ja som bola na 3D v 25tt a az tam som sa dozvedela pohlavie, inac mi moja dr nic nepovedala,a le ona bola celkovo divna

monkap
22. máj 2009

dada: vedela 😉 ale nikomu sme nehovorili 😔

kodada
22. máj 2009

moni tak ty si to 3D nepotrebovala 😉

dupinka
22. máj 2009

baby, mozem si dat pri kojeni kavu? Ide mi roztrhat hlavu od zmien tlaku... 😠

soffi
22. máj 2009

ahojte,pozerám ze babatka su uz skoro vsetky na svete, len nam a mystery sa akosi nechce...... 😅

mystery7
22. máj 2009

ahojky Sofi, my mame najvacsich pohodakov, maju kopec casu 😉
ako sa mas?

soffi
22. máj 2009

no prVDUPOVEDIAc mam uz toho plne zubky, uz nemam ani co robit, min.tyzden som dostala maniu a upratala som cely byt, dokonca som aj okna umyla, a vytepovala koberce....a aj tak nic.....teraz uz nemam co robit, a tak len cakam....a ty ako&???ako sa citis&,,,,&?

mystery7
22. máj 2009

nic moc, aj ja by som bola najradsej uz mamina 😉
ja uz nevladzem nic robit, tazko sa mi zhyna a uz len fucim. nohy ma bolia ale aj svaly na stehnach, nemozem si ani cupnut

kodada
22. máj 2009

tak som sa objednala na to 3D, idem 26.6 😉

kodada
22. máj 2009

a hlasim dalsie babatko

ahoj, som v majovej tabulke, tak posielam update 13.5. o 23.38 sa nam narodila Adriana, 3000 g a 49 cm
levik

sirinka
22. máj 2009

gratulujeme... 🙂

luba142
22. máj 2009

dupinka aj ja kojim a kavu pijem 2 salky denne nemaju na mliecko vlyv ja pijem teda len jednu do obeda na zobudenie 😀

levik
22. máj 2009

dakujeme 🙂

sirinka
22. máj 2009

http://www.provita.sk/kofein.htm
kde tu kavu si mozeme dopriat 😉

sirinka
22. máj 2009

kodada pozrela som tvoj album a teda tvoje brusko a priberanie je unikatne 😝

kodada
23. máj 2009

ze sirinka, je to divne ... co uz, konecne zacinam aj priberat, a to poctivo ranajkujem, po 12 rokoch co som to nerobila 😀 fotka bruska je z tohto pondelka

sirinka
23. máj 2009

kodada ze priberat, po 10 deka za mesiac... 😀 ale hlavne, ze babo pribera a pekne v brusku rastie....

kodada
23. máj 2009

no nahodou, teraz som za 3 tt, pribrala 700 g, co som predtym za mesiac schudla 😉
babo ma konecne aj velkost na svoje tyzdne a vazi 300 g

sirinka
23. máj 2009

kodada no tak uz ti mozno aj brusko trosku vykukne...pekne si vykrm miminko 😉

sssimi
23. máj 2009

Ahojte babuľky! Už sme domkaaaaa 😀 😀 😀 😀

monkap
23. máj 2009

sssimi: vitaj a gratulujeeeeeeeeeeeeem ... akurat som dnes rozmyslala, ze uz by mohli nejake maminky prepustit z porodnice bo je tu tichuuucko 🙂
ked budes mat cas, hod nejake fotecky

sssimi
23. máj 2009

Dadi môžeš pridať fotočku-tú kde máme 1 deň 🙂 ... Babuľky ďakujem za gratulácie. Potešili ma. A ja gratulujem všetkým čo porodili... Maminkovanie je najúžasnejšia vec na svete 🙂

zuzkad
23. máj 2009

sssimi gratulujeeeeem, mate krasne dievcatkoooo 😅 😅 😅 😅 😅 ...ked bude cas popis porod aky si mala. a co mliecko, ako vam ide kojenie ??

sssimi
23. máj 2009

Zuzi písala som na maminkovskú temu. Nechcem tu strašiť budúce maminy 🙂 ... A kojíme. To je najpodstatnejšie. Aj ked v pôrodnici mi ju dali aj na umelé mliečko moc sa snažime... len bradavky moc nespolupracuju. Občas si dávam aj klobúčiky.

zuzkad
23. máj 2009

tak idem tam kuk 😉 😉 😉

kodada
23. máj 2009

ahoj Simi, pekne vitam maminku

tak aj dnes pribudlo nove majovciatko
Dobry den, vzhladom nato ze moji rodicia su momentalne zaneprazdneni tak to musim urobit sam. Volam sa Janik L. a prisiel som na svet dnes o 13:35 s merami 3350 g a 49 cm. Ja aj mamka sme v poriadku.ň

Maminka sa nepodpisala, ale tipujem ze je to Atima 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre