Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

monkap
17. apr 2009

dm: mne v najtazsich chvilach manzel "nasepkaval" dychanie - dychal so mnou a ja som opakovala .... velmi, velmi mi to pomohlo ... ale to teraz tazko pochopit ked nas nic neboli ...

kosska3003
17. apr 2009

monka ved ja som si to myslela ze si to ty a ked my to doslo uz si bola von a ja som rozmyslala nad tym co mne povie lebo na monitore mi povedala dr ze mam vystresovane dieta tak som bola nervozna a nakoniec ten dr co teba poslal domov mna poslal za tym bernardinom na prijem a uz som bola aj na prvom ☹

emode
17. apr 2009

kosska to co tym myslel, ze vystresovane dieta???

dannynka
17. apr 2009

ahojte 🙂
pozeram ze tu to este zije 🙂 Ja som si pred chvilkou dorobila darcek k meninkam zelatinovy kolacik 😀 😵

kosska3003
17. apr 2009

emode no mna sa pytaj a ako to este aj z toho monitoru vycitala to fakt neviem ale ako mi to povedala tak som bola vystresovana ja a nie mala ved ta kope ako dabel 🙂

monkap
17. apr 2009

kosska: ze za bernardinom 😀 myslis za babincom??? 😀 nabuduce si tam poobzeram kto je v cakarni a mozno ta spoznam....

kosska3003
17. apr 2009

danny tak posli kusok

monkap
17. apr 2009

kosska: ktora dr. ti povedala, ze babo je vystresovane???

zuzkad
17. apr 2009

jeeej Veronika ma krasneho synceka...ako jej zavidim 😅 😅 😅 som zvedava, kto bude dalsi...po Kvetinke 😉 😉 😉 teraz je na rade chlapcek..tak 😵 😵 😵

ja miss nepozeram, lebo ja mam na tie "kocky" nazor...podla mna to uz dlhe roky nie je o krase a inteligencii atd...je to o niecom inom..ale to je moj nazor 😝 😝

babulkyyyyyyyyy ved prisiel nas cas....boooze po tolkeeej dobe co si denne piseme a vymiename si poznatky o nasom tehu, kto kolko kg, cm a co papa a co nie a co poradne, cukrovu vodu a uz ....porody paaani...az sa mi slzy tlacia do oci...je to tak super ako sa postupne z nas stavaju maminky 😅 😅 😅

dannynka
17. apr 2009

kosska zajtra poslem este musi zelatina stuhnut teda tajne dufam ze stuhne lebo sa mi to akosi nezda 😅

zuzkad-aj ja pozeram missky,a cakam na sms od kvetinky ale zatial nic 😅

kosska3003
17. apr 2009

monka no kukam dneska mi robila sono niaka karv dlej neviem to precitat po sestricke ta nebola dole na prvom ona je asi len hore na stvrtom

emode
17. apr 2009

tak to su uzasne vyjadrenia 😒 to ked ako ucitelka poviem decku ze je hlupe, to len uvidis tych rodicov 😠

danny vsetko naj prajem 😀 a s akym ovocim si robila??

dannynka
17. apr 2009

emode dakujem 🙂 s jahodkami...vyzera mnaaaam 😉

kosska3003
17. apr 2009

danny tak teda zajtra a neboj stuhne ved si niaka cukrarka nie a kvetinka bude asi aj vycerpana po porode

monkap
17. apr 2009

kosska: karisna?? bo vyraz vystresovane babo v brusku je fakt zaujimavy 😨

dannynka
17. apr 2009

kosska oki,no snad do zajtra stuhne veru,som chcela stihnut ho urobit aj pre mm lebo v den mojhoo terminu ma moj mangel aj narodeninky....to by bol darcek keby sa vtedy Dominik presne vypytal na svet 😵 ,tak som ho chcela stihnut spravit aby mal manzel aj nieco slake k narodeninkam,,,kedze kremes co som robila na velku noc som skoro cely zozrala ja 😅 😝 😀

kosska3003
17. apr 2009

monka no moze byt mne uz sono robil hadam kazdy dr co tam je ale ona ma dorazila

emode
17. apr 2009

niezeby som to dietatu bola v triede schopna povedat, ale len pre porovnanie ...

dannynka
17. apr 2009

no nic babulky misky skoncili tak idem ja hajat..pa pa a bru

kosska3003
17. apr 2009

no uz skoncili a vyhrala zilincanka ale to riadne natiahli 😒 dobru noc

monkap
17. apr 2009

kosska: mne keby nieco take dr. povedala, tiez by som bola z toho mimo .... ja som zo vsetkeho vyplasena uz ...

dobru

zuzkad
17. apr 2009

danny ty pokusitelka 😀 😀 😝 😝 normalne si idem dat aspon cokoladku, lebo ked citam o tom tvojom zakusku tak slintam 😝 😝 😝 strasneeeeeeee,...ale dopraj si 😉 😉 😉 😉 keby si nahodou kvetinke pisala pozdrav ju, ze moooc na MK na nu myslime a cakame na hodinu H kedy mala pride na svet 😉 😉 😉 😉

uz asi hajate tak vam prajem dobru nocku...ja idem pozerat chirurgov na nete moj naaaaaaaaaj serial 😉 😉 😉

Zuzkaprofant ...povinne sa zajtra ohlas, aby sme vedeli, ze si v poriadku 😉 😉 😉

kosska3003
17. apr 2009

zuzka no ani mi nevrav ja uz teraz stresujem pred kazdym vysetrenim ja papam makovy rozok tiez som dostala hlad

sirinka
17. apr 2009

juj ten matej je zlatucky...uz sa tesim na vase dalsie foto... 😵

kosska3003
17. apr 2009

no aj ja sa tesim na foto idem si ja lahnut uz som k.o ta dobru 😒

sssimi
17. apr 2009

Asi už všetky hajate... Ja som strašne zvedavá na Kvetinku....

chymenitta33
18. apr 2009

Ahojte májovky🙂

Neviem či viete ale kvetinka má Mišku včera okolo 19:00h krásne miery🙂

chymenitta33
18. apr 2009

3600g a 51 cm 🙂

henka76
18. apr 2009

blahoželám Kvetinke 🙂 🙂

zuzkaprofant
18. apr 2009

jeeeeeeeeeeej zase nove babatko a mojmu sa nechce a nehcce ist vonku 😀 😀 vcera sme vecer zase prefukovali tvrdlo brusko mi celu noc ale zadne bolesti tak uvidime dalsi den ale brusko mi padlo uz si to aj martin vsimol ze ho dako dole mam ze ani nohavice si uz neoblecem ani spodare bo ma tak tlacia ze dchat neviem tak snad malemu sa uz bude chciet ist vonku ked babku bude pocut 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre