Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

dupinka
24. apr 2009

siri: to fakt??? 😕

mystery7
24. apr 2009

siri: parada, tak buduce leto mozem niekam letiet aj ja 😀

sirinka
24. apr 2009

to fakt...ked si spocitate UM, kojenecku vodu, flasky a cumliky...je to riadna polozka...

emode
24. apr 2009

jasne baby, ved si myslim, ze budeme inak vycerpane zo vsetkeho 😕
ja som tiez bola zvyknuta pred tehu cvicit, i ked uz som nemala uplne ploche brusko (po 30-ke to uz nie je take dobre s metabolizmom 😉 ) tak rozmyslam, ze by mi pomohlo aspon steper na teraske alebo bicykel ...
ved uvidime, lebo ja som fakt v zivote nemala viac ako 63 kg na mojich 174cm ...

dupinka
24. apr 2009

Citali ste tuto temu? Mozno pre nas, ktore uz mame vybavicku nakupenu, neaktualna, ale mozno sa este nieco najde...

Co je lepsie nekupit:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

emode
24. apr 2009

siri ja len dufam, ze to dojcenie spravne rozbehneme 😕
stale mi tvrdne brusko aj v noci sa na to budim ☹

sirinka
24. apr 2009

emode ja mam tiez 174cm...a moja najlepsia vaha bola v 18-tich 74 kg... 😅
ale potom sa to ustalilo na 62-63 a to mi najviac vyhovuje...ked mam pod 60 vyzeram ako kostra...a vsetci sa ma pytaju, ci som chora...

emode
24. apr 2009

siri ja som uz pri 63 taka oblejsia 😉 ale mm sa to paci 😀 a je pravda, ze dost robili svaly, lebo sme cvicili riadne aj v posilke ale aj tuk sa nasiel, ako hovorim, po 30-ke uz nie je take jednoduche vahu udrziavat resp. je lepsie davat si pozor na stravu ...

sssimi
24. apr 2009

Dupi, Mys ja som si dala ten pás ušiť a tá pani zaň nechcela nič... Vybavovala mi ho mamina a nechala jej tam 5 € aspoň za látku.... No a včera som bola u nás v tehotke-obchod s tehotenským oblečením a mali tam aj pásy a aj nohavičky sťahovacie po pôrode a ceny sa pohybovali okolo tých 10€-nebolo to veľa... Ja rozmýšľam ešte nad tými nohavičkami, aby mi aj zadek dobre posťahovalo 😉 , ale nemali moju veľkosť... Veľkosť bola, že M, ale mne to pripadalo ako na 6ročné dievčatko 😀

sirinka
24. apr 2009

emode a co chces vyzerat ako zoborka 😀
ja mam blbu postavu v tom, ze ked uz mi trcia totalne klucne kosti, na zadku mam sadielko...co narobim...ale aj mojmu sa to paci a moc... 😅

mystery7
24. apr 2009

simi: mala si skusit ponatahovat, mozno by na teba boli. ak kupis prilis male, malo ta stiahnu 😉

inac ten link na nepotrebne veci je super. ja mam nejake tie body cherokee, tak sa snad nevytahaju 😅

sssimi
24. apr 2009

Božinku Babuľky vy ste aké vysoké... Ja som taký štupel 163 cm.... A teraz vyzerám ako sud piva 😀 ... Manžel mi dnes zatasil, že si nemyslel, že budem mať až také veľké bruško 🙄 ... Tak som ho hneď sprdla, že či si myslí že malinka je naskladaná aj v nohách aj v rukách mojich...

sirinka
24. apr 2009

cherokee je super...ja som s nimi velmi spokojna...

emode, co sa tyka kojenia, ked dodrzis par zasad, nema sa co pokazit 😉

emode
24. apr 2009

siri to vobec nie ale lepsie sa citis ked si so sebou spokojna 😎 a zas ja som bola vzdy taka pevnejsia, nikdy nie uplne super stihla ...
sssimi su rozne nazory na tie pasy, ale jeden je aj o tom, ze prave bez toho pasu viac namahas brusko a spevnujes ho tym

sssimi
24. apr 2009

Mys naťahovala som ich a myslím si, že by som ich nedostala ani na kolená.... A aj predavačka bola podarená, lebo chúďa nevedela ako mi má taktne naznačiť, že ich neoblečiem ani po pôrode 😀 😀 😀 😀

dupinka
24. apr 2009

joj, baby, ake ste vy (boli) stihle.. (a urcite budete). Ja som vzdy mala par kil navyse. Mojmu sa to sice paci, ale mne to vadi. Ani nie tak vaha samotna, ako to, ze ked sa par tyzdnov necinim, tak mam totalne "rozheganu" postavu, ovisnute svaly..

sirinka
24. apr 2009

sssimi no ja mam aj rodicov vysokych...tak som podedila geny...

emode ja som bola naposledy uplne stihla v 14-tich a potom pol roka po porode...inac som tiez taka, ze ma ma muz za co chytit...aj cici aj rici.... 😀

sssimi
24. apr 2009

Emode veď aj keď budem mať ten pás tak musím tie svaly používať tak ako keby som ho nemala.... Ale ja sa aj rada hýbem, takže ja začnem cvičiť brušáky hneď ako sa na to budem cítiť... A ten pás chcem hlavne aby sa mi maternica vrátila čo najskôr do pôvodného stavu a nevizerala som stále ako tehotná...

emode
24. apr 2009

inak neviem ci je to len moj postreh ale chudnu rychlo pri kojeni maminy chlapcekov mozno preto ze su vseobecne narocnejsi aj na pozornost aj na mliecko uz sa mi to potvrdilo pri troch maminach co poznam ... Siri ty si vynimka 😉

dupi to je jasne ze ak cvicis a na nejaky cas prestanes ze to vidiet resp. hlavne ty si to vsimnes, neboj, zacneme zas hlavne tie bicepsy od nosenia babeniek 😀

sirinka
24. apr 2009

dupinka...ja som v robote dvihala a prekladala a podopierala starych ludi...vaha od 5kg do cca 90kg...na vyssie vahy sme boli po dvaja...a kilometre som sa nabehala po chodbach....tak mne nemali ani kedy svaly ochabnut...

emode
24. apr 2009

sssimi no asi hej ved uvidim 😕 da sa kupit aj potom ...

dupinka
24. apr 2009

juj, dieta moje, nech sa boji potom ten vytrenovanej ruky 😀 😀

emode, ja som pred rokom kvoli snazilkovaniu nechala indoor cycling. To bolo super. No a teraz nas caka ina "makacka"

mystery7
24. apr 2009

siri: som rada, ze tie cherokee su ok, mam ich doma kopec 🙂

dupinka
24. apr 2009

idem do Hajaloviec, tak prajeme pekne snicky!!! 😵 😵

sssimi
24. apr 2009

Dupi ja som mala ideálnu váhu pokial som nevyšla zo strednej v 19tich. To som mala 163cm a 53kg aj keď som vždy chcela menej... No a potom som v práci začala priberať... Kolegyne boli desné papkáčky... Ja som bola pri nich taký čvirik.... No a za 2, 5 roka som sa dostala na 60kg... Fuj... Z práce som bola taká zničená, že som chodila cvičiť iba po rannej a občas pred poobednou... Po nočných to nehrozilo a hlavne sa to pokazilo 16kami ktoré sme robili každý týždeň.... To mi rozhodilo cely organizmus a zapekalo ma ako hovädo... Potom som trošku schudla pred svadbou-na 56kg no a potom som o 4 mesiace otehotnela....

emode
24. apr 2009

dupi vies ze som sa na spinning zatial nikdy nedostala ??? ale chcela by som ... dofrasa madari vyrovnali 😠

sssimi
24. apr 2009

Emode chlapci aj viac papkajú, tak pre to... Dievčence chcú byť herečky od narodenia a preto sa aj ťažšie učia papať... V tejto veci sú trošku lenivejšie ako chlapci a chlapci sú zase lenivejší vo všetkom inom 😀 A to sa týka hlavne neskoršieho obdobia 😀 😀 😀

sirinka
24. apr 2009

emode tak ja tu v senci poznam takych vynimiek viac 😉

mys co poznam maminky, kazda jedna si cherokee chvali...

sssimi
24. apr 2009

Spinning patril k mojím oblúbeným hneď potom ako si zadok zvykol 🙂

emode
24. apr 2009

sssimi mas pravdu ked clovek robi na zmeny, je to cele rozhadzane, tiez sa mi nedalo pravidelne cvicit stale vsak tvrdim je to hlavne o strave !!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre